Дмитро Комаров привезе в Україну справжню рабиню Ізауру

Дмитро Комаров привезе в Україну справжню рабиню Ізауру
Для знайомства з зіркою телеведучий обрав досить цікавий спосіб.
Цього разу телеведучий потрапить у серце диких джунглів та у місце, де панує вічне свято. Шанувальникам пригод відкриється вікно у справжню Бразилію, країну контрастів, в якій тісно поєдналися два різних світи: первісне життя диких племен та цивілізація.
Дмитро повернетеся із експедиції не сам. Цього разу телеведучий підготував для українців неймовірний сюрприз: вперше Україну відвідає улюблениця мільйонів глядачів, зірка, яку пам’ятає уся Україна та Східна Європа, головна акторка відомого бразильського серіалу "Рабиня Ізаура" Луселія Сантуш. 
Дмитро Комаров привезе в Україну справжню рабиню Ізауру
Вона стала героїнею одного з випусків нового бразильського сезону проекту "Світ навиворіт", прем’єра якого відбудеться вже цієї осені на "1+1":
"Нам було цікаво знайти ідол мільйонів жінок, яка змушувала плакати навіть чоловіків, знамениту рабиню Ізауру, і подивитися, як сьогодні живе акторка. Знайти Луселію Сантуш, таке справжнє ім’я артистки, було нелегко. Зараз акторка продовжує свою творчу діяльність, але вже на театральній сцені. Спілкується з журналістами вона неохоче, тому домовитися про інтерв’ю було завданням надскладним. А запросити до України взагалі непросто.  Але на наше здивування Луселія з радістю прийняла пропозицію і погодилася на подорож до України", - поділився Дмитро.
Для знайомства з зіркою телеведучий обрав досить цікавий спосіб. Дізнавшись, що 63-річна акторка полюбляє екстремальні види спорту, Дмитро під’їхав до помешкання Луселії Сантынуш на мотобайку, аби разом з нею побачити її улюблені місця в Ріо. 
Пізніше він організував для бразильської зірки екстремальне сходження на гору. Телеведучий також спробував навчити Луселію готувати український борщ.
Луселія відкрила інший бік відомого серіалу "Рабиня Ізаура", показавши Дмитру  фазенду, на якій знімався один із епізодів. Що саме доводилося переживати акторам та знімальній групі під час знімання, телеглядачі зможуть дізнатися вже найближчим часом у новому сезоні "Світу навиворіт". 
Вже у жовтні Україна зможе познайомитися з Луселією Сантуш ближче. Акторка планує відвідати Київ й разом з Дмитром Комаровим та Олександром Дмітрієвим поїхати у тур в інші міста України: Харків, Дніпро, Київ, Ужгород, Чернівці та Одесу.
На творчих зустрічах телеведучий планує розповісти про свою подорож Бразилією та про цікаву історію знайомства з акторкою відомого бразильського серіалу. 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2022-01-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Качественные удобрения от Grow.in
Если есть желание приобрести качественные удобрения, стоит изучить предложения интернет-магазина Grow.in.
Сегодня, 07:4268
Особенности покупки женской одежды оптом
Жизнь представительниц прекрасного пола играет яркими красками. Для них процесс выбора гардероба играем важную роль, поэтому одежду они приобретают ответственно. Для девушек важно выглядеть неотразимо в любой ситуации, ощущая при этом удобство и комфорт.
Вчера, 20:52115
8 этапов лечения каналов под мікроскопом
Каналом зуба называют пространство внутри его корней, в котором располагается пульпа – пучок из сосудов и нервов.
Вчера, 20:48124
5 причин посетить онлайн-магазин настолок Gametime
Онлайн-магазин настолок Gametime привлекает широким и разнообразным ассортиментом. На виртуальной витрине представлено просто невероятное количество настолок разных жанров. 
Вчера, 19:11139
Как купить криптовалюту: основные способы в 2022 году
На криптовалютном рынке существует огромное количество способов купить криптовалюту.
Вчера, 17:01133
Как выбрать компрессионные колготы
Сейчас компрессионные колготы получили широкое распространение. Их используют в лечебных целях. Какими особенностями они обладают.
Вчера, 11:39123

События

Под Кривым Рогом родители напоили младенца этиловым спиртом для успокоения
В Кривом Роге будут судить родителей, которые напоили этиловым спиртом своего шестимесячного ребенка, чтобы его успокоить.
Сегодня, 12:3932
Срочно покинуть Украину своих граждан призвала Япония
Правительство Японии призывает граждан своей страны в срочном порядке покинуть территорию Украины.
Сегодня, 12:3530
К массовой эвакуации евреев из Украины в случае вторжения РФ готовится Израиль
Израильское правительство готовится к возможности того, что тысячи украинских евреев захотят иммигрировать в страну в случае вторжению РФ. 
Сегодня, 09:2990
В Украину из США на днях прибудет новая партия "Джавелинов"
США в рамках оборонной помощи Вооруженным Силам Украины вскоре отправят в Киев новую партию противотанковых ракет Javelin.
Сегодня, 09:2587
Мощный снегопад обрушился на Грецию
На Грецию, которую ранее накрывало чередой землетрясений, обрушился сильнейший снегопад.
Сегодня, 09:2279
Кузин заявил что тошнота, озноб и боль после вакцинации от коронавируса - признаки того, что формируется иммунитет
Главный государственный санитарный врач Игорь Кузин заявил, что негативные реакции после вакцинации  от коронавируса вплоть до болей - это признаки формирования иммунитета.
Сегодня, 09:2099