Партійні лідери не у високі держкабінети повинні розсаджуватися, а слідкувати за виконанням передвиборних обіцянок!, - Рабінович

Партійні лідери не у високі держкабінети повинні розсаджуватися, а слідкувати за виконанням передвиборних обіцянок!, - Рабінович

 

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

«Лідер партії не повинен займати державні пости. Тому після перемоги на виборах я не стану займати ніяких крісел, але буду стежити за виконанням моєю партією передвиборних обіцянок … І я вже подав законопроект про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборної програми, він уже в Раді … Тільки після того, як лідери партій «відмовляться від кабінетів », а стануть стежити за виконанням своїх обіцянок, тоді ми побудуємо« Швейцарію Східної Європи, країну для людей і піклується про людей! », – підкреслив політик.

Парламентарій заявив, що при правильному управлінні «після року відновлення економіки партія« За життя »почне роки процвітання України, її руху і зростання».

«Партія« За життя »разом з провідними економістами світу розробила програму« 100 кроків », завдяки якій Україна через пару років буде в лідерах за зростанням економіки. Для цього державі потрібно зосередитися на аграрному та банківському секторах, створити сприятливі умови для «hi-tech» сфери і заборонити працювати державним структурам з офшорними компаніями. Ось базис майбутньої економіки України! Дозволити все, що не заборонено законом, вивільнити бізнес, прибрати податки з нових технологій хоча б на 2 роки, робити все, щоб люди стали багатшими! », – заявив Вадим Рабінович.

На думку лідера партії «За життя», основна проблема українського політикуму полягає в тому, що «до влади постійно приходять« тимчасові правителі », які мають намір лише вкрасти, висмоктати все з України – і тому потрібно змінювати Конституцію».

«Влада – це найняті нами на роботу менеджери, які керують нашим спільним українським господарством. І якщо протягом певного проміжку часу ці менеджери не справляються з поставленими завданнями, вони повинні бути звільнені. Сьогодні ж керівники нашої країни обіцяють нам «золоті гори», але тільки через 20 років … Так не піде! Адже якщо людина відкрила булочну, ставить керуючого і той в кінці місяця дає результат продажів «в мінус», то його звільняють. Це ж очевидно! Ніхто не стане слухати обіцянок керуючого про те, що хороша прибуток буде через 20 років », – навів приклад Вадим Рабінович.

Політик закликав українців «на майбутніх виборах – чергових або позачергових – судити кандидатів по їх справах і звертати увагу на стиль життя депутатів!»

«Нашим ситим парламентаріям має бути соромно за те, що вони користуються всілякими пільгами на проїзд, беруть компенсації за проживання, піднімають зарплати та інше. Літати, їздити, знімати номери в готелях потрібно виключно за свій рахунок. Мені – людині, який раніше працював в бізнесі, було б соромно взяти хоч копійку на це у нашої держави. Але їх тупість і жадібність роблять свою справу! .. Тому від цього ганебного депутатського корпусу нам потрібно позбуватися якнайшвидше … Женіть їх в шию, люди! Підемо на вибори, визначимося, ми «за життя» або «проти життя», почнемо будувати сильну, незалежну, нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», де люди живуть щасливо і заможно! », – резюмував Вадим Рабінович.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-10-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Луковицы Тигридии – знакомимся с цветами – бабочками
Расцветки и формы садовых растений поражают воображение. Мы не устаем удивляться цветам, которые по форме напоминают колокольчики, шарики или колосья. Но вот цветы – бабочки – это что-то новенькое! Представляем тигридию – экзотическое растение с яркими и легкими цветами,
Сегодня, 18:4234
Преимущества универсальных фрезерных станков
Технология автоматизированного фрезерования – удивительное новшество в мире станков и фрезерных процессов. Фрезерование и автоматизация дают множество преимуществ, но наиболее важными из этих технологий являются экономия времени, производительность, экологические преимущества, а также
Сегодня, 11:1967
Компания «Мамин Дом» — надежный работодатель
Стабильная работа — это уверенность в семейном благополучии, накопление пенсии, возможность развития и профессионального роста. В сети поликлиник, центров детского развития и магазинов Мамин Дом многие сотрудники работают в штате по 12-15 лет. Какие вакансии «Мамин Дом»
Сегодня, 09:4673
Городские власти Киева еще решают вопрос относительно празднования новогодних и рождественских праздников в городе
Будут учитывать эпидемиологическую ситуацию в связи с коронавирусом.
Вчера, 18:47137
Караоке-система для дома: как выбрать
Караоке-система – это не очередная высокотехнологичная игрушка для дома. Она способна стать центром домашних развлечений и помочь проводить больше времени с близкими за приятным занятием – пением любимых песен.
Вчера, 18:44120
Особенности подбора цепочек из серебра
Цепочки, произведенные из серебра, считаются весьма доступным по цене и практичным украшением, которое предпочитают носить не только девушки, но и мужчины. В зависимости от типа прочности звеньев и особенностей плетения на самом изделии, можно носить даже такие дополнения, как подвески и кулоны.
Вчера, 13:07116

События

Ситуацию с авиатехникой ВСУ в Кабмине назвали неудовлетворительной
Ситуация с авиатехникой Вооруженных сил Украины неудовлетворительная.
Сегодня, 17:1157
После заявления Лукашенко в Беларуси начали отчислять студентов из вузов
В Белорусском государственном медицинском университете начали отчислять студентов из-за участия в протестах.
Сегодня, 17:0459
От коронавирса умер мэр Борисполя
Мэр Борисполя Анатолий Федорчук умер от коронавируса.
Сегодня, 14:0988
На газоперерабатывающей станции под Харьковом, есть погибшие
В Харьковской области на территории газоперерабатывающей станции произошел взрыв.
Сегодня, 14:0662
Азербайджан заявил о ракетном обстреле со стороны Армении
Ситуация в Нагорном Карабахе остается напряженной, не смотря на перемирие.
Сегодня, 14:0364
Ограничения зарплат руководителей и членов набсоветов госпредприятий снял Кабмин
Карантинные ограничения сняли после решения Конституционного суда.
Сегодня, 11:5766