Традиційний фільм у новорічну ніч і трагічна доля його акторів: деталі

Традиційний фільм у новорічну ніч і трагічна доля його акторів: деталі
Перегляд улюблених, знакових фільмів - обов'язковий атрибут новорічних свят. Найбільш вражаючі кадри розтиражовані, фрази цитують і старі й малі, акторів знають в обличчя і пам'ятають цілими поколіннями. Вони приносять святковий настрій і створюють незабутню атмосферу передчуття новорічних чудес.
На жаль, нерідко у самих акторів доля складається аж ніяк не радісно. Багатьом з них життя приготувала нещадно випробування. Тому розповімо вам про знаний і улюблений для багатьох фільм, що з роками не втрачає популярності саме перед Новим роком - "Іронія долі або з легким паром!".
Актриса Ольга Науменко (у фільмі - Галя) зазнала в своєму житті дві величезні втрати - смерть дочки від раку, а потім і чоловіка з аналогічним страшним діагнозом. Ольга знайшла сили подолати горе, працює в кіно, у актриси є друга, більш пізня дочка.
Барбара Брильська (Надя) подолала за своє довге насичене життя безліч випробувань - загибель дочки, пізніше смерть чоловіка і своєї матері. Переживання далися їй нелегко, і до сих пір актриса страждає від почуття самотності.
"Карнавальна ніч". Юрій Бєлов (Гриша) - популярний актор середини минулого століття запам'ятався амплуа добродушного хлопця. Однак на гребені бурхливого успіху Юрій провів півроку в стінах психіатричної лікарні, що вплинуло на все подальше життя артиста. Він пішов з кіно, почав пити і на екрани більше не повернувся.
«Морозко». Артист Едуард Ізотов (Іванушка) - ставний красень, зразок мужності і казкової душевності. За часів перебудови актор разом з дружиною піддався арешту і був засуджений на три роки за поширений у той час злочин - валютні операції. Більше ролей не було, і незабаром у артиста стався інсульт.
"Старий Новий рік". В'ячеслав Невинний (Петро) - прославлений і популярний артист не уникнув важкої творчої кризи. Згодом підвело і здоров'я, довелося ампутувати ноги одну за одною, до акторської кар'єри повернення більше не було.
«Бідна Саша». Актор Борис Сичкин (Ростопчин) мав небувалий успіх в середині минулого століття. Він багато знімався, в його арсеналі безліч відомих ролей. На жаль, актор підозрювався в розкраданнях і навіть був заарештований, після чого він виїхав в штати на цілих два десятка років. Останні роки життя артист провів в будинку для літніх людей.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-03-31
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
Вчера, 18:4577
Бальзам для волос: как подобрать оптимальный вариант
Большинство женщин активно используют разнообразные бальзамы для волос, поскольку они позволяют укрепить, увлажнить волосы, а также защитить их от разного рода воздействия внешней среды.
Вчера, 15:5281
Путешествие с детьми: 4 лайфхака
Заграничное путешествие «взрослого» формата кардинально отличается от поездки с детьми. С ребенком не получится полноценно расслабиться, «оторваться» на полную катушку и посетить за несколько дней все местные достопримечательности
Вчера, 09:0183
«Дарница» выделила 155 тысяч гривен на покупку оборудования, позволяющего выявить коронавирус
Компания «Дарница» приобрела для Киевской ГКБ №4 экспресс-анализатор, позволяющий провести первичное определение заражения SARS-CoV-2.
Вчера, 08:5868
Системы оптимизации производства: почему сегодня без них – никуда
Для многих руководителей проектов получение эффективного производственного потока считается сложной задачей
27-мар-2020, 15:08191
Устройство домашней електропроводки
Внимание! Этот материал предоставлен исключительно для ознакомления — помните, что электричество может быть смертельно опасно
27-мар-2020, 14:45380

События

Проповедь духовника Путина взорвала интернет
Митрополит Тихон автор бестселлера «Несвятые святые и другие рассказы», тираж которого превысил более 2 миллионов экземпляров
Вчера, 20:56167
Рынок легковых автомобилей рухнет из-за коронавируса
В 2020 году продажи легковых автомобилей на мировом рынке упадут на 14% из-за пандемии коронавируса
Вчера, 20:1885
Продуктовым рынкам разрешил работу Минздрав
Минздрав назвал 6 условий для возможности работы таких рынков
Вчера, 19:13122
Украинцам с коронавирусом разрешили выходить в аптеки и магазины
Выходить в аптеки и магазины разрешили в неотложных случаях
Вчера, 17:33169
Беларусь находится на пике заболеваемости коронавирусом - заявил Лукашенко
Лукашенко отметил, что каждую весну наступает пик заболеваемости
Вчера, 14:07227
Мережко заявил что у России из-за кризиса нет иного выхода, как пытаться снять санкции
В Раде считают, что Россия будет усиливать давление на ключевые страны ЕС
Вчера, 13:3084