Співзасновник Apple жорстко розкритикував Facebook

Співзасновник Apple жорстко розкритикував Facebook
 
За останній час критики в адресу соцмережі Facebook - хоч відбавляй. Повідомлення про чергові скандали, витоку приватної інформації і недобросовісну поведінку по відношенню до користувачів з'являються набагато частіше, ніж корисні оновлення.
 
Співзасновник Apple Стів Возняк не особливо підбирав слова, коментуючи дії Facebook в інтерв'ю CNBC і на конференції CME Group Global Financial Leadership у Флориді. Свої поради і критику на адресу засновника соцмережі Марка Цукерберга він висловив за пару днів до скандального репортажу в New York Times, в якому розкривалися подробиці того, як соцмережа ігнорувала расистські висловлювання Дональда Трампа і змінювала свої звіти про поширення пропаганди.
Возняк впевнений, що Facebook зобов'язана пам'ятати: люди важливіше технологій, і не можна ставити гроші понад моралі.
«Зараз компанія і пальцем не поворухне, якщо це не принесе їй прибуток. Цукерберг постійно говорить про можливості, які він збирається надати користувачам, про політику відкритості і різні корисні функції. Але особисто я не бачу взагалі нічого по-справжньому цінного», - заявив він.
Возняк вважає, що соцмережа повинна переглянути свою політику в сфері реклами. Користувачам необхідно знати, в які рекламні списки їх вносять і за яким принципом. І якщо їх це не влаштовує, мати можливість викреслити себе звідти.
«В ідеалі, Facebook повинна надати нам опцію зовсім відмовитися від будь-якої таргетированої реклами. І вже точно перестати збирати відомості про наших перевагах з кожного поста», - впевнений співзасновник Apple.
«Мене нудить від керівників, які всіляко уникають відповідей на прямі запитання, уникаючи рішення дійсно важливих проблем. І не вживають ніяких дій, щоб реально допомогти людям. Особисто я завжди буду на стороні кінцевого споживача, простого хлопця, якому не вистояти проти величезної впливової корпорації», - заявив Возняк.
Це далеко не перший раз, коли він невтішно відгукнувся про політику Facebook. У квітні Возняк заявив про видалення свого облікового запису в FB, оскільки компанія занадто вільно поводиться з персональними даними.
«Компанія отримує колосальну вигоду від своїх користувачів, а вони не отримують нічого. В Apple таке неможливо, тому що корпорація виробляє по-справжньому якісні товари і продає їх. А Facebook, по суті, продає користувачів», - каже Возняк.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Сегодня, 13:1169
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Сегодня, 10:2187
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35326
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23144
Корпоративные мероприятия. Организационные вопросы и выбор площадки для проведения мероприятия
Каждый работодатель, несомненно, заботится о процветании возглавляемого им учреждения. Для этого сотрудники должны выполнять свои обязанности надлежащим образом и с полной отдачей. Намного проще, когда у сотрудников правильные отношения друг с другом.
28-ноя-2020, 20:57146
Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
27-ноя-2020, 19:50222

События

Вывести войска РФ из Приднестровья потребовала Санду
Избранный президент Молдовы Майя Санду выступает за вывод оперативной группы российских войск из непризнанного Приднестровья.
Сегодня, 13:4956
От COVID-19 выздоровел Разумков
Глава Верховной рады Дмитрий Разумков сдал отрицательный тест на COVID-19.
Сегодня, 10:1862
Какое оружие украинского производства популярно за рубежом
Оборонный концерн "Укроборонпром" больше работает на экспорт, чем на внутренний рынок.
Сегодня, 10:1769
Прогноз погоды на сегодня
В Украине в понедельник, 30 ноября, в большинстве регионов ожидаются осадки в виде снега и мокрого снега с дождем.
Сегодня, 10:1568
Новые санкции против "Северного потока-2" могут ввести США
В США часть законодателей пришли к соглашению о необходимости введения новых санкций в отношении проекта российского газопровода "Северный поток-2".
Сегодня, 10:1463