Впливовий радник ООН домагався чоловіків

Впливовий радник ООН домагався чоловіків
Але він, швидше за все, уникне покарання завдяки дипломатичній недоторканності.
Головний радник підрозділу ООН з гендерної рівності і захисту прав жінок опинився в центрі скандалу після того, як проти нього почали розслідування за сексуальні домагання. Щонайменше вісім чоловіків звинуватили Раві Каркара у використанні свого престижу і посади для того, щоб посягати на них в інтимному сенсі.
Про це Newsweek розповіли п’ять джерел, поінформовані про деталі розслідування. Каркара не відповів на численні запити журналістів прокоментувати ситуацію. Видання зауважує, що слідчі дії тривають вже 13 місяців, але жодних обвинувачень оголошено не було. 26 липня прес-секретар підрозділу, відомого також як «ООН жінки», сказав, що Каркара лишається в «адміністративній відпустці» і не виконує жодної роботи для організації, хоча він досі в штаті.
На початку цього місяця чиновники ООН підтвердили, що розслідування триває, але відмовилися коментувати, чи Каркара дійсно фігурує у справі.
Міжнародні правозахисники Менді Сангера і Керрі Гібсон сказали Newsweek, що Каркара дійсно той, проти кого триває розслідування. Вони дізналися про це від колишнього чиновника ООН і чоловіків, які стали жертвами домагань. Розслідування проводить Відділ аудиту та розслідувань Програми розвитку ООН. Втім, не зважаючи на те, якими будуть результати, Каркара може уникнути покарання, тому що він має дипломатичну недоторканність.
Один з постраждалих Стів Лі розповів, що радник ООН торкався чи хапав своїх жертв за геніталії в готельних кімнатах, використовував робочі пристрої для пересилання порно і робив непристойні жести на адресу підлеглих на робочому місці. Він також використовував свій вплив і посаду для того, щоб влаштовувати сексуальні зустрічі з підлеглими. Крім того, Каркара перевищував свої повноваження і зловживав посадовим становищем і у інших ситуаціях, не пов’язаних з сексом.
Колишній організаційний партнер Генеральної групи ООН у справах дітей та молоді Аашірш Хуллар теж сказав виданню, що «7 чи 8» молодих чоловіків скаржилися лідерам його організації на домагання з боку Каркара.
«У всіх, хто з ним працював, було відчуття, що подібна поведінка була нормою для нього. Тож коли цю проблему підняли формально, ніхто не здивувався», - сказав Хуллар про підозрюваного радника ООН.
 «ООН жінки» - наймолодший підрозділ організації, який став повноцінною складовою в 2011 році. Він визначає глобальні стандарти для встановлення гендерної рівності, а також допомагає країнам-учасницям перетворити ці стандарти на закони, політичні підходи і програми.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: ООН, скандал  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-05
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
4-апр-2020, 13:35162
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06185
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53156
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45156
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05171
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45371

События

Зеленский: ни одна больница сейчас не может быть закрыта
Зеленский заявил, что останавливать финансирование больниц нельзя
Сегодня, 14:1476
Израиль обеспечит православным «благодатный огонь», невзирая на коронавирус
Власти Израиля заверяют, что эпидемия коронавируса не лишит православных христиан их главного пасхального ритуала — «чуда схождения благодатного огня» в иерусалимском храме Гроба Господня.
Сегодня, 11:2299
Вакцину от коронавируса испытали на животных
Профессор турецкого университета Хаджеттепе Атеш Кара, который входит в научный комитет Турции по изучению коронавируса, рассказал, что при помощи микроигл на лейкопластыре животным была введена вакцина от коронавируса, которая создаёт антитела к коронавирусу и не позволяет ему присоединяться к
Сегодня, 11:11149
В одной из провинций Китая с 1 мая запретили употреблять в пищу кошек и собак
Многие китайцы из города Шэньчжэнь теперь могут остаться без своих любимых деликатесов.
Сегодня, 11:1092
Из-за коронавируса умер священник в Тернопольской области
В Тернопольской области умер мужчина 57 лет из города Залещики
Сегодня, 10:5176
Почти 80 людей с подозрением на коронавирус забрала скорая за сутки
За последние 24 часа скорую вызвали более 13 тыс. раз
Сегодня, 10:4988