Співзасновник Apple жорстко розкритикував Facebook

Співзасновник Apple жорстко розкритикував Facebook
 
За останній час критики в адресу соцмережі Facebook - хоч відбавляй. Повідомлення про чергові скандали, витоку приватної інформації і недобросовісну поведінку по відношенню до користувачів з'являються набагато частіше, ніж корисні оновлення.
 
Співзасновник Apple Стів Возняк не особливо підбирав слова, коментуючи дії Facebook в інтерв'ю CNBC і на конференції CME Group Global Financial Leadership у Флориді. Свої поради і критику на адресу засновника соцмережі Марка Цукерберга він висловив за пару днів до скандального репортажу в New York Times, в якому розкривалися подробиці того, як соцмережа ігнорувала расистські висловлювання Дональда Трампа і змінювала свої звіти про поширення пропаганди.
Возняк впевнений, що Facebook зобов'язана пам'ятати: люди важливіше технологій, і не можна ставити гроші понад моралі.
«Зараз компанія і пальцем не поворухне, якщо це не принесе їй прибуток. Цукерберг постійно говорить про можливості, які він збирається надати користувачам, про політику відкритості і різні корисні функції. Але особисто я не бачу взагалі нічого по-справжньому цінного», - заявив він.
Возняк вважає, що соцмережа повинна переглянути свою політику в сфері реклами. Користувачам необхідно знати, в які рекламні списки їх вносять і за яким принципом. І якщо їх це не влаштовує, мати можливість викреслити себе звідти.
«В ідеалі, Facebook повинна надати нам опцію зовсім відмовитися від будь-якої таргетированої реклами. І вже точно перестати збирати відомості про наших перевагах з кожного поста», - впевнений співзасновник Apple.
«Мене нудить від керівників, які всіляко уникають відповідей на прямі запитання, уникаючи рішення дійсно важливих проблем. І не вживають ніяких дій, щоб реально допомогти людям. Особисто я завжди буду на стороні кінцевого споживача, простого хлопця, якому не вистояти проти величезної впливової корпорації», - заявив Возняк.
Це далеко не перший раз, коли він невтішно відгукнувся про політику Facebook. У квітні Возняк заявив про видалення свого облікового запису в FB, оскільки компанія занадто вільно поводиться з персональними даними.
«Компанія отримує колосальну вигоду від своїх користувачів, а вони не отримують нічого. В Apple таке неможливо, тому що корпорація виробляє по-справжньому якісні товари і продає їх. А Facebook, по суті, продає користувачів», - каже Возняк.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37102
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16213
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36389
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35120
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56252
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
9-июл-2020, 14:52122

События

Ранение активиста в Николаеве: стала известна причина
Правоохранители открыли уголовное производство
Вчера, 22:3287
Арестовали трех подозреваемых в нападении на автомобиль "Укрпочты"
Полиция разыскивает еще одного фигуранта нападения
Вчера, 19:59101
Конная полиция ищет в парках Киева нарушителей карантина
Патрульная полиция начала патрулирование лесопарковых зон Киева в поиске нарушителей карантина. 
Вчера, 19:57104
О риске быть задержанными в Китае США предупредили американцев
Накануне страны обменялись визовыми ограничениями
Вчера, 18:53120
Из-за новых требований к украинцам в "Борисполе" задержали рейс в Хорватию
Украинцам разрешен въезд в Хорватию лишь при наличии отрицательного ПЦР-теста на коронавирус
Вчера, 18:52137