Медведчук: Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі

Медведчук: Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі
Закінчується 2017-й - ще один рік євроінтеграційних реформ, коли головним завданням для українців, як говорив ще напередодні 2015 го екс-прем'єр Яценюк, було ... «вижити».
За цей рік ми не тільки не наблизилися до обіцяних євроінтеграторами європейським цінностям і стандартам - ми стали від них далі, ніж в 2013-му. Антирекорди і провали в усіх сферах - тому підтвердження.
Після трьох з половиною років перетворень, що проводяться командою євроінтеграторів, виявилося, що з усіх пострадянських країн в України найгірший показник ВВП на душу населення. За даними банківської групи Moody's Investors Service, в Азербайджані ВВП на душу населення в 2 рази вище, ніж в Україні, в Білорусі - в 3 рази, в Казахстані - в 4 рази, в Росії - в 5 разів. Як своє величезне досягнення евродемократи підносять пенсійну, медичну, судову і освітню реформи, затверджені восени цього року. Однак в українців зовсім інше ставлення до цих «звершень». Більшість громадян виступають проти будь-яких ініціатив влади і надзвичайно критично оцінюють прийняті реформи: судову підтримують 12,6% респондентів, пенсійну - 19,9%, медичну - 21,2%, освітню - 26% (дані соцопитування Центру Разумкова).
І все ж я з оптимізмом дивлюся в майбутній рік. Тому що в кінці 2017 го нам вдалося домогтися практично неможливого: після 15 з гаком місяців гнітючої тиші провести обмін і повернути додому, в сім'ї, 380 громадян (так, вони перебували по різні боки лінії зіткнення, але всі вони українці). Нам вдалося домовитися про перемир'я (нехай поки мова йде тільки про новорічне періоді, але важливий сам факт діалогу). Ми отримали від міжнародного співтовариства ще одне підтвердження непорушності і безальтернативності Мінських угод (в цьому нас підтримує весь світ).
У мене є підстави для оптимізму, тому що я вірю в мудрість і толерантність українського народу. Чи не політиків і чиновників, а саме народу. Згідно з останнім опитуванням Центру соціальних досліджень «Софія», проти активних бойових дій з метою повернення територій ОРДЛО під контроль України виступають 64,9% українців. Громадяни країни втомилися від збройного протистояння і сподіваються, що конфлікт на Донбасі буде врегульована мирним шляхом.
2017-й довів: Україна сильна і буде сильною, завдяки живуть в ній людям - талановитим, працьовитим, цілеспрямованим, самовідданою. Таким, як спортсмени зі збірної України з бойового самбо, що стали чемпіонами світу, або члени збірної країни з боксу, які перемогли на чемпіонаті Європи. Таким, як 23-річний Антон Головаченко, яка здобула перемогу в міжнародному конкурсі інновацій та робототехніки Robot Launch 2017: він не тільки створив прототип бюджетного екзоскелета, а й привернув інвестиції в країну. Таким, як лікарі Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМНУ, які провели унікальну операцію з видалення пухлини головного мозку, вперше в історії медицини об'єднавши різні технології. Таким, як вчені з Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, що відкрили нову галактику, або дослідники Національного антарктичного наукового центру, що створили на основі антарктичних мікроорганізмів ліки від раку. Таким, як 13-річний Максим Тихончук і 16-річна Катя Ной, які врятували 23 дитини під час пожежі в одеському дитячому таборі «Вікторія». Таким, як покинув нас в цьому році колишній предстоятель Української греко-католицької церкви Любомир Гузар ...
Країна, яка народжує таких синів і дочок, не може безславно животіти в оточенні успішних і благополучних держав-сусідів. І я вірю, що ми зможемо вибратися з глухого кута, в який нас загнали євроінтегратори. Вірю, що разом ми подолаємо всі труднощі, повернемо в Україну мир і стабільність, відновимо її економічний потенціал, доб'ємося достатку в кожній українській хаті. Головне - подолати розбіжності в суспільстві, адже сила народу - в його єдності.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)