Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"

Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"
Джастіна Грінінг, що до нещодавніх пір була главою міністерства освіти Сполученого королівства Великобританії, під час інтерв'ю на каналі BBC повідомила про те, що процес перекладу британських середніх шкіл на систему освіти Радянського Союзу завершено. 
В Англії радянський досвід викладання в середніх школах почали переймати ще в 80-х роках минулого століття. Почався процес після падіння «залізної завіси», що дозволило британцям побачити і оцінити безперечну перевагу використовуваної в СРСР системи освіти в порівнянні з тією, яка була прийнята в західноєвропейських країнах.
Під час свого виступу пані міністр особливо зупинилася на тому, що в Англії діти тепер навчаються за геніальним підручниками Розенталя, Ландау і Колмогорова. Підручники були перекладені на англійську мову надзвичайно педантично, з дотриманням найважливішого вимоги - повністю зберегти їх зміст, не допускаючи ніяких спотворень. В результаті переходу на радянську систему освіти рівень знань, який отримують британські школярі, виявився набагато вищим у порівнянні з показниками, які демонструють випускники найпрестижніших і дорогих елітних шкіл континентальної Європи. Така ситуація в підсумку привела до того, що найвпливовіші люди з усього світу, зокрема президенти і глави урядів інших країн прагнуть влаштувати своїх дітей у школи Ітона, в яких викладання за радянською системою ведеться з 1995 року.
«У міністерстві освіти не планують зупинятися на даному етапі. Після того як ми повністю перевели на систему освіти СРСР середню школу, прийшов час перейти до подібних змін і у вищій школі. У Міністерстві вже працюють над проектом зі зміни нинішньої системи присвоєння наукових ступенів. У Великобританії з'явиться таке звання, як кандидат наук. Раніше це було притаманне тільки Радянському Союзу, а найближчим часом вчені з цим званням будуть і в Англії. Ми довгий час вивчали це питання і прийшли до висновку, що наявність двох ступенів - «кандидат» і «доктор» - набагато раціональніше, в порівнянні з одним ступенем PhD »- пояснює ситуацію в британській освіті пані Гріннінг.
Під час свого виступу міністр також висловила слова подяки своїм російським колегам, які зайняті перекладом російського освіти на західні стандарти. «У ситуації, коли на Заході беруть все найкраще, що є на Сході, і навпаки, в світі обов'язково настане стабільність і безпеку» - зазначила Гріннінг.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-12-02
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Печать картин на холсте
Однажды человек сидел в своей квартире и грустил. Медленным взором он оглядывал комнату и впадал в еще большую печаль. Он не знал, что печать картин на холсте, заказанная в арт галерее, кардинально изменит его жизнь.
Вчера, 20:5478
Преимущества доставки суши
Сервис доставки еды на дом или в офис стал очень популярным и востребованным в современное время. Существует огромное разнообразие блюд, которые возможно заказать в любое место и даже зачастую круглосуточно. Будь то европейская кухня или восточная – заказать стало возможно абсолютно всё.
Вчера, 18:3487
Программа BAS Бухгалтерия для бизнеса: преимущества
Чем привлекательна программа BAS для бизнеса.
Вчера, 15:3896
Как выбрать металлическое покрытие для кровли?
Многие материалы из металла подходят для использования на кровле. Однако некоторые металлы довольно чувствительны к окислению и коррозии.
Вчера, 11:00106
Аккумулятор для смартфона: как правильно выбрать
Смартфоны стали неотъемлемой частью нашей жизни. Эти устройства являются многофункциональными: с их помощью можно не только совершать звонки, но и выходить в Интернет, слушать музыку.
Вчера, 10:58104
Как выбрать чехол для Airpods
В последнее время беспроводные виды наушников являются самыми популярными. Один из востребованных брендов – AirPods. Это устройство зарекомендовало себя как одно из самых надежных и качественных.
Вчера, 10:27105

События

Кабмин внес изменения в Порядок временного изъятия и возврата водительских прав
Кабинет министров Украины внес изменения в Порядок временного изъятия и возврата водительских прав.
Вчера, 21:03109
Самые дорогие в мире видеокамеры заказали украинские гостелеканалы "Дом" и UATV
Украинские государственные телеканалы "Дом" и UATV потратили сто пять миллионов гривень на дорогостоящую телевизионную аппаратуру. 
Вчера, 21:01103
В отставку, не проработав на посту и двух месяцев уходит канцлер Австрии
Канцлер Австрии Александр Шалленберг заявил, что уходит в отставку. Это решение он объявил в четверг, 2 декабря.
Вчера, 20:59109
Крупнейшие соцсети России купил "Газпром"
Российский холдинг USM, принадлежащий миллиардеру Алишеру Усманову, продал свою долю акций компании VK.
Вчера, 18:19144
Почему вакцина AstraZeneca вызывает опасные тромбы выяснили ученые
Авторы исследования считают, что нашли "триггер", который приводит к образованию тромбов после вакцинации AstraZeneca.
Вчера, 13:00231
Астрономы говорят, что вскоре вместо звезд останутся лишь спутники
По словам ученых, в скором времени 1 из 15 ярких объектов в ночном небе будет спутником связи.
Вчера, 12:57413