Масштабний обмін полоненими на Донбасі, проведений Медведчуком, світ оцінив вище, ніж рідна Україна

Масштабний обмін полоненими на Донбасі, проведений Медведчуком, світ оцінив вище, ніж рідна Україна

 

Лідер Руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук повернув додому українських полонених в їх родини. Це досягнення по праву вважається його особистим, адже крім нього це зробити дотепер не зміг ніхто. Високо оцінили такий крок з боку досвідченого політика чимало зарубіжних засобів масової інформації. Майже в кожному інтернет-виданні сьогодні активно обговорюють перший за останні два роки великий обмін заручників та його підготовку, які ініціював, контролював і зокрема провів Віктор Медведчук. На закордонних сайтах різних країн не лише Європи, а світу не могли оминути важливої для України події.

Наприклад, «Ассошіейтед прес» про зустріч в Даниловому монастирі 25 грудня у короткому повідомленні розмістили: «Представник Києва Віктор Медведчук каже, що Україна готова звільнити 306 осіб і сподівається, що сепаратисти звільнять 74.

(«Kiev representative Viktor Medvedchuk says Ukraine is ready to release 306 people and is hoping for the separatists to release 74 people. It is not immediately clear if this covers all prisoners of war »)

https://www.apnews.com/29cba5d3ecc841f093cf6e874122acac

Ці слова опублікували і низки провідних ЗМІ США, зокрема:

АВС, «Вашингтон пост»,  «Нью-Йорк Таймс», «Нью-Йорк ДейліНьюс»,  «Фокс Ньюс», «Чикаго Трибюн»,  «ЛосАнджелес Таймс», «Ю-ЕС Ньюс енд Уорлдріпорт»,  «Сіетл Таймс»,  «Тампа-Бей Таймс,  «Сан-Франциско Кроникл», «Star Tribune» (Міннеаполіс,  «Канзас Сіті Стар»,  «Статейсмен» (Остін, Техас), Інтернет-портал Яху. Воно також опубліковано в ряді ЗМІ по всьому світу: «Дейлі Мейл» (Великобританія), «National Post» (Канада), «Borneo Bulletin» (Бруней),  «Нью-ЗілендГеральд» (Нова Зеландія), «Аутлук» (Індія), «Тайвань ньюс».

У цілому, число передруків цього повідомлення АП досягає декількох сот.

В англомовній версії сайту іспанського агентства "ЕФЕ" йдеться: «Це буде дуже серйозний крок в імплементації Мінських угод і питанні світу в Донбаському регіоні», – сказав Віктор Медведчук, лідер, орієнтованого на Кремль, руху «Український вибір».

"This would be a very serious step in the implementation of the Minsk agreements and issues of peace in the Donbas region,” said Viktor Medvedchuk, leader of the Kremlin-aligned "Ukrainian Choice” group.

https://www.efe.com/efe/english/portada/russian-orthodox-patriarch-announces-prisoner-swap-deal-in-ukraine/50000260-3476302

Цей же текст наводиться, в зробленому на основі повідомлень індійського агентства (IANS), яке потрапило, як мінімум, в десятки ЗМІ самої Індії або, орієнтованих на індійську діаспору на Заході.

У матеріалі німецької редакції Євроньюс (текст і відео) наводиться синхрон В. Медведчука, який в зворотному перекладі виглядає наступним чином: «Сподіваюся що на майбутніх переговорах буде знайдено рішення для Східної України, – сказав київський парламентер Віктор Медведчук, – для досягнення миру в Україні необхідна згода за всіма пунктами ».

Er hoffe, dass man künftig durch Verhandlungen zu einer Lösung für die Ostukraine komme, sagte der Kiewer Unterhändler Viktor Medwedtschuk. Man brauche eine Einigung in allen Punkten, um Frieden in der Ukraine zu erreichen.

http://de.euronews.com/2017/12/26/kiew-und-separatisten-vereinbaren-gefangenen-austausch

Це ж повідомлення також з відео наводиться і німецькомовних відділом порталу «Яху».

https://de.nachrichten.yahoo.com/kiew-und-separatisten-vereinbaren-gefangenen-083000082.html

Специфіка «Євроньюс» передбачає, що аналогічне повідомлення повинно було пройти в новинах каналу на всіх мовах, на яких він працює, однак на англо- і франкомовних версіях сайту його знайти не вдалося.

