Ми не вважаємо їх людьми: українських дітей в таборі вчать вбивати

Ми не вважаємо їх людьми: українських дітей в таборі вчать вбивати
Туристи, одягнені в бойовий одяг, ретельно націлюють свої штурмові гвинтівки. Їх інструктор пропонує поради: не думайте про свою мету як про людину
Тому, коли ці хлопчики й дівчатка стріляють, вони будуть стріляти, щоб убити.
Більшість з них в підлітковому віці, але деякі з них молодше 8 років. Вони знаходяться в літньому таборі, створеному однією з радикальних націоналістичних угруповань України, захованої в лісі на заході країни, яку відвідав The Associated Press. Табір має дві мети: навчати дітей захищати свою країну від росіян і їх прихильників - і поширювати націоналістичну ідеологію.
Ми не вважаємо їх людьми: українських дітей в таборі вчать вбивати
«Ми ніколи не спрямовуємо зброю на людей», - розповідає їм інструктор Юрій Чорнота Черкашин. «Але ми не вважаємо сепаратистів, маленьких зелених людей, окупантів з Москви, як людей, тому ми можемо і повинні прагнути до них».
Націоналістів звинувачують в насильстві і расизмі, але вони зіграли центральну роль волонтерів в конфлікті України з Росією - і вони підтримують зв'язки з урядом. Раніше в цьому році Міністерство молоді і спорту виділило 4 млн. Гривень (близько 150 000 доларів США) на фінансування деяких молодіжних таборів серед десятків, побудованих націоналістами. Мета, за даними міністерства, - «національно-патріотичне виховання».
Прес-секретар міністерства Наталія Вернигора сказала, що гроші розподіляються групою, яка шукає «ознаки ксенофобії та дискримінації, не аналізує діяльність конкретних груп».
Черкашин є ветераном боротьби проти проросійських сепаратистів на сході України; він був поранений в бою, а потім прийшов до керівництва Сокіл або соколом, молодіжним крилом партії «Свобода». Важливо, за його словами, прищеплювати молоду націю з націоналістичної думкою, щоб вони могли боротися з Росією Володимира Путіна, а також «виклики, які могли б повністю знищити» європейську цивілізацію.
Серед цих проблем: права ЛГБТ, які лектори засуджують як знак західного декадансу.
«Ви повинні знати про все це, - сказав інструктор Руслан Андреіко. «Всі ці гендерні речі, всі ті збочення сучасних більшовиків, які прийшли до влади в Європі і тепер намагаються зробити всі ці ЛГБТ-речі, такі як гей-паради, частиною освітньої системи».
У той час як під час лекцій дрімали молоді люди, інші звернули увагу. Ясно, що деякі з них сприйнятливі.
Під час перерви в навчанні підліток грав націоналістичний хід на своїй гітарі. Він був прикрашений наклейкою, яка зображує білі бомби, що потрапляють в мечеть під девізом «Біла Європа - наша мета».
Ми не вважаємо їх людьми: українських дітей в таборі вчать вбивати
Крім лекцій - і пісень навколо багаття - життя для декількох десятків юнаків в таборі Свободи була важкою.
Кемпери були розбуджені посеред ночі з ударом від приголомшуючі гранати. Натикаючись зі своїх наметів, солдати в тренуваннях боролися за те, щоб тримати АК-47, які в деяких випадках були майже такими ж високими, як вони. Вони повинні були носити важкі гвинтівки весь день, і одна з дівчаток зламалася в сльозах від виснаження.
У 18 років Михайло був найстарішим з туристів. Навчання, за його словами, було необхідно.
«Кожна мить в нашій країні може піти не так, і потрібно бути готовим до цього», - сказав він. «Ось чому я прийшов в цей табір, щоб вивчити, як захистити себе і своїх близьких»

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Виды римских штор и их особенности
Если Вы ищете шторы, которые бы отличались в первую очередь простотой, лаконичностью и функциональностью, римские шторы, несомненно, - идеальный вариант.
Сегодня, 20:2639
Применение домашних цветов в интерьере
Все мы - родом из природы, нас все равно тянет прикоснуться к живому-зеленому
Сегодня, 17:4158
7 способов защитить себя от коронавируса и предотвратить его распространение
Новое заболевание, под названием китайский коронавирус, начался в конце 2019 года. За неполные 3 месяца успели заразиться около 90 тысяч человек во многих странах мира.
Сегодня, 17:3584
"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
4-апр-2020, 13:35170
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06189
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53160

События

Виновника пожара в Чернобыльской зоне нашла полиция
Житель села Раговка поджег мусор и траву, ветер перебросил огонь дальше
Сегодня, 17:3982
В Ивано-Франковской области умерла еще одна пациентка с коронавирусом
На Прикарпатье уже семь умерших от COVID-19
Сегодня, 16:4571
Зеленский: ни одна больница сейчас не может быть закрыта
Зеленский заявил, что останавливать финансирование больниц нельзя
Сегодня, 14:14160
Израиль обеспечит православным «благодатный огонь», невзирая на коронавирус
Власти Израиля заверяют, что эпидемия коронавируса не лишит православных христиан их главного пасхального ритуала — «чуда схождения благодатного огня» в иерусалимском храме Гроба Господня.
Сегодня, 11:22158
Вакцину от коронавируса испытали на животных
Профессор турецкого университета Хаджеттепе Атеш Кара, который входит в научный комитет Турции по изучению коронавируса, рассказал, что при помощи микроигл на лейкопластыре животным была введена вакцина от коронавируса, которая создаёт антитела к коронавирусу и не позволяет ему присоединяться к
Сегодня, 11:11181