У Міносвіти затвердили нові умови для вступників у 2019 році

У Міносвіти затвердили нові умови для вступників у 2019 році
У Міністерстві освіти затвердили умови вступу у вищі навчальні заклади на 2019 рік. Ці умови мають відмінності від тих, які були затверджені на 2018 рік. Про це сказав генеральний директор директорату вищої освіти та освіти для дорослих МОН Олег Шаров, повідомляє прес-служба Міністерства освіти
"Всі новації в умовах прийому на 2019 рік є логічним продовженням тих зусиль, які ми докладаємо для вдосконалення доступу до вищої освіти і забезпечення рівних і справедливих правил для вступників та установ. У той же час хочу підкреслити, що як і в минулому році, зараз ми внесли мінімальні зміни в Умови, залишивши без змін основоположні речі", - сказав Олег Шаров.
Для вступу на бакалавра або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування, будуть приймати сертифікат Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) за 2017, 2018 і 2019 року. Однак сертифікати з англійської, французької, німецької, іспанської мови будуть приймати за 2018 і 2019 року.
Терміни проведення творчих конкурсів зміняться. Їх проводитимуть з 1 по 10 липня. Друга можливість здати творчий конкурс триватиме з 11 по 22 липня, однак тільки для тих, хто буде навчатися на контракті.
З 2019 року запрацює механізм, за яким в першу чергу будуть зараховувати тих студентів, які після закінчення навчання будуть готові працювати в сільській місцевості у сфері освіти та охорони здоров'я. Для цього необхідно буде укласти договір на відпрацювання на термін не менше трьох років.
Щоб вступити на спеціальності "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародне право", "Фармація, промислова фармація" необхідно мати мінімум 130 балів.
З 2019 буде розширена система пільг для учасників бойових дій. Право на них будуть мати не тільки учасники АТО/ООВ, а всі вступники цієї категорії.
Що стосується вступної кампанії, то реєстрації електронних кабінетів почнеться з 1 липня, а прийом заяв і документів з 10 липня. Вступна кампанія закінчується 16 липня о 18:00 для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів. Для тих, хто вступає на основі сертифікатів, вступна кампанія закінчується 22 липня.
Кількість заяв, які можна подати, не зміниться. Для контракту обмежень немає, а для бюджету дозволяється максимум 7 заяв на 4 спеціальності.
Для тих, хто буде вступати на магістратуру, розширять кількість спеціальностей, на які потрібно здати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО. Додадуть спеціальності: "Музеєзнавство, пам'яткознавство", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Інформаційне, бібліотечна і архівна справа", всі спеціальності галузей знань "Богослов'я", "Соціальні та поведінкові науки", "Управління і адміністрування", "Інформаційні технології", "Публічне управління та адміністрування".  
Реєстрація на єдиний вступний іспит триватиме з 13 травня по 3 червня. Сам іспит буде 2 липня, а вступне випробування – 4 липня.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Скончался это уже не первый раз когда при задержании кто то умирает при задержании в пгт. Барышевка. А Броницкий Евгений Олександрович наверное сам себя побил 01.10.2019....
Олег (2019-10-22 08:52:10)
Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)