Кубинське агентство «ПренсаЛатіна» написало: "Разом з патріархом Кирилом з лідерами самопроголошених республік Донецька і Луганська зустрівся лідер руху «Український вибір – право народу» Віктор Медведчук, який на недавній зустрічі з президентом Володимиром Путіним звертався до нього з приводу обміну".

Kiril se reunió con los máximos dirigentes de las autoproclamadas repúblicas de Donetsk y Lugansk, así como con el líder del movimiento Opción ucraniana-Derecho del pueblo, Viktor Medvedchuk, quien se refirió al intercambio en un reciente encuentro con el presidente Vladimir Putin.

Medvedchuk anunció en noviembre pasado que Donetsk y Lugansk conciliaron con Kiev el listado de los prisioneros a liberar. La fecha y hora del intercambio se conocerá el próximo día 27, aclaró.

http://prensa-latina.cu/index.php?o=rn&id=140982&SEO=anuncia-patriarca-ortodoxo-ruso-intercambio-de-prisioneros-en-donbass

Це ж повідомлення передрукував іспаномовний комуністичний сайт «Ель Комуністи»

https://elcomunista.net/2017/12/25/anuncia-patriarca-ortodoxo-ruso-intercambio-de-prisioneros-en-donbass/

Іспанське агентство "ЕФЕ" в іспаномовної версії повідомило: "Свого часу Путін також говорив з обома сепаратистськими лідерами для того, щоб обмін відбувся до кінця року, в той же час на своїй щорічній прес-конференції він визнав, що це була ініціатива українського політика Віктора Медведчука".

Putin habló también en su momento con ambos dirigentes separatistas para que el intercambio se llevara a cabo antes de fin de año, al tiempo que reconoció en su rueda de prensa anual que era una iniciativa del político ucraniano Víktor Medvedchuk.

У такому вигляді ця цитата з’явилася в ряді видань іспаномовного світу.

«Ель Універсал» (Венесуела),  «Ла Вангарда» (Іспанія), «Wradio» (Коста-Ріка), АВС (Іспанія)

Вона відтворила цей текст і в матеріалі, який з’явився безпосередньо перед обміном.

http://www.abc.es/internacional/abci-canje-380-prisioneros-entre-kiev-y-prorrusos-mayor-numero-ultimo-201712271228_noticia.html

Такий текст очевидно був в повідомленні "ЕФЕ” для передплатників, оскільки в іспаномовної версії сайту агентства в інформації про зустріч патріарха з лідерами ДНР і ЛНР В. Медведчук не згадано.

https://www.efe.com/efe/espana/portada/el–patriarca–ortodoxo–ruso–anuncia–acuerdo–para–canje–de–prisioneros–en–ucrania/10010-3476297

А-от про сам обмін полоненими 27 грудня агентство «Рейтер» написало: "Як повідомляє російське агентство ТАСС, Віктор Медведчук представник України на триваючих мирних переговорах сказав, що деякі полонені відмовилися повертатися на, утримувані повстанцями, території. ТАСС наводить слова Медведчука про те, що в 2018 також пройде обмін полоненими".

Viktor Medvedchuk, Ukraine’s representative to ongoing peace talks, said some captives held by Ukraine refused to return to rebel-held areas, according to the Russian news agency TASS.

More prisoners are expected to change hands in 2018, TASS cited Medvedchuk as saying.

https://www.reuters.com/article/us-ukraine-crisis-prisoners-swap/ukraine-and-pro-russian-rebels-swap-prisoners-before-new-year-idUSKBN1EL15L?il=0

Це повідомлення процитували десятки або сотні сайтів – біржі NASDAQ, портал «Яху», британська «Дейлі мейл, «Ю-ЕС Нььюс енд уорлдріпорт», німецьке новинне телебачення («Нахріхтен-ТВ»), «Барбадос Тудей» (Барбадос)

Британська «Гардіан» в авторському матеріалі нагадує, що розмова Путіна з главами ДНР і ЛНР «пройшов на прохання Віктора Медведчука, українського бізнес-магната і політика, близького до Кремля. Путін є хресним батьком його доньки.

