З чого починається створення сайту?

З чого починається створення сайту?
Виникла необхідність у власному сайті?
Ну, а як може бути інакше в часи інтернету і цифрових технологій. Абсолютно всі сфери життя перейшли у всесвітню павутину, і сьогодні в мережі функціонувати набагато краще і ефективніше. Щоб проект був успішним, його потрібно ретельно продумати до найменших деталей. Дизайн, структура сайту, контент, цілі - це лише мала частина того, що закладено в створення сайту. Фахівці з web-студії ECHIZH допоможуть зробити сайт в Києві, який буде успішним і прибутковим.
Основним завданням сайту є задоволення вимог користувачів, які будуть шукати на вашому ресурсі товари, фільми, інформацію, або те, чим ви плануєте займатися в мережі. Клієнт завжди правий, і як тільки його перестане задовольняти то що є, він піде до конкурентів.
З чого починається розробка і створення веб-сайту?
1. Потрібно вирішити яка основна мета у веб? Бізнес, комерція, адалт-контент, дитячі товари - виберіть вектор, в якому планується отримання доходу. По суті потрібен бізнес-план. В іншому випадку нічого путнього не вийде адже, щоб досягти мети, її потрібно бачити.
2. Яким чином буде відбуватися просування сайту і залучення цільової аудиторії. Просування - це ціла система дій для досягнення сайту верхніх рядів в результатах пошукових систем. Також потрібно визначитися з рекламою. Якщо доречний таргетинг - дотримуватися його, якщо актуально СММ-просування, то працювати в заданому напрямку.
3. Вибрати цільову аудиторію. Дуже важливо ще на стадії розробки стратегії промацати грунт і зрозуміти, на кого буде орієнтований вебсайт. Критеріїв дуже багато: по професії, за соціальним статусом, за статевими ознаками навіть якщо потрібно.
4. Логістика - це налагоджений процес взаємодії між споживачем і сайтом. Грамотно розроблена логістика буде створювати позитивний імідж компанії, прискорить і налагодить контакти цільової аудиторії і ресурсу між собою.
Що робити після створення плану дій?
Після того, як ідея знайде мету, потрібно буде вибрати тип сайту. Природно краще визначиться ще до того, як в веб-студії почнуть створювати ресурс. Виходячи з цілей, вже можна припустити буде це сайт-візитка або каталог. Можливо оптимальним рішенням стане інтернет-магазин. Серед найбільш поширених типів веб сайтів зустрічаються:
- корпоративні сайти;
- продають сайти;
- інформаційні портали;
- промо-сайти та ін.
Цінні поради щодо створення сайтів:
Є універсальні поради, які будуть корисні всім, хто замислюється про створення сайту. Вони актуальні ще з часів появи інтернету, і сьогодні відіграють важливу роль у створенні, хостингу та просуванні будь-якого веб-сайту.
1. Аналіз запитів щодо необхідної діяльності. Аналізувати запити потрібно як мінімум протягом 1 місяця.
2. Вивчити комерційну складову.
3. Вивчити сезонність бізнесу. Чи можливо його ведення круглий рік, або він актуальний в певну пору року.
4. Порахувати прибуток з продажів. Бажано аналізувати і підраховувати чистий прибуток з одного проданої одиниці товару. Чи доцільно вести такі продажі?
5. Вивчити основних конкурентів в мережі інтернет. Можливо гра не варта свічок через надзвичайно велику конкуренцію.
Висновки:
Отже, якщо вже й братися за створення сайту, то підхід потрібен серйозний і професійний. Пошук ідеї, цільової аудиторії, дизайн, просування - це колосальна праця, яку неможливо якісно виконати самотужки. За умов сьогоднішньої конкуренції, краще довірити справу професіоналам. Компетентність і розуміння того, як створюють і запускають сайти, заощадять багато часу і грошей.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Сегодня, 10:2149
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35315
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23138
Корпоративные мероприятия. Организационные вопросы и выбор площадки для проведения мероприятия
Каждый работодатель, несомненно, заботится о процветании возглавляемого им учреждения. Для этого сотрудники должны выполнять свои обязанности надлежащим образом и с полной отдачей. Намного проще, когда у сотрудников правильные отношения друг с другом.
28-ноя-2020, 20:57140
Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
27-ноя-2020, 19:50212
Черная пятница в Украине — отличная возможность обновить свой гардероб
Черная пятница в Украине — безумные скидки на оригинальные брендовые товары.
27-ноя-2020, 16:21172

События

От COVID-19 выздоровел Разумков
Глава Верховной рады Дмитрий Разумков сдал отрицательный тест на COVID-19.
Сегодня, 10:1844
Какое оружие украинского производства популярно за рубежом
Оборонный концерн "Укроборонпром" больше работает на экспорт, чем на внутренний рынок.
Сегодня, 10:1749
Прогноз погоды на сегодня
В Украине в понедельник, 30 ноября, в большинстве регионов ожидаются осадки в виде снега и мокрого снега с дождем.
Сегодня, 10:1548
Новые санкции против "Северного потока-2" могут ввести США
В США часть законодателей пришли к соглашению о необходимости введения новых санкций в отношении проекта российского газопровода "Северный поток-2".
Сегодня, 10:1447
Отказ от варианта Путина по Карабаху объяснил Пашинян
Премьер-министр Армении Никол Пашинян рассказал свою версию переговоров с президентом России Владимиром Путиным перед подписанием трехстороннего соглашения о перемирии в Нагорном Карабахе.
Сегодня, 10:1247
Две трещины в костях ноги после падения диагностировали у Байдена
Компьютерная томография, которую Джо Байден сделал после растяжения ноги, показала трещины в костях.
Сегодня, 09:5449