Медведчук: Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі

Медведчук: Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі
Закінчується 2017-й - ще один рік євроінтеграційних реформ, коли головним завданням для українців, як говорив ще напередодні 2015 го екс-прем'єр Яценюк, було ... «вижити».
За цей рік ми не тільки не наблизилися до обіцяних євроінтеграторами європейським цінностям і стандартам - ми стали від них далі, ніж в 2013-му. Антирекорди і провали в усіх сферах - тому підтвердження.
Після трьох з половиною років перетворень, що проводяться командою євроінтеграторів, виявилося, що з усіх пострадянських країн в України найгірший показник ВВП на душу населення. За даними банківської групи Moody's Investors Service, в Азербайджані ВВП на душу населення в 2 рази вище, ніж в Україні, в Білорусі - в 3 рази, в Казахстані - в 4 рази, в Росії - в 5 разів. Як своє величезне досягнення евродемократи підносять пенсійну, медичну, судову і освітню реформи, затверджені восени цього року. Однак в українців зовсім інше ставлення до цих «звершень». Більшість громадян виступають проти будь-яких ініціатив влади і надзвичайно критично оцінюють прийняті реформи: судову підтримують 12,6% респондентів, пенсійну - 19,9%, медичну - 21,2%, освітню - 26% (дані соцопитування Центру Разумкова).
І все ж я з оптимізмом дивлюся в майбутній рік. Тому що в кінці 2017 го нам вдалося домогтися практично неможливого: після 15 з гаком місяців гнітючої тиші провести обмін і повернути додому, в сім'ї, 380 громадян (так, вони перебували по різні боки лінії зіткнення, але всі вони українці). Нам вдалося домовитися про перемир'я (нехай поки мова йде тільки про новорічне періоді, але важливий сам факт діалогу). Ми отримали від міжнародного співтовариства ще одне підтвердження непорушності і безальтернативності Мінських угод (в цьому нас підтримує весь світ).
У мене є підстави для оптимізму, тому що я вірю в мудрість і толерантність українського народу. Чи не політиків і чиновників, а саме народу. Згідно з останнім опитуванням Центру соціальних досліджень «Софія», проти активних бойових дій з метою повернення територій ОРДЛО під контроль України виступають 64,9% українців. Громадяни країни втомилися від збройного протистояння і сподіваються, що конфлікт на Донбасі буде врегульована мирним шляхом.
2017-й довів: Україна сильна і буде сильною, завдяки живуть в ній людям - талановитим, працьовитим, цілеспрямованим, самовідданою. Таким, як спортсмени зі збірної України з бойового самбо, що стали чемпіонами світу, або члени збірної країни з боксу, які перемогли на чемпіонаті Європи. Таким, як 23-річний Антон Головаченко, яка здобула перемогу в міжнародному конкурсі інновацій та робототехніки Robot Launch 2017: він не тільки створив прототип бюджетного екзоскелета, а й привернув інвестиції в країну. Таким, як лікарі Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМНУ, які провели унікальну операцію з видалення пухлини головного мозку, вперше в історії медицини об'єднавши різні технології. Таким, як вчені з Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, що відкрили нову галактику, або дослідники Національного антарктичного наукового центру, що створили на основі антарктичних мікроорганізмів ліки від раку. Таким, як 13-річний Максим Тихончук і 16-річна Катя Ной, які врятували 23 дитини під час пожежі в одеському дитячому таборі «Вікторія». Таким, як покинув нас в цьому році колишній предстоятель Української греко-католицької церкви Любомир Гузар ...
Країна, яка народжує таких синів і дочок, не може безславно животіти в оточенні успішних і благополучних держав-сусідів. І я вірю, що ми зможемо вибратися з глухого кута, в який нас загнали євроінтегратори. Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі, повернемо в Україну мир і стабільність, відновимо її економічний потенціал, доб'ємося достатку в кожній українській хаті. Головне - подолати розбіжності в суспільстві, адже сила народу - в його єдності.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
Вчера, 19:03126
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
2-июл-2020, 18:15115
Межкомнатные двери в скандинавском стиле
Советы по выбору межкомнатных дверей в скандинавском стиле.
2-июл-2020, 18:1382
Как правильно ухаживать за водой в бассейне
Советы о том, как правильно ухаживать за водой в бассейне.
2-июл-2020, 18:12133
Как выбрать набор смесителей Hansgrohe
Наверняка каждый хочет, чтобы его ванная была оборудована комфортной и долговечной сантехникой. Однако немаловажным фактором выбора зачастую бывает эстетичная сторона. Наборы смесителей Hansgrohe — идеальный вариант, который соответствует всем трем критериям.
2-июл-2020, 17:16116
В кризис онлайн кредит на карту укрепил позиции на рынке Украины
В Украине из-за карантинных ограничений большинство людей осталось без работы и сбережений. Ужесточение требований, уменьшение сумм и повышение процентной ставки привели к снижению популярности банков. МФО, напротив, начали предлагать взять онлайн кредит на карту под небольшой процент, укрепляя
2-июл-2020, 13:15134

События

Киев и еще 7 областей к ослаблению карантина не готовы
В Донецкой области зафиксирована высокая недельная динамика заболеваемости - 376,89%
Сегодня, 17:0545
Данные по смертности от COVID-19 впервые показал Госстат
От новой болезни в январе-марте умерло 9 человек, от гриппа и пневмонии - 1974
Сегодня, 16:5352
Регулярные прямые перелеты в Берлин и Таллин открыл аэропорт Ярославского
Инаугурационные рейсы Харьков-Берлин состоялись 3 июля
Сегодня, 16:4356
Как утилизировать использованные маски и перчатки разъяснили в Кабмине
Минэкологии призывает использовать многоразовые маски
Сегодня, 14:5146
Стали известны подробности стрельбы, произошедшей в центре Киева утром в субботу, 4 июля.
Массовая драка в центре Киева: 10 задержанных, трое пострадавших
Сегодня, 12:3172
Массовая драка со стрельбой произошла в центре Киева
В результате конфликта есть пострадавшие
Сегодня, 12:2867