The conversation was Putin’s first official contact with the heads of the breakaway republics, and came about at the urging of Viktor Medvedchuk, a Ukrainian business tycoon and politician who is close to the Kremlin. Putin is godfather to Medvedchuk’s daughter. https://www.theguardian.com/world/2017/dec/27/ukraine-and-separatists-begin-largest-prisoner-exchange-of-conflict

Це повідомлення передруковано і на кількох маловідомих сайтах.

Сотні ЗМІ надрукували повідомлення "Ассошіейтед прес", де говорилося:

"Передбачалося, що Україна звільнить 306 чоловік, але вона передала тільки 237. Решта вважали за краще залишитися в Україні, або були звільнені раніше, сказав Віктор Медведчук, який моніторив обмін з української сторони".

Ukraine was supposed to release 306 people, but it handed over only 237. The others chose to stay in Ukraine or had been freed earlier, said Viktor Medvedchuk, who monitored the exchange on the Ukrainian side.

АВС (США), «Чикаго Трибюн» (США), «Дейлі Мейл» (Великобританія), «Юс– Ньюс Енд УорлдРіпорт» (США, «АйрішЕкзамінер» (Ірландія)

Дуже детально написало іспанське агентство «ЕФЕ»: «Упевнений, що це важливий крок, який відкриває нам перспективу мирного врегулювання конфлікту припинення війни і вирішення питання про повернення Донбасу в Україні і України в Донбас», – сказав автор ініціативи український політик Віктор Медведчук. Медведчук додав, що в майбутньої другій фазі обміну Київ може звільнити 74 проросійських активістів, а сепаратисти, зі свого боку, 29 полонених, повернення яких добиваються українську владу. Факт, що в останні 15 місяців обмінів не було, обумовлений різної інтерпретацією цього принципу (всіх на всіх – ред.). "Тому мені довелося звернутися до президента Росії Володимира Путіна», – сказав Медведчук. Український політик подякував Путіну за «акт гуманізму» – звернення до проросійських лідерів для того, щоб «обмін відбувся». На своїй останній щорічній прес-конференції глава Кремля визнав, що говорив з сепаратистами, але підкреслив, що вся заслуга в цьому Медведчука.

"Estoy seguro de que este importante paso nos pone ante la perspectiva del arreglo pacífico del conflicto, del cese de las hostilidades y de la solución del asunto sobre el retorno del Donbass a Ucrania y de Ucrania al Donbass”, afirmó el político ucraniano Víctor Medvedchuk , autor de la iniciativa.

Medvedchuk adelantó que en una futura segunda fase Kiev podría liberar a 74 prorrusos y los separatistas, por su parte, a 29 prisioneros reclamados por las autoridades ucranianas

"El hecho de que en los últimos 15 meses no tuvieran lugar intercambios se debe a una diferente interpretación de dicho principio. Por eso tuve que dirigirme al presidente ruso, Vladímir Putin”, dijo Medvedchuk.

El político ucraniano agradeció a Putin el "acto de humanismo” que tuvo al dirigirse a los líderes prorrusos para que "el canje tuviera lugar”.

En su última conferencia de prensa anual el jefe del Kremlin reconoció que habló con los separatistas, pero subrayó que todo el mérito era de Medvedchuk.

Це повідомлення, рядки з якого призвів ряд ЗМІ іспаномовного світу, зокрема,

«Ла Вангарда» (Іспанія), «Ель Конфіденсіаль» (Іспанія), «Ель періодика де Мексико» (Мексика)

Ще одне іспанське видання «Ель періодика де Каталунья» дало матеріал з посиланням на «Франс Прес»:«Автор ініціативи український політик Віктор Медведчук підкреслив по телебаченню, що обмін триватиме кілька годин, головним чином через необхідність підтвердити ідентичність кожного бранця. Операція є першою фазою повного обміну полонених, утримуваних обома сторонами. Як повідомляє НТВ, Медведчук додав, що в другій фазі, дата якої не визначена, Київ може звільнити 74 проросійських активістів, а сепаратисти – 29 полонених, повернення яких домагається українська влада».

