Фанати запідозрили Регіну Тодоренко в черговій вагітності

Фанати запідозрили Регіну Тодоренко в черговій вагітності
 

 

Популярна телеведуча Регіна Тодоренко, яка полетіла з сином в Дубаї працювати і відпочивати, розповіла про неприємності, що трапились з нею під час попередніх відвідувань ОАЕ, коли їй доводилося бувати в місті проїздом. Крім того, її пляжне фото в Instagram породило чутки про нове полонення в сім'ї
Зірка шоу "Орел і решка" розповіла, що колись згоріла під час пляжного відпочинку, а особливо постраждала її п'ята точка. Саме тому вона на зворотному шляху буквально благала стюардесу дозволити їй стояти під час польоту. Правда, цього разу все склалося дуже вдало – ведуча насолоджується відпочинком і прекрасним сервісом, щиро захоплюючись рівнем розвитку Дубаї.
"Я перший раз відпочиваю в Дубаї, раніше була тільки проїздом на пляжі, де моя бідна дупа стала бордового кольору, і весь наступний переліт я благала стюардесу дозволити мені летіти стоячи. Дубай здається мені містом майбутнього! Надихає дуже і змушує розвиватися.Загалом, я вирішила зняти влог про Дубаї", - заявила ведуча.
У "історіях" вона показала, як їздить по трасі на безпілотному електромобіль Tesla, дивуючись, як машина може переміщуватися автоматично без втручання в процес людини.
Знову вагітна? Регіна Тодоренко спантеличила шанувальників пляжним фото
Шанувальникам сподобалося пляжне фото Регіни, на якому вона позує в легкій білій сукні вільного крою і куртці. Крім того, особливо уважні підписники розглянули під просторим вбранням знаменитості животик і стали цікавитися, чи не вагітна вона знову. Регіна запевнила, що це лише оптична ілюзія, пообіцявши показати знімок в купальнику.
"Регіна, ви прекрасні. І з і без животика. Позитивна, весела, активна мега-мама", "Прекрасна", "Красуня... Хто говорить інакше, той заздрить!", "Класні ноги, звичайно", "Мені здається, що це старе фото і вона тут вагітна?", "Ти, що знову вагітна?", "Мені здалося чи буде поповнення в сім'ї?", "Вона знову вагітна чи що?" - цікавилися коментатори.
"Це сукню так вітром підняло. Немає у мене животика. Скоро викладу фото в купальнику, а то аж якось не по собі від коментарів про живіт", - написала Регіна.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)