Німецьке видавництво більше року відмовляється змінити атлас з "російським" Кримом

Німецьке видавництво більше року відмовляється змінити атлас з "російським" Кримом

 

Німецька видавнича група Mair Dumont випустила атлас світу, позначивши Крим територією Росії, та вже більше року відмовляється вносити у нього правки.

Про позначення неправильної приналежності українського півострова в атласі у Facebook повідомив користувач Сергій Каменський.

Фото з Facebook-сторінки Sergii Kamenskyi
 

Активіст української громади Олександр Снідалов своєю чергою повідомив, що схожий атлас, виданий путівником Marco Polo цієї ж видавничої групи, намагалися вилучити з продажу ще минулого року. Однак у відповідь видавництво відповіло, що друкує ситуацію в атласі "де-факто", тобто зазначають, що Крим контролюється Росією.

Згодом видавництво таки вилучило спірний атлас з продажу та перевидало його із позначеним українським Кримом.

 

Що стосується атласу Mair Dumont, про який пише Каменський, українське генконсульство в Мюнхені займається цією справою більше року. Консул Дмитро Шевченко повідомив, що вже були і листи, і зустрічі з керівництвом видавництва.

"Тобто це не та ситуація, коли вони щось роблять просто помилково, без розуміння ситуації. Вони все розуміють, але те, що Крим треба позначати російським - це їхня принципова позиція. Нам обіцяли підтримку в уряді Баден-Вюртембергу, в мерії Остфільдерна (побратим Полтави), але їхні можливості теж обмежені, адже це приватна компанія", - зазначив дипломат.

Шевченко також закликав надсилати скарги у магазини видавництва, щоб змусити його змінити свою позицію.Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)