El político ucraniano Viktor Medvedchuk, autor de la iniciativa, ha asegurado por televisión que el canje se prolongará durante varias horas, en gran medida debido a la necesidad de confirmar la identidad de cada uno de los prisioneros. La operación constituye una primera fase de un intercambio global de todos los prisioneros detenidos por los dos bandos. Medvedchuk ha adelantado que en una segunda fase, cuya fecha no ha sido aún anunciada, Kiev podría liberar a 74 prorrusos, y los separatistas, a 29 prisioneros reclamados por las autoridades ucranianas, según ha declarado a la televisión rusa NTV.

http://www.elperiodico.com/es/internacional/20171227/ucrania–y–los–separatistas–prorrusos–inician–el–mayor–intercambio–de–prisioneros–desde–el–inicio–del–conflicto-6519922

Але текст повідомлення «Франс Прес», яке вийшло у французьких виданнях дещо інший.

«У середині листопада український політик Віктор Медведчук, який є одним з представників Києва на переговорах з повстанцями і вважається близьким до Путіна, попросив президента Росії поговорити з лідерами сепаратистів, щоб просунути ідею обміну полоненими в форматі« всіх на всіх». Трохи пізніше Володимир Путін вперше з початку війни подзвонив лідерам сепаратистів, щоб висловити цю ідею. У понеділок російська православна церква в ході зустрічі патріарха Кирила, керівників сепаратистів і Медведчука оголосила про угоду між Києвом і повстанцями про модальності вирішення питання. Операція 27 грудня – тільки перший етап повного обміну полоненими. Як повідомляє НТВ, Медведчук додав, що в другій фазі, дата якої поки не визначена, Київ може звільнити 74 проросійських активістів, а сепаратисти – 29 полонених, повернення яких домагається українська влада”.

A la mi-novembre, l’homme politique ukrainien Viktor Medvedtchouk, considéré comme un proche de M. Poutine et l’un des représentants de Kiev pour les négociations avec les rebelles, avait demandé au président russe d’intercéder auprès des dirigeants séparatistes pour faire avancer l’idée d’un échange des prisonniers détenus par les deux camps sur le format "tous contre tous”.

Peu après, Vladimir Poutine s’est entretenu pour la première fois depuis le début de la guerre par téléphone avec les chefs séparatistes pour évoquer cette idée.

Lundi, l’Eglise orthodoxe russe avait annoncé un accord entre Kiev et les rebelles sur ses modalités à l’issue d’une rencontre entre le patriarche Kirill, les dirigeants séparatistes et M. Medvedtchouk.

L’opération de mercredi constitue une première étape dans un échange global de tous les prisonniers détenus par les deux camps.

Lors de la deuxième étape, dont la date n’a pas encore été annoncée, 29 prisonniers détenus par les séparatistes pourraient être échangés contre 74 personnes détenues par Kiev, a déclaré mercredi M. Medvedtchouk à la télévision russe NTV.

«Франс Прес», «Ліберасьон», «Ля Круа» (найбільша католицька газета), «Ля нувельрепублік», «ЛібрБельжік” (Бельгія), французька версія «Євроньюс» (відео немає)

В цілому, це повідомлення передруковано сотнями ЗМІ, включаючи заморські території Франції (Мартініка, Реюньон, Гвіани), Бельгію, Люксембург, Конго (ДРК) і інших країн.

Французька «Монд» в авторському матеріалі пише: "Московський патріархат зі свого боку організував зустріч глав сепаратистів «народних республік» Донецька і Луганська та головного українського переговірника Віктора Медведчука для завершення домовленостей".

Le patriarcat orthodoxe de Moscou a, de son côté, organisé, le 25 décembre, une réunion entre les chefs séparatistes des «républiques populaires» de Donetsk et de Louhansk et le négociateur en chef ukrainien, Viktor Medvedtchouk, pour finaliser l’accord.

http://www.lemonde.fr/eu

«Німецька хвиля» і «ДіВельт» в компілятивних матеріалах дали такий текст: "Український політик Віктор Медведчук, який є одним з представників Києва на переговорах з повстанцями і вважається близьким до Путіна, повідомив про новий обміні – 19 полонених, утримуваних повстанцями, на 74 осіб, утримуваних Києвом. Дату цього заходу поки не називають”.

Der ukrainische Politiker Viktor Medwedtschuk, der als Vertrauter des russischen Präsidenten Wladimir Putin gilt und für die Kiewer Regierung mit den Rebellen verhandelte, kündigte einen weiteren Gefangenenaustausch an, bei dem 19 Gefangene der Rebellen gegen 74 von Kiew festgehaltene Personen ausgetauscht werden sollten. Ein Datum dafür wurde zunächst nicht genannt

http://www.dw.com/de/kiew-und-separatisten-tauschen-kriegsgefangene-aus/a-41945475

https://www.welt.de/newsticker/news1/article171938418/Konflikte-Ukraine-und-prorussische-Rebellen-tauschen-hunderte-Gefangene-aus.html

Німецьке агентство ДПА в ході обміну писало: «Все йде за планом, – сказав київський парламентер Віктор Меведчук російському каналу НТВ».

Це передрукував ряд ЗМІ Німеччини, зокрема, «Тагесшпігель», «ДіЦайт», «ДіВельт».

Швейцарська «НойеЦюріхерЦайтунг» в авторському матеріалі пише: "Прорив принесла особиста зустріч українського олігарха і політика Віктора Медведчука з родинно пов’язаних з ним російським президентом Путіним; за повідомленнями ЗМІ – Путін є хресним батьком дочки Медведчука".

Den Durchbruch soll ein persönliches Treffen des ukrainischen Oligarchen und Politikers Wiktor Medwedtschuk mit dem ihm verwandtschaftlich verbundenen russischen Präsidenten Putin gebracht haben; laut Medienberichten ist Putin der Patenonkel von Medwedtschuks Tochter.

https://www.nzz.ch/international/ein-hoffnungsschimmer-fuer-den-donbass-ld.1343082

Кубинське агентство "ПренсаЛатіна", по суті, повторило фразу з повідомлення від 25 грудня: "ПатріархКирило зустрічався з керівниками Донецька і Луганська, а також з лідером руху «Український вибір – правонароду» Віктором Медведчуком, який на недавній зустрічі з президентом Владіміором Путіним звертався донього з приводу обміну".

Kiril se reunió con los dirigentes de Donetsk y Lugansk, así como con el líder del movimiento Opción ucraniana-Derecho del pueblo, Viktor Medvedchuk, quien se refirió al intercambio en un reciente encuentro con el presidente Vladimir Putin.

http://prensa-latina.cu/index.php?o=rn&id=141361&SEO=ucrania-y-donbass-intercambian-prisioneros

Як повідомило польське агентство ПАП, Віктор Медведчук, глава адміністрації колишнього проросійськогопрезидента України Леоніда Кучми, який вважає «голосом» президента Росії Володимира Путіна на Україну івірним лобістом інтересів Кремля поінформував, що Київ передав так званим Донецької і Луганськоїнародними республікам 237 полонених. «З 306 осіб (які повинна була передати) Україна передає 237. Решта відмовилися або були звільнені.

Wiktor Medwedczuk, szef administracji byłego prorosyjskiego prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy, uznawany za "głos” prezydenta Rosji Władimira Putina na Ukrainie i wiernego lobbystę interesów Kremla, poinformował z kolei, że Kijów przekazał tzw. Ługańskiej Republice Ludowej i tzw. Donieckiej Republice Ludowej 237 jeńców. "Z 306 osób (które miała przekazać) Ukraina przekazuje 237. Pozostali odmówili lub byli uwolnieni” – powiedział.

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1225327,na-ukrainie-zakonczono-akcje-wymiany-jencow.html

Це повідомлення передрукувало понад десятка ЗМІ, зокрема, польське радіо і «Дзєннік газета правна»

«Нью-Йорк Таймс» в авторському матеріалі пише: "У тривалих переговорах з приводу обміну брав участь Віктор Медведчук, українець з близькими зв’язками з російським президентом Володимиром Путіним".

