Полторак готовий звітувати Зеленському про стан в СЗУ

Полторак готовий звітувати Зеленському про стан в СЗУ
Міністр оборони України Степан Полторак вважає, що зустріч між ним та новообраним президентом Володимиром Зеленським відбудеться, а також зазначив, що готовий доповісти йому про стан Збройних сил. Про це він сказав під час брифінгу у Харкові під час спілкування з журналістами, передає кореспондент УНН.
"У мене не було ніяких перемовин з новообраним президентом України. Я – цивілізована людина. Я буду діяти в рамках чинного законодавства. Я думаю, настане час, коли така зустріч відбудеться. Я готовий доповісти про стан ЗСУ, про реформи, завдання, моє бачення реформ Збройних сил України", - сказав міністр.
З його слів, кожен має діяти в рамках своїх повноважень: новообраний президент – в рамках своїх повноважень, міністр оборони – в рамках своїх повноважень.
"Я виконую свої функціональні обов’язки і буду їх виконувати до того часу, поки мені їх довіряє Президент, Верховна Рада і головне – народ України", - зазначив Полторак.
На питання журналіста про те, чи погодиться міністр обійняти посаду у майбутньому, якщо її буде запропоновано Зеленським, він зазначив, що "про це можна говорити тільки після проведення інавгурації і перемовин".
"Щоб я особисто зрозумів шлях, яким буде рухатись армія. Я вважаю, точно неприйнятна зміна курсу на НАТО", - пояснив він

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)