Кокосовий цукор корисний: правда чи міф?

Кокосовий цукор корисний: правда чи міф?
Кокосовий цукор стає популярним серед тих, хто хоче, щоб їжа була кориснішою і натуральнішою.
Виробники запевняють, що органічний кокосовий пальмовий цукор краще, ніж звичайний цукор, тому що в ньому містяться корисні нутрієнти, у нього нижче глікемічний індекс і взагалі він органічний, повідомляє "Клуб доказової медицини".
Як добувають кокосовий цукор?
На квітці кокосової пальми робиться надріз і рідкий сік збирається в контейнери;
Сік нагрівають до тих пір, поки більша частина води не випарується;
Конечний продукт – коричневий і гранульований. Його колір подібний до коричневого цукру, але розмір часток зазвичай менший. Процес максимально натуральний, але чи так це важливо?
Чи справді корисний кокосовий цукор?
В кокосовому цукрі, на відміну від столового, дійсно є залізо, цинк, кальцій, поліфеноли і антиоксиданти, а також інулін, про що дуже люблять говорити виробники.
Але! Їх вміст настільки низький, що потрібно з'їсти дуже багато цукру, щоб отримати потрібну кількість цих речовин. Їх набагато більше в інших продуктах, які складають нормальний здоровий раціон людини. А багато цукру – це погано.
Глікемічний індекс (показник того, як швидко підвищується рівень цукру в крові після вживання продукту) звичайного цукру близько 60, кокосового цукру нижче – 54. Це незначуща різниця. Майте це на увазі, особливо якщо у вас цукровий діабет.
Висновок: якщо ви готові додати кілька ложок кокосового цукру в каву замість однієї, тому що цей він корисніший – не робіть цього. Ніякі переваги кокосового цукру не можуть виправдати підвищений вміст цукру в їжі.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-05
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)