The protracted negotiations over Wednesday’s prisoner swap involved Viktor V. Medvedchuk, a Ukrainian with close ties to Russia’s president, Vladimir V. Putin.

https://www.nytimes.com/2017/12/27/world/europe/ukraine-prisoner-exchange.html

Проаналізувавши активність зарубіжних ЗМІ у висвітленні і розповсюдженні інформації про масштабний обмін полоненими на Донбасі та його підготовку можна зробити висновок, що за кордоном цей крок Віктора Медведчука до примирення України та Росії зарубіжжя оцінило вище, ніж Україна.

Більшість українських ЗМІ замість висвітлення і розповсюдження цієї інформації, на жаль, вирішили або цю тему зовсім оминути, або ж "пропіарити” завдяки їй взагалі сторонніх людей, які до обміну полоненими і його організації зовсім не причетні.      

Лідер Руху «Український вибір – Право народу» Віктор Медведчук вважає своїм обов’язком повернути всіх українських полонених додому, це одне з головних його завдань і масштабний перший обмін полоненими на Донбасі 27 грудня – це досягнення його особисте, підтверджене і позицією, і його вибором.

За звільнення українських полонених політику дякують батьки, дружини і діти заручників, тому не зважаючи на пасивну реакцію українських ЗМІ Віктор Медведчук і надалі боротиметься за те, аби повернути Україні всіх без винятку полонених.   

Аби не перевантажувати статтю інтернет-посиланнями пропонуємо їх перелік окремо Вашій увазі, аби кожен зміг ознайомитися з реакцією зарубіжних ЗМІ на обмін полоненими особисто:

АВС http: //abcnews.go.com/amp/International/wireStory/ukraine-separatist-rebels-agree-major-prisoner-exchange-51985367

«Вашингтон пост»

https://www.washingtonpost.com/world/europe/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange/2017/12/25/a687d276-e956-11e7-956e-baea358f9725_story.html?utm_term= .c319aa8ac7ce

«Нью-Йорк Таймс»

https://www.nytimes.com/aponline/2017/12/25/world/europe/ap-eu-ukraine-prisoner-exchange.html

«Нью-Йорк ДейліНьюс»

http://www.nydailynews.com/newswires/news/world/ukraine-separatist-rebels-agree-major-prisoner-exchange-article-1.3719653

«Фокс Ньюс»

http://www.foxnews.com/world/2017/12/25/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange.html

«Чикаго Трибюн»

http://www.chicagotribune.com/news/nationworld/sns-bc-eu–ukraine-prisoner-exchange-20171225-story.html

«ЛосАнджелес Таймс»

http://www.latimes.com/nation/sns-bc-eu–ukraine-prisoner-exchange-20171225-story.html

«Ю-ЕС Ньюс енд Уорлдріпорт»

https://www.usnews.com/news/world/articles/2017-12-25/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange

«Сіетл Таймс»

https://www.seattletimes.com/nation-world/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange/

«Тампа-Бей Таймс»

http://www.tampabay.com/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange-ap_world29cba5d3ecc841f093cf6e874122acac

«Сан-Франциско Кроникл»

http://www.sfchronicle.com/news/world/article/Ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-12453990.php

«Star Tribune» (Міннеаполіс)

http://m.startribune.com/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange/466397813/?section=world

«Канзас Сіті Стар»

http://www.kansascity.com/news/nation-world/article191554554.html

«Статейсмен» (Остін, Техас)

http://www.statesman.com/news/world/ukraine-separatist-rebels-agree-major-prisoner-exchange/EkQ9QwIQByJzjt11h4vvyK/

Інтернет-портал Яху

https: //www.yahoo.com/news/ukraine-separatist-rebels-agree-major-prisoner-exchange-093059446.html

«Дейлі Мейл» (Великобританія)

http://www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-5211245/Ukraine-separatist-rebels-agree-major-prisoner-exchange.html

«National Post» (Канада)

http://nationalpost.com/pmn/news-pmn/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange

«Borneo Bulletin» (Бруней)

https://borneobulletin.com.bn/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange/

«Нью-ЗілендГеральд» (Нова Зеландія)

http://www.nzherald.co.nz/world/news/article.cfm?c_id=2&objectid=11965871

«Аутлук» (Індія)

https://www.outlookindia.com/newsscroll/ukraine-separatist-rebels-agree-on-major-prisoner-exchange/1216796

«Тайвань ньюс»

https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3327913

і т.д., в цілому, число передруків цього повідомлення АП досягає декількох сот.

http://www.business–standard.com/article/news–ians/russian–orthodox–patriarch–announces–prisoner–swap–deal–in–ukraine-117122500667_1.html

https://www.suryaa.com/29951-russian–orthodox–patriarch–announces–prisoner–swap–deal–in–ukraine.html

http://www.samacharlive.com/News/russian–orthodox–patriarch–announces–prisoner–swap–deal–in–ukraine

http://www.ilatimes.com/article.php?id=92004

https://in.news.yahoo.com/russian–orthodox–patriarch–announces–prisoner–swap–deal–ukraine-164804014.html

http://www.canindia.com/russian–orthodox–patriarch–announces–prisoner–swap–deal–in–ukraine/

«Ель Універсал» (Венесуела)

http://www.eluniversal.com/noticias/internacional/prorrusos-indultan-soldados-ucranianos-canje-con-prisioneros-guerra_682344

«Ла Вангарда» (Іспанія)

http://www.lavanguardia.com/internacional/20171226/433895258372/prorrusos-indultan-a-soldados-ucranianos-para-canje-por-prisioneros-de-guerra.html

«Wradio» (Коста–Ріка)

http://www.wradio.com.co/noticias/internacional/prorrusos-indultan-a-soldados-ucranianos-para-canje-por-prisioneros-de-guerra/20171226/nota/3674438.aspx

АВС (Іспанія)

http://agencias.abc.es/agencias/noticia.asp?noticia=2698196

Біржі NASDAQ

http://www.nasdaq.com/article/ukraine-and-prorussian-rebels-swap-prisoners-before-new-year-20171227-00462

Портал «Яху»

https://www.yahoo.com/news/ukraine-pro-russian-rebels-swap-prisoners-agencies-143006464.html

Британська «Дейлі мейл»

http://www.dailymail.co.uk/wires/reuters/article-5215757/Ukraine-pro-Russian-rebels-swap-prisoners-New-Year.html

«Ю-ЕС Нььюс енд уорлдріпорт»

https://www.usnews.com/news/world/articles/2017-12-27/ukraine-and-pro-russian-rebels-swap-prisoners-agencies

Німецьке новинне телебачення («Нахріхтен-ТВ»)

https://www.n-tv.de/politik/Gefangenenaustausch-in-der-Ostukraine-article20203059.html

«Барбадос Тудей» (Барбадос)

https://www.barbadostoday.bb/2017/12/27/ukraine-prisoner-swap/

АВС (США)

http://abcnews.go.com/International/wireStory/ukrainian-govt-separatists-hold-prisoner-exchange-52007849

«Чикаго Трибюн» (США)

http://www.chicagotribune.com/news/nationworld/sns-bc-eu–ukraine-prisoner-exchange-20171227-story.html

«Дейлі Мейл» (Великобританія)

http://www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-5215125/Ukrainian-govt-separatists-hold-prisoner-exchange.html

«Юс- Ньюс Енд УорлдРіпорт» (США)

https://www.usnews.com/news/world/articles/2017-12-27/ukrainian-govt-separatists-hold-prisoner-exchange

«АйрішЕкзамінер» (Ірландія)

https://www.irishexaminer.com/breakingnews/world/ukrainian-and-russian-backed-separatist-rebels-in-prisoner-exchange-820389.html

«Ла Вангарда» (Іспанія)

http://www.lavanguardia.com/internacional/20171227/433910507434/ucrania-y-prorrusos-realizan-mayor-canje-prisioneros-desde-estallido-guerra.html

«Ель Конфіденсіаль» (Іспанія)

https://www.elconfidencial.com/ultima-hora-en-vivo/2017-12-27/ucrania-y-prorrusos-realizan-mayor-canje-prisioneros-desde-estallido-guerra_1401604/

«Ель періодика де Мексико» (Мексика)

http://elperiodicodemexico.com/nota.php?id=876701

«Франс Прес»

https://www.afp.com/fr/infos/327/echange-massif-de-prisonniers-entre-kiev-et-les-separatistes-doc-vg15w1

«Ліберасьон»

http://www.liberation.fr/planete/2017/12/27/echange-massif-de-prisonniers-entre-kiev-et-les-separatistes-prorusses_1619138

«Ля Круа» (найбільша католицька газета)

https://www.la-croix.com/Monde/Echange-massif-prisonniers-entre-Kiev-separatistes-2017-12-27-1300902240

«Ля нувельрепублік»

https://www.lanouvellerepublique.fr/actu/echange-massif-de-prisonniers-entre-kiev-et-les-separatistes

«ЛібрБельжік” (Бельгія)

http://www.lalibre.be/dernieres-depeches/afp/echange-massif-de-prisonniers-entre-kiev-et-les-separatistes-prorusses-5a43dbddcd70b09cef4f74cd

Французька версія «Євроньюс» (відео немає)

http://fr.euronews.com/2017/12/27/echange-massif-de-prisonniers-entre-kiev-et-les-separatistes

«Тагесшпігель»

http://www.tagesspiegel.de/politik/ukraine-konflikt-kiew-und-separatisten-tauschen-gefangene-aus/20793684.html

«ДіЦайт»

http://www.zeit.de/news/2017-12/27/konflikte-ukraine-und-separatisten-tauschen-gefangene-aus-27145603

«ДіВельт»

https://www.welt.de/newsticker/dpa_nt/infoline_nt/schlaglichter_nt/article171940176/Ukraine-und-Separatisten-tauschen-Gefangene-aus.html

Польське радіо

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1971509,Ukraina-wymiana-jencow-w-Donbasie-Z-uwolnionymi-spotka-sie-prezydent

«Дзєннік газета правна»

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1094286,ukraina-przedstawicielka-prezydenta-zakonczono-akcje-wymiany-jencow.html

Джерело: Перший кабельний


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-06-02
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Внедорожник напрокат — удобно, выгодно, престижно
В компании NarsCars имеется широкий выбор внедорожников средней тоннажности. Все машины поддерживаются в исправном состоянии и проходят постоянную проверку, поэтому не подведут в любой ситуации.
Вчера, 15:5076
Тенты для бассейнов: особенности выбора
Наличие бассейна на даче является прекрасной возможностью искупаться в жару, поиграть в водные игры с друзьями или просто отдохнуть. Такой отдых может сильно испортить только одно — регулярная очистка бассейна от мусора. В этом сможет помочь надежное покрытие для бассейна, которое защитит
Вчера, 15:4775
Как защитить себя от шума на производстве
Как показывают многочисленные исследования, шум имеет довольно негативное влияние на человеческий организм в целом.
1-июн-2020, 21:15125
Критерии выбора строительного пылесоса
Промышленные пылесосы, как правило, используют на предприятиях либо стройплощадках, поскольку они созданы специально для использования в агрессивной среде – для уборки разнообразного промышленного и строительного мусора, в частности, токсических отходов.
1-июн-2020, 17:0099
Детектив - таинственный жанр
Детектив относится к приключенческой литературе, имеющей сторонников в разных странах
1-июн-2020, 16:30112
Що варто знати про зефір і його калорійність
Часто зефір прирівнюють до східних ласощів, але це не зовсім так. Саме у Франції винайшли його рецепт приготування і сталося це випадково: кулінари  одного разу вирішили проекспериментувати і додали в пастилу збиті білки.
1-июн-2020, 10:38172

События

Разглашение личных данных изнасилованной в Кагарлыке осудили в ООН
В Миссии заявили, что к пострадавшим необходимо относиться с состраданием и уважением
Сегодня, 05:0027
В США выходцы из бывшего СССР смогли отстоять ресторан "Пушкин" во время погромов
В соцсетях Айка и его товарищей прозвали "русской мафией"
Вчера, 19:51301
Еще 13 участников перестрелки в Броварах были задержаны
Всем объявили о подозрении
Вчера, 19:43101
Вспышка коронавируса в Славянске
Школы и фитнес-центры снова закроют
Вчера, 18:04338
Видео стрельбы на "7-м километре" в Одессе появилось в сети
В результате стрельбы в Одессе пострадали двое людей
Вчера, 15:56113
О задержании в Крыму украинского военного заявила ФСБ
Силовики заявили, что он якобы пытался незаконно пересечь границу России
Вчера, 14:2894