Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу (Фото)

Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Ужгородка Людмила Анталовці займає передові місця в каталогах весільних фото багатьох країн світу. Дівчина, що міряла допомагати людям та направляти їх на шлях вдосконалення, все життя займалася мистецтвом.
При виборі освіти все ж віддала перевагу медицині, проте бажання творити прекрасне взяло своє. Людмила приходить на весілля своїх клієнтів не як на роботу – вона стає їх справжнім сімейним другом. В чому ж секрет цікавої, людяної та талановитої ужгородки, з’ясовував 7dniv.info.
– Ви спеціалізуєтеся саме на весільному фото чи охоплюєте багато напрямків фотографії?
– Світ фото дуже великий та різноманітний. Вмістити це все в весільну фотографію важко, тому займаюся багато чим.
– Чи багато часу витрачаєте на самовдосконалення та навчання?
– Це все здобувається походу. Я дуже багато вчуся від людей, від колег-професіоналів. Намагаюся багато спілкуватися з людьми. Багато подорожую і в своїх поїздках набираюся досвіду. Фотограф, окрім техніки, повинен освоювати й інші науки, щоб відкрити нові грані сього мистецтва.
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
– Тобто працюєте не лише в Ужгороді?
– Найвіддаленіше, де доводилося фотографувати, була Італія. Працювала в Чехії, Угорщині. Дуже впливає на роботу, коли працюєш з людьми із інших країн. Я розумію, що це інші традиції, тому витрачаю в два рази більше часу, більше з людьми спілкуюся, а це треба знати мову як мінімум. Потрібно вміти створити умови, щоб людина розкрилася, без того, щоб клієнт мені довіряв, я не зроблю гарні фото.
– Ви займаєтеся справою не так довго, 4 роки, але досягли чималого успіху. В чому секрет?
– Цьому дуже посприяв мій чоловік, який теж фотограф. Саме він мене навчив базовим речам. З дитинства я навчалася у школі мистецтв, я художник по своїй суті. Паралельно до фотографії я займаюся графікою. Для мистецтва завжди знаходжу час, а от з іншими справами трохи важко поєднувати, так як фото займає досить багато часу. Саме тому стоматологію, на яку я вчилася, довелося відкласти.
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
– Чим весільне фото відрізняється від решти видів фотографії?
– Основою гарного знімку є цікаві люди. Мене клієнти найчастіше знаходять за моїми роботами. Я до цього прагну і намагаюся звузити коло тих людей, які до мене звертаються. Хочу, щоб це були лише ті, кого цікавить саме результат, який у нас вийде. Також потрібно розуміти, що це нова сім’я, сильна любов. Вона особлива та незвичайна. У кожної пари вона неповторно розвивається. Якщо ми з парою спілкуємося та знаходимо спільну мову, лиш тоді фантазуємо, граємося, «бісимося», і результат в такому випадку буде найкращий. Саме в таких речах я зможу показати їх любов такою, якою вона дійсно є. Я покажу це почуття саме з того боку, з якого вони його бачать. Зрештою, це має вийти не просто стандартна весільна фотографія, а з відтінком, який притаманний саме цій парі.
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
– Ви, напевно, з багатьма парами, в яких були фотографом, дружите?
– Так, ми стаємо спорідненими душами. Після цього в нас починається етап «дитина – христини» і багато інших спільних особливих моментів в житті.
– Ваші фото часто з’являються в іноземних каталогах, наскільки важко українським фотографам туди потрапити?
– Це найчастіше відбувається після того, як я приїжджаю в якусь країну, там працюю, а потім клієнт сам ділиться своїми фотографіями. Діляться з друзями, їм подобається. Друзі починають з’ясовувати: а це цей фотограф? А він в Україні, це трохи далеко, але все одно запрошують. Найкраща реклама для фотографа – це його клієнти. Ні в які агенції, які б мене рекламували, я не звертаюся. 
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Фотограф з Ужгорода розуміє кохання пар з всього світу
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать сковородки?
Сложно представить функциональную кухню, на которой не используется сковорода. Данный инструмент в некоторых случаях может служить вместо сотейника или кастрюли.
Сегодня, 14:3965
Стоит ли шить юбку из сетки: плюсы и особенности материала
Уже не так много времени осталось до выпускных. Каждой девушке хотелось бы выглядеть на таком мероприятии элегантно и произвести хорошее впечатление.
Сегодня, 12:0089
Основные технические параметры фрезерных станков
Профессиональное оборудование является важнейшей составляющей любого производственного процесса. Особенно это касается фрезерных станков, использующихся для изготовления целого ряда деталей и прочих изделий.
Вчера, 14:19160
Таможенный брокер  – гарантия быстрого таможенного оформления грузов
Для ввоза приобретенного или вывоза произведенного товара предприниматель должен «задекларировать» его на таможне. Если нет желания или времени заниматься оформлением, то можно воспользоваться услугами посредника – таможенный брокер в Киеве все сделает сам.
15-янв-2022, 14:35158
Огляд новинок посадкової картоплі
Картопля – найпоширеніший овоч, широко відомий своєю універсальністю. Він незамінний у складі різноманітних страв – супів, гарнірів, салатів та снеків. І цілком справедливо картопля вважається другим хлібом.
15-янв-2022, 14:32152
Как выбрать телевизор для просмотра футбола
Каждый год наполнен множеством интересных мировых футбольных событий. Для любителей данной игры очень важно наблюдать за матчем с эффектом присутствия.
14-янв-2022, 16:25342

События

Хакеры вновь атаковали сайты государственных структур Украины
На этот раз под ударом оказался сервис системы электронных закупок Prozorro.
Сегодня, 17:2450
Принцип коллективной обороны в НАТО распространили и на космос
В понедельник, 17 января, Альянс обнародовал "Всеобъемлющую политику НАТО в космосе", согласно которой на космическое пространство распространяется принцип коллективной обороны.
Сегодня, 16:4956
После трехчасового перерыва заседание суда по Порошенко возобновилось
Печерский суд города Киева спустя три часа возобновил заседание по избранию меры пресечения для обвиняемого в государственной измене бывшего президента Украины Петра Порошенко.
Сегодня, 14:5276
Спустя 5 месяцев расследования ГБР допросило нардепа Трухина по делу о ДТП
Спустя пять месяцев после начала расследования дела о ДТП с участием "слуги народа" Александра Трухина ГБР так и не установило, кто был за рулем авто в момент аварии. Впрочем, уже состоялся допрос нардепа. 
Сегодня, 13:0684
10 богатейших людей мира удвоили свое состояние за период пандемии
10 самых богатых людей мира удвоили свое состояние за первые два года пандемии коронавируса из-за резкого роста бедности и неравенства.
Сегодня, 10:30122
Мужчина с криками "Лжецы" выбил дверь горсовета в Черновцах
В Черновцах полиция задержала мужчину, который вечером в воскресенье, 16 января, выбил входную дверь местного городского совета.
Сегодня, 10:15119