Життя на Марсі існує: вчені знайшли нові докази

Життя на Марсі існує: вчені знайшли нові докази
У журналі Astrobiology вчені опублікували результати дослідження, згідно з якими можна говорити про те, що кам'яні утворення на Марсі, схожі на пасту, можуть бути ознакою життя.
Щоправда, є необхідність ще обстежити їх на предмет існування бактерій.
Науковці переконані, схожі структури утворюються і на Землі, де їх викликає бактерія Sulfurihydrogenibium yellowstonense. Вона відноситься до екстремофілів, а тому, потