Нардеп Рабинович: Не потрібно бігти в Європу! Ми повинні встановити партнерські прагматичні відносини з ЄС

Нардеп Рабинович: Не потрібно бігти в Європу! Ми повинні встановити партнерські прагматичні відносини з ЄС
Українці повинні намагатися побудувати Європу у себе, а не їхати в ЄС, заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".
"Україна - це безумовно європейська країна, але Європа - це не тільки географія, це стан душі, рівень культури, соціальних стандартів, а також гідний рівень життя. Саме тому проєвропейські настрої так популярні сьогодні - і частина країни у нас навіть готова покинути рідні краї . Тільки Польща офіційно заявила, що прийняла понад 10 млн українців за останні роки. Але чому ж ми готові виїхати і всіляко відмовляємося будувати Європу тут, у себе вдома? " - сказав політик.
Він додав, що Україна повинна розглядати країни Євросоюзу як партнерів, а не забезпечувати їх дешевою робочою силою.
"Нам не потрібно марне ідолопоклонство тільки з політичної доцільності, не потрібно бігти в Європу! Якщо ми не станемо працювати над встановленням порядку на батьківщині, то нічого не вийде, ніхто за нас тут порядок не наведе! Україна не повинна нічого нікому доводити! Ми повинні встановити партнерські прагматичні відносини з нашими партнерами з ЄС, а не бути дешевою робочою силою і вивозити до них наш ліс, - підкреслив народний депутат. - Я ставлюся до європейців з великою повагою, тому що вони побудували розвинену цивілізацію, ча стю якої ми є ... І саме це дає нам право спілкуватися з ними на рівних. Зараз же ми бачимо, як іноземці приїжджають до нас, стають міністрами і керують цілими галузями, заробляють мільярди - і залишають Україну. На ділі ж ми зобов'язані домовитися про рівне взаємовигідній співпраці, нехай допомагають нам будувати Європу в Україні! "

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)