У соцмережах жорстко розкритикували блокаду автодоріг "евробляхарями"

У соцмережах жорстко розкритикували блокаду автодоріг "евробляхарями"

У соціальній мережі Facebook Ален Бобров висловив своє бачення блокад автомагістралей України так званими "эвробляхарями" 

Ще раз для бовдурів. Бо, схоже, є чимало людей, які не розуміють, чому перекривання траси - цирк
Одна із найголовніших проблем - затримка фур, які прямували не тільки за кордон, а й до підприємців Ужгорода. Оскільки пришелепкуваті не можуть зрозуміти, що таким чином вони зупиняють одну із найголовніших комерційних артерій краю, я поясню. От наскільки И в Ужгорода розвинена промисловість, майже настільки розвинене підприємництво. Це другий за значимістю вид діяльності який наповнює міський бюджет. Підприємцям, логічно потрібно десь брати свої продукти для продажу усім нам, видачі зарплат, а в результаті сплати податків. Очевидно, що немала частина таких продуктів прямує саме в фурах, яким активісти перегородили рух. 
Друге, фури які їдуть за кордон - це, фактично, інвестори, які на свою голову довірилися Україні і її правоохоронцям. Після таких вибриків, я б обходив десятою дорогою цю місцину чи переорієнтовував логістику, щоб не зустрітися із «активістами».
І третє, люди, які просто їхали до дому чи близьких з дальньої дороги. Тут вже просто треба мати совість.
Тому, оскільки їхні вимоги змінювалися від години до години. А перекривання траси не має ЖОДНОГО зв’язку із їхніми вимогами - очевидно, що такі дійства були не для благих намірів людей, а як підкилимна гра з чиновниками. Мета якої показати, що ця організація, навіть не пам’ятаю назви, має якусь силу. А вийшло, що немає. До них навіть ніхто не вийшов.
Загалом, мета пройдисвітів просунути свої інтереси використовуючи тих, хто був щиро переконаний, що стоять за добру справу.
Тому, якщо вони там досі ходять, краще нехай підуть і займуться корисною справою, а не заважають жити та заробляти тим, хто і без них ледь зводить кінці з кінцями".

 

 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)