Анжеліка Лях: "Професія лікаря для мене більш важлива, ніж кар’єра моделі" (ФОТО)

Анжеліка Лях: "Професія лікаря для мене більш важлива, ніж кар’єра моделі" (ФОТО)

     Як уже повідомляло наше видання, студентка другого курсу медичного факультету УжНУ Анжеліка Лях, модель агентства "One Models Agency", на конкурсі "Miss Globe International", який відбувся у жовтні минулого року на Кіпрі, здобула титул Miss Cosmopolitanта ІІІ Віце-міс світу. Фото красуні прикрасило обкладинку журналу «Cosmopolitan», а також Анжеліка отримала піврічний контракт від світового модельного агентства FORDна роботу в США. Своїми враженнями від участі в конкурсі та планами на майбутнє Анжеліка поділилася з одним із наших кореспондентів.

Розкажи трохи про себе.

- Я абсолютно звичайна людина. Ніколи не сиджу без діла, завжди багато справ, завжди чимось зайнята. Навчання на медичному займає у мене майже весь час, тому що я ставлюся до цього дуже серйозно. З дитинства мрiяла стати лiкарем, тому всi своi дитячi роки проводила в товариствi книг, адже насправдi вступити на медичний факультет дуже важко. Над кар'єрою моделi нiколи серйозно не задумовавалась, поки не спробувала свої сили в модннiй iндустрiї. Зараз модельний бiзнес є дуже важливою частиною мого життя. Постiйно намагаюся себе реалiзовувати адже     вважаю, що людина все своє життя має розвиватися й досягати своiх, навiть маленьких, цiлей.

Які твої враження від конкурсу?

— Враження після конкурсу неймовірні. Я задоволена та щаслива, що повернулася в Україну не з пустими руками й менi вдалося вибороти для нашої країни одразу два титули.  З ностальгiєю згадую той час, який я провела на конкурсi  адже там панувала дуже хороша й тепла атмосфера. Органiзатори, окрiм пiдготовки нас до конкурсу, намагалися показати нам якнайбiльше чудесних мiсць Кiпру, що зробило конкурс захоплюючим та цiкавим. А невимушенiсть в самому колективi долала будь-якi труднощi, такi як мовний бар'єр, оскiльки багато хто не розмовляв англiйською.

А що відбувалось за кулісами конкурсу?

- Ми постiйно були зайнятi пiдготовкою до важливих заходiв, тому нам ніколи не давали багато часу на відпочинок. Завжди потрібно було готуватися та допомагати іншим. Дуже багато часу займали репетицiї. Ми вставали з самого ранку й лягали дуже пiзно, завжди мали встановлений графiк на завтра. До того ж дотримувались суворої  дисциплiни.

Що саме на конкурсі тобі сподобалося найбільше?

- Атмосфера мiж учасницями та високий рiвень органiзацii.

Чи змінилося твоє життя та стосунки з друзями після конкурсу?

- У мене з’явилося бiльше роботи, я стала більш навантаженою, як в планi навчання, так i в планi модельноi кар'єри. До мене надходять пропозиції різної роботи, зазвичай це реклама. Стосунки з друзями не змінилися, оскільки вони мене добре знають і ставляться до мене так як і раніше.

З цього конкурсу ти взяла для себе, щось таке чого в тебе не було раніше?

- З кожного конкурсу, в якому я приймала участь, я завжди щось беру. Приходить якась частинка досвіду. Я не можу сказати, що саме я взяла для себе… Це просто відчуття.

Яке це відчуття бути однією з найкрасивіших дівчат планети? 

- Якщо чесно, ніколи над цим не міркувала. В житті я не надаю красі великого значення, оскільки вважаю, що це не є важливо настільки, щоб про це думати. На мою думку, потрібно акцентувати увагу на більш важливі речі, такi як розум й духовнiсть, адже зовнiшня краса — це лише короткотривале явище життя.

Свої плани на майбутнє ти пов’язуєш з кар’єрою моделі чи професією лікаря?

- Професія лікаря для мене більш важлива ніж кар’єра моделі, оскільки я розумію, що це все не надовго — а думати про майбутнє теж потрібно.

Як саме ти збираєшся поєднувати навчання та роботу моделі?

— Наразі це питання для мене складне. Поки що менi вдається поєднувати, але не без труднощiв. Навчання на медичному факультетi є дуже важливим для мене i я не збираюся пiддавати його ризику. Але я вважаю, що людина повинна всебiчно розвиватися, тому що в наш час не можна зосереджувати увагу тiльки на чомусь одному.

У тебе є мрія?

— В мене багато мрiй, вважаю, що мрiя — це вже крок до розвитку потенцiалу. Чим бiльша мрiя зароджується в головi людини, тим бiльше  мозкових ресурсiв вона починає витрачати на її реалiзацiю. Мрiя — це як форма нестандартного мислення, що може показати нам прихованi якостi, адже в процесi виконання мрiї  вони можуть розкритися, просто необхiдно зумiти їх побачити. Потрiбно пам'ятати, що всi визначнi особистостi насправдi великi мрiйники.

 Юрій Оскар, спеціально для 7днівСтатья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
Вчера, 19:50107
Черная пятница в Украине — отличная возможность обновить свой гардероб
Черная пятница в Украине — безумные скидки на оригинальные брендовые товары.
Вчера, 16:2193
Бренд Oksana Mukha: дизайнерские платья, покоряющие мир
Каждая женщина, планируя отправиться на торжество, прилагает немало усилий, чтобы выглядеть непревзойденно, обворожительно, стильно – в этом немалую роль играет удачно подобранное вечернее платье.
Вчера, 16:18135
LEDTECH: лучшая светодиодная продукция для вашего бизнеса
Светодиодная продукция, к которой, как правило, относят бегущие строки, медиа постеры, вывески, LED-экраны, табло и пр., является достаточно мощным инструментом для информирования потенциальных клиентов о тех или иных товарных предложениях и услугах, а также привлечения внимания проходящих мимо
26-ноя-2020, 15:18309
Холодильник вышел из строя. Что делать?
Попробуйте представить дом без холодильника. Правда, это сложно. Ведь благодаря этому устройству мы имеем возможность хранить наши продукты и пищу максимально долго – без потери их вкусовых и презентабельных качеств.
26-ноя-2020, 15:02153
Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
25-ноя-2020, 23:04156

События

После трехнедельного локдауна эпидемия COVID-19 в Британии замедлилась
Эпидемия COVID-19 в Великобритании впервые замедлилась на фоне трехнедельного общенационального локдауна.
Вчера, 23:0568
Предполагаемого создателя ядерной программы убили в Иране
Сегодня, 27 ноября, в Иране убили одного из ведущих ученых-физиков Мохсена Фахризаде.
Вчера, 19:4474
На украинских студентов с ножом напали в Польше
В польском Жешуве с ножом напали на двух украинских студентов.
Вчера, 19:3275
Мониторинг возможного появления коронавируса у норок усилит Украина
Украина в ближайшее время усилит мониторинг ситуации относительно возможного появления коронавируса у норок.
Вчера, 17:1883
Hазвернуть восемь госпитальных баз в Киевской области может Минздрав
Министерство здравоохранения рассматривает возможность развертывания восьми госпитальных баз в Киевской области.
Вчера, 17:1677
Проект об ответственности за ложь в е-декларациях внес в Раду Зеленский
Президент Владимир Зеленский внес в Верховную раду законопроект об ответственности за ложь в электронных декларациях.
Вчера, 17:0975