Скільки коштує слово Вахтанга Кікабідзе не виступати у Росії? - 40 тис. євро

Скільки коштує слово Вахтанга Кікабідзе не виступати у Росії? - 40 тис. євро
Минулого літа Вахтангу Кікабідзе виповнилося 80 років. Він як і раніше живе в Тбілісі, іноді знімається в кіно і досить часто дає концерти. Запевняє, що всюди, крім Росії. «Я не можу до вас поїхати, бо не хочу брехати, - не раз заявляв аксакал в інтерв'ю. - Мені неприємно співати там, де є люди, які мені неприємні. Мене сильно образили, коли я відмовився від ордена Дружби".
Після збройного конфлікту в Південній Осетії в 2008 році Вахтанг Костянтинович зарікся приїжджати в Росію. Але днями порушив цю обіцянку і за кругленьку суму виступив на приватній вечірці в Санкт-Петербурзі.
Як повідомило інформоване джерело, Кікабідзе запросили заспівати на закритій вечірці в пітерському ресторані «Шаляпін». Спочатку він навідріз відмовлявся прилітати до Північної столиці Росії, але почувши, що гонорар за 40-хвилинний виступ складе 40 тисяч євро (трохи більше 3 млн. руб. За нинішнім курсом), тут же знехтував своїми принципами. Тим більше що організатори пообіцяли повну конфіденційність. Мовляв, ніхто з гостей вечора не буде його фотографувати і інформація нікуди не витече далі стін цього пристойного закладу.
Триповерховий особняк артиста з гратами на вікнах розташований в елітному районі Тбілісі Ваке
Коли ми зателефонували в «Шаляпін», щоб поцікавитися, як все пройшло і коли Кікабідзе приїде до них знову, на тому кінці дроту остовпіли:
- Я не можу вам дати адекватну відповідь на це питання, - після паузи промовила дівчина-адміністратор.
Тоді я вирішила набрати номер самого Кікабідзе. Застала його вдома в рідному Тбілісі.
- Я вже десять років в Росії не був і не збираюся до вас. Про ресторан «Шаляпін» в Пітері навіть не чув, не те що там виступав, - нервово відповів Вахтанг Костянтинович, погано приховуючи, що лукавить.
На этом фото только часть дружной семьи Вахтанга Константиновича: супруга, сын, дочь и двое внуков
На цьому фото тільки частина дружної родини Вахтанга Костянтиновича: дружина, син, дочка і двоє онуків. Фото Миколи Колобова
І тут же почав міняти тему:
- Приїжджайте краще до нас в Грузію, я до сих пір даю концерти. І не тільки там.
- Прекрасно знаємо. На фестивалі «Жара» в Баку вас сфотографували з молоденькою співачкою Софі Ніжарадзе. Дехто навіть припустив, що ви з нею фліртували, - продовжила я ставити провокаційні запитання, благаючи Бога, щоб співак і актор не кинув трубку.
Похожее изображение
- На «Жарі» в Баку я був два рази, - голосом «Міміно» відповіла трубка. - Співачку Софі Ніжарадзе особливо не знаю. Але вона моя співвітчизниця, мені приємно було з нею поспілкуватися. Обидва були в програмі, виступали, що ще там думати.
- Як відзначили 80-річчя?
- О, чудово! З усього СРСР приїхали мої друзі - москвичі, українці, азербайджанці, грузини, вірмени ... Всі були. Хтось із Ізраїлю привіз мені в подарунок рок-групу. Хлопці виконали смішні і добрі пісні.
- А Новий рік як плануєте зустріти?
- Я люблю Новий рік. Як завжди, всією сім'єю будемо справляти. Мій син Костя з Канади приїхав уже. Дочка Марина, вона актриса, з сім'єю буде. І, звичайно, моя дружина Ірина. Ми вже 53 роки одружені, внуки вже дорослі. Георгію 35 років, Вахтангу - 30, Івану - 24. Є ще правнучка Сашенька, дочка Георгія. Ми все однією сім'єю живемо, дружимо. Чого і всім бажаємо.

 


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Основные принцыпы правильного питания
В 21 веке здоровье все выше поднимается в рейтинге приоритетов. Поэтому все большее количество людей переходят на здоровый образ жизни - умеренный спорт, правильное питание и разумный тайм-менеджмент.
Вчера, 18:59101
Как выбрать хороший интернет-магазин: покупка техники без рисков
Количество интернет-магазинов растет не по дням, а по часам. Новые виртуальные торговые точки открываются регулярно. Покупатели узнают о них из рекламы в социальных сетях или на популярных новостных сайтах.
18-окт-2021, 14:49164
Как сэкономить на продуктах без ущерба для здоровья
Среднестатистический украинец тратит на покупку продуктов не менее половины, а в некоторых случаях 2/3 семейного бюджета. С учетом того, что цены растут как на дрожжах, доля таких расходов стремительно увеличивается.
18-окт-2021, 14:41166
Не только в Америке: как работает сервис поздравлений от украинских знаменитостей
В 2017 году в США создали сервис Cameo, где предложили пользователям заказывать видеоролики от звезд. В заявке необходимо описать адресата и указать текст обращения. Стоимость стартует от $25.
18-окт-2021, 14:39144
Как получить «чистый» звук от проигрывателя винила?
Не случайно, новое поколение ценителей музыки, которые росли в эру цифрового формата, проявляют неподдельный интерес к другим форматам из недалекого прошлого. Речь идет о виниле
18-окт-2021, 14:27143
Горящие путевки осенью: топ-3 экзотических направления для выгодных каникул
Горящие путевки в теплые края — лучший способ сменить осеннюю дождливую прохладу на яркое солнце и лазурь морской глади.
16-окт-2021, 15:36239

События

Зачем Стефанчук снова хочет отменить сезонный перевод стрелок
Уже в конце следующей недели, 31 октября, украинцы переведут стрелки часов на один час назад в рамках традиционного перехода на "зимнее" время.
Вчера, 23:5865
Синоптик рассказала о погоде в среду и четверг
В среду, 20 октября, в Украине, где ожидается ясная и безоблачная погода, в некоторых областях температура воздуха поднимется до +18 градусов.
Вчера, 20:1587
Россию в развязывании войны на Донбассе обвинил глава Пентагона
Министр обороны Соединенных Штатов Америки, который 19 октября прибыл в Украину с официальным визитом, уже сделал первые заявления в Киеве.
Вчера, 17:20113
Тотальный локдаун объявлен в России
В России объявлен тотальный локдаун. Он связан со взрывном ростом заболеваемости коронавирусом.
Вчера, 16:54152
За одну секунду хакеры взломали iPhone 13 Pro на iOS 15 и получили $330 тысяч
Чтобы перехватить управление, злоумышленникам нужно использовать сразу несколько уязвимостей, однако в итоге жертве достаточно просто кликнуть по ссылке.
Вчера, 13:08145
Вопрос независимости от Британии рассмотрят в Уэльсе
В Уэльсе заговорили о независимости от Британии.
Вчера, 13:05149