Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"

Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"
Джастіна Грінінг, що до нещодавніх пір була главою міністерства освіти Сполученого королівства Великобританії, під час інтерв'ю на каналі BBC повідомила про те, що процес перекладу британських середніх шкіл на систему освіти Радянського Союзу завершено. 
В Англії радянський досвід викладання в середніх школах почали переймати ще в 80-х роках минулого століття. Почався процес після падіння «залізної завіси», що дозволило британцям побачити і оцінити безперечну перевагу використовуваної в СРСР системи освіти в порівнянні з тією, яка була прийнята в західноєвропейських країнах.
Під час свого виступу пані міністр особливо зупинилася на тому, що в Англії діти тепер навчаються за геніальним підручниками Розенталя, Ландау і Колмогорова. Підручники були перекладені на англійську мову надзвичайно педантично, з дотриманням найважливішого вимоги - повністю зберегти їх зміст, не допускаючи ніяких спотворень. В результаті переходу на радянську систему освіти рівень знань, який отримують британські школярі, виявився набагато вищим у порівнянні з показниками, які демонструють випускники найпрестижніших і дорогих елітних шкіл континентальної Європи. Така ситуація в підсумку привела до того, що найвпливовіші люди з усього світу, зокрема президенти і глави урядів інших країн прагнуть влаштувати своїх дітей у школи Ітона, в яких викладання за радянською системою ведеться з 1995 року.
«У міністерстві освіти не планують зупинятися на даному етапі. Після того як ми повністю перевели на систему освіти СРСР середню школу, прийшов час перейти до подібних змін і у вищій школі. У Міністерстві вже працюють над проектом зі зміни нинішньої системи присвоєння наукових ступенів. У Великобританії з'явиться таке звання, як кандидат наук. Раніше це було притаманне тільки Радянському Союзу, а найближчим часом вчені з цим званням будуть і в Англії. Ми довгий час вивчали це питання і прийшли до висновку, що наявність двох ступенів - «кандидат» і «доктор» - набагато раціональніше, в порівнянні з одним ступенем PhD »- пояснює ситуацію в британській освіті пані Гріннінг.
Під час свого виступу міністр також висловила слова подяки своїм російським колегам, які зайняті перекладом російського освіти на західні стандарти. «У ситуації, коли на Заході беруть все найкраще, що є на Сході, і навпаки, в світі обов'язково настане стабільність і безпеку» - зазначила Гріннінг.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Вчера, 13:35136
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06139
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53121
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45130
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05119
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45314

События

Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 05.04 (состоянием на 10:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 10:00 5 апреля в Украине 1251 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 10:0831
Сколько на самом деле выявлено случаев коронавируса в Китае сегодня
В Китае за сутки выявили 30 случаев заражения коронавирусом
Сегодня, 09:4095
В Украине за сутки выявили почти 130 случаев коронавируса
Общее количество случаев превысило 1200
Вчера, 22:07447
Минздрав дал инструкцию по правильному ношению маски
Маску нужно менять каждые четыре часа и нельзя использовать повторно
Вчера, 20:33141
В Чернобыльской зоне горит лес
Площадь лесного пожара составляет 20 гектаров
Вчера, 18:54135