Свято-Успенська Почаївська Лавра опублікувала звернення до українців

Свято-Успенська Почаївська Лавра опублікувала звернення до українців
Братія Свято-Успенської Почаївської Лаври на власному сайті опублікувала звернення до всіх небайдужих у зв'язку з останніми подіями у церковному житті України.
Текст звернення наступний:
"Зі скорботою в серці звертаємося до Вас з проханням посилити молитовне бдіння заради миру і єдності віруючих в лоні канонічної Церкви.
Змушені констатувати, що в даний час українська влада використовує комуністичні методи боротьби з православною Церквою.
Так, близько 100 років тому більшовицькі лідери, перш за все Троцький Л.Д., і іже з ним, поставили перед собою завдання створити підконтрольну радянській владі православну церковну організацію. Так з'явився Обновленський рух або «Жива Церква». Однією з головних ідей цієї організації було скасування чернецтва.
Після створення цієї організації більшовики почали активну боротьбу з Православною Церквою, яка виявилася поза законом. Під гаслами «пособництва в контрреволюції» вилучалися храми і церковні цінності, щодо духовенства застосовувалися жорсткі репресії. Варто відзначити, що розкольників-оновленців підтримала Константинопольська Патріархія.
Ця «Жива Церква» не проіснувала і 30 років, а канонічна Церква непохитно стоїть і донині.
На жаль, нові партійні лідери не пам'ятають уроків історії.
Риторика влади за 100 років не змінилася: насельники Лаври залишаються для них «пособниками контрреволюції». Використовуючи підконтрольні засоби масової інформації, чинна влада з кожним днем ​​все більше і більше насаджує цю думку нашому українському народові.
Поряд з цим, Почаївська міська рада відмовилася виконувати законне рішення суду, яке зобов'язує передати Свято-Успенській Почаївській Лаврі земельні ділянки для обслуговування братських корпусів.
В даний час комісія Міністерства юстиції України у відповідь на скаргу Міністерства культури України, анулювала реестрацію договору на право користування Успенським собором, Троїцьким собором, Монастирськими келіями, Дзвіницею, Архієрейським будинком і Святою брамою. Варто зазначити, що з 2000 року це вже третя спроба перетворити святиню в музей.
Вважаємо, що аналогічної мети прагнуть досягти і органи прокуратури, які за короткий проміжок часу порушили кілька безпідставних кримінальних справ.
В контексті позбавлення права користування мова йде про місце проживання 200 ченців і 50 послушників - людей, які відмовилися від світу і все своє життя присвятили служінню Богу.
Змушені констатувати, що, в даний час чинна українська влада взяла курс на вилучення майна у Свято-Успенської Почаївської Лаври та передачу її новоутворюваної церковної організації, а як наслідок - знищення чернецтва на території західної України".
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Сегодня, 13:1168
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Сегодня, 10:2185
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35326
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23144
Корпоративные мероприятия. Организационные вопросы и выбор площадки для проведения мероприятия
Каждый работодатель, несомненно, заботится о процветании возглавляемого им учреждения. Для этого сотрудники должны выполнять свои обязанности надлежащим образом и с полной отдачей. Намного проще, когда у сотрудников правильные отношения друг с другом.
28-ноя-2020, 20:57146
Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
27-ноя-2020, 19:50222

События

Вывести войска РФ из Приднестровья потребовала Санду
Избранный президент Молдовы Майя Санду выступает за вывод оперативной группы российских войск из непризнанного Приднестровья.
Сегодня, 13:4956
От COVID-19 выздоровел Разумков
Глава Верховной рады Дмитрий Разумков сдал отрицательный тест на COVID-19.
Сегодня, 10:1862
Какое оружие украинского производства популярно за рубежом
Оборонный концерн "Укроборонпром" больше работает на экспорт, чем на внутренний рынок.
Сегодня, 10:1769
Прогноз погоды на сегодня
В Украине в понедельник, 30 ноября, в большинстве регионов ожидаются осадки в виде снега и мокрого снега с дождем.
Сегодня, 10:1568
Новые санкции против "Северного потока-2" могут ввести США
В США часть законодателей пришли к соглашению о необходимости введения новых санкций в отношении проекта российского газопровода "Северный поток-2".
Сегодня, 10:1461