Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"

Школи Англії перейшли на "радянську систему освіти"
Джастіна Грінінг, що до нещодавніх пір була главою міністерства освіти Сполученого королівства Великобританії, під час інтерв'ю на каналі BBC повідомила про те, що процес перекладу британських середніх шкіл на систему освіти Радянського Союзу завершено. 
В Англії радянський досвід викладання в середніх школах почали переймати ще в 80-х роках минулого століття. Почався процес після падіння «залізної завіси», що дозволило британцям побачити і оцінити безперечну перевагу використовуваної в СРСР системи освіти в порівнянні з тією, яка була прийнята в західноєвропейських країнах.
Під час свого виступу пані міністр особливо зупинилася на тому, що в Англії діти тепер навчаються за геніальним підручниками Розенталя, Ландау і Колмогорова. Підручники були перекладені на англійську мову надзвичайно педантично, з дотриманням найважливішого вимоги - повністю зберегти їх зміст, не допускаючи ніяких спотворень. В результаті переходу на радянську систему освіти рівень знань, який отримують британські школярі, виявився набагато вищим у порівнянні з показниками, які демонструють випускники найпрестижніших і дорогих елітних шкіл континентальної Європи. Така ситуація в підсумку привела до того, що найвпливовіші люди з усього світу, зокрема президенти і глави урядів інших країн прагнуть влаштувати своїх дітей у школи Ітона, в яких викладання за радянською системою ведеться з 1995 року.
«У міністерстві освіти не планують зупинятися на даному етапі. Після того як ми повністю перевели на систему освіти СРСР середню школу, прийшов час перейти до подібних змін і у вищій школі. У Міністерстві вже працюють над проектом зі зміни нинішньої системи присвоєння наукових ступенів. У Великобританії з'явиться таке звання, як кандидат наук. Раніше це було притаманне тільки Радянському Союзу, а найближчим часом вчені з цим званням будуть і в Англії. Ми довгий час вивчали це питання і прийшли до висновку, що наявність двох ступенів - «кандидат» і «доктор» - набагато раціональніше, в порівнянні з одним ступенем PhD »- пояснює ситуацію в британській освіті пані Гріннінг.
Під час свого виступу міністр також висловила слова подяки своїм російським колегам, які зайняті перекладом російського освіти на західні стандарти. «У ситуації, коли на Заході беруть все найкраще, що є на Сході, і навпаки, в світі обов'язково настане стабільність і безпеку» - зазначила Гріннінг.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Целебные свойства золотых украшений
Покупая браслет, ожерелье или коктейльное кольцо с бриллиантом, следует подумать о золоте, чтобы украшение обладало многочисленными преимуществами для здоровья.
Вчера, 19:3580
Как перевозить велосипед в автомобиле
Велопрогулки - прекрасный вариант досуга в теплое время года. Польза прогулок очевидна: они позволяют поддерживать себя в форме, укрепляют здоровье и дарят хорошее настроение.
Вчера, 09:42120
«Гран-При»: лучший клуб для занятия бадминтоном
Бадминтон – одна из самых азартных и увлекательных игр, которая позволяет провести свободное время весело и с пользой, ведь спорт – это очень полезное дело, особенно, для офисных сотрудников.
23-фев-2021, 13:59160
Как поступить в университет своей мечты?
Приемная комиссия предельно внимательно изучает все данные об абитуриентах: школьный аттестат, баллы по ВНО, результаты вступительных экзаменов.
22-фев-2021, 19:16230
Разбил дисплей смартфона: что делать?
«Нужно купить новый девайс!» - наверное, самая первая мысль, которая может посетить голову человека, случайно уронившего телефон, что стало причиной повреждения тачскрина. 
22-фев-2021, 19:12361
Мебель из Италии от лучших производителей
Качественная итальянская мебель от STS.ua: в чем преимущества.
22-фев-2021, 17:39249

События

Законопроект о коллаборантах внесли в Раду
В Верховную раду сегодня внесли законопроект об установлении уголовной ответственности за коллаборационную деятельность.
Вчера, 22:2163
Кампания по COVID-вакцинации началась в Житомирской области
В среду, 24 февраля, в Житомирской области стартовала кампания по вакцинации от коронавируса.
Вчера, 22:1767
Вакцину от коронавируса получила Полтавская область
Партия вакцины от коронавируса AstraZeneca прибыла в Полтавскую область.
Вчера, 22:0864
Сроки призыва в 2021 определили в Украине
В Украине определили сроки проведения призыва на срочную военную службу в 2021 году.
Вчера, 22:0787
Обыски по делу о злоупотреблениях прошли у руководства ГАСИ
Сотрудники Государственного бюро расследований (ГБР) провели ряд обысков, в частности, у руководства Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины (ГАСИ).
Вчера, 20:5962
Медицинские бронемобили Латвия передала армии Украины
Латвия передала Вооруженным силам Украины медицинские легкобронированные автомобили.
Вчера, 20:5673