Рабинович: Потрібно перерахувати пенсії військовим та інвалідам, а також знизити пенсійний вік жінкам

Рабинович: Потрібно перерахувати пенсії військовим та інвалідам, а також знизити пенсійний вік жінкам
В Україні можуть підвищити розмір мінімальної пенсії та соцвиплат військовослужбовцям, особам з інвалідністю та особам, які не мають права на пенсію, а також знизити пенсійний вік для деяких категорій осіб, зокрема жінок. З такою законодавчою ініціативою виступив народний депутат, глава парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович.

Текст поданого на розгляд парламенту проекту закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення рівня соціального захисту військовослужбовців, осіб з інвалідністю, осіб, які не мають права на пенсію, зниження пенсійного віку для деяких категорій осіб» політик опублікував на своїй сторінці в Facebook .

«За даними ООН, за межею бідності проживає більше 80% українців. Такий стан призводить до того, що малозабезпечені люди погано харчуються і, як наслідок, погіршується їх здоров'я. Найгірше сьогодні почуваються пенсіонери і люди з обмеженими можливостями, так як вони ледь виживають через нерозумну антисоціальної політики в державі », - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

На думку Вадима Рабиновича, це говорить про необхідність на законодавчому рівні захистити найбільш незахищені верстви населення. Зокрема, своїм законопроектом політик пропонує «підвищити вдвічі пенсію за вислугу років, надбавки і допомогу до пенсії за вислугу років, мінімальні розміри пенсій по інвалідності інвалідам війни, військовослужбовцям та іншим особам, які мають право на соціальні виплати та пенсію відповідно до Закону України« Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб ».

Крім того, народний депутат пропонує вдвічі збільшити розмір державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, а також розмір державної соціальної допомоги на догляд.

Також в проекті закону йдеться про те, що українці мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку чоловіками 60 років (при наявності страхового стажу не менше 25 років), жінками - 55 років (при наявності страхового стажу не менше 20 років).

Нагадаємо, сьогодні передбачено, що українці мали право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років при наявності страхового стажу не менше 15 років тільки до 31 грудня 2017 року.

Таким чином, проект закону пропонує зменшити вік, після досягнення якого українці мають право на отримання пенсії за віком, а також скоротити необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком.

Парламентарій підкреслює, що додаткові кошти в державному бюджеті не будуть потрібні: він пропонує реалізувати ці ініціативи за рахунок двократного зменшення витрат на Верховну Раду України, Кабінет Міністрів і Адміністрацію Президента.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-30
Гардистон 31 января 2018 13:35
Щоб відновити економіку України треба позбутися тих, хто Україну руйнує: Абрамовичу_са, Бальцеровича, Вальцмана, Гросмана, Кауфмана, Фирташа і т.д.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где лучше покупать семена овощей в Украине?
Садоводы за несколько месяцев готовятся к посадочному сезону. Однако на первый план выходит не обработка земли на участке, а покупка посадочного материала. Узнайте, где пробрести семена овощей проще и выгоднее и воспользуйтесь оптимальным вариантом.
Вчера, 18:1286
Полиграфкомбинат «Украина»: какие трудности приходилось преодолевать предприятию работая над печатью бланков для государства
Когда вы ищете, где делается печать бланков, Киев предлагает огромный выбор мест, где можно выполнить заказ на изготовление разнообразной полиграфической продукции. 
Вчера, 18:10105
В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Вчера, 13:11108
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Вчера, 10:21115
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35347
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23164

События

Карантин выходного дня продлевать Минздрав не планирует
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что ведомство не намерено продлевать карантин выходного дня.
Вчера, 20:1075
Мендель заявила что возможность локдауна сохраняется, но точной даты нет
В Украине сохраняется возможность введения полного локдауна для борьбы с распространением коронавируса.
Вчера, 20:0876
Санкции против России за распространение фейков готовит ЕС
Европейская комиссия готовится предложить, чтобы Евросоюз впервые ввел санкции против России или Китая за распространение фейков.
Вчера, 20:0662
Экс-главу ФРС на пост министра финансов США выдвинет Байден
Избранный президент США Джо Байден определился с кандидатом на пост министра финансов.
Вчера, 20:0469
В пик второй волны коронавируса вошла Грузия
Грузия вошла в пик второй волны распространения коронавируса.
Вчера, 17:20107
Электронный аудит налогоплательщиков могут ввести в Украине
В Украине подготовили концепцию внедрения электронного аудита налогоплательщиков.
Вчера, 17:17105