За останнє десятиліття із Туркменістану виїхала третина населення країни

За останнє десятиліття із Туркменістану виїхала третина населення країни
Як стверджують обізнані джерела "Радіо Свобода" в Туркменістані, за останні 10 років за межі країни виїхало понад 1 мільйон 879 тисяч осіб з 5,7 млн жителів країни, повідомляє УНН
"За закритою інформацією, яку довго збирав Держкомстат за прямими і непрямими даними, з 2008 року по 2018, за кордон виїхало 1 мільйон 879 тисяч 413 осіб на ПМЖ, або на постійну роботу, ця категорія майже не повертається", - заявило одне з джерел, безпосередньо знайоме з ситуацією, зазначивши, що ця цифра не включає в себе чисельність тимчасово виїжджаючих з країни громадян.
Достовірність цих даних, які до сих пір не були оприлюднені, "Радіо Свобода" підтвердили три джерела в різних державних структурах Туркменістану.
"Всі результати засекречені. Саме тому і результати перепису не оприлюднені. Готували перепис і дали результати, але президенту результати не сподобалися і він наказав провести ретельне дослідження за іншими критеріями, за обліками різними, по домоуправліннях, дитячих садках, школах і так далі. В результаті з'ясувалося, що за 10 років виїхало, тобто активний спад населення склав майже два мільйони громадян", - повідомило джерело.
За словами іншого джерела, дані про чисельність населення, в тому числі дані по міграції, виявилися несподіваними навіть для уряду Туркменістану.
"Розповідають, що, коли ці цифри надали президенту, він просто бився в істериці. Більшої дискредитації його правління просто немає", - стверджує обізнане джерело, що розмовляло на умовах анонімності.
Джерела також стверджувало, що двоє колишніх керівників Державного комітету Туркменістану по статистиці Людмила Аманніязова і Айна Ораева, які безпосередньо займалися дослідженням даних про еміграцію населення країни, в даний момент знаходяться під особливим контролем влади і їх контакти із зовнішнім світом обмежені.
Уряд Туркменістану не публікує статистичні дані про які виїжджають за межі країни громадян. Також немає офіційних даних і про чисельність населення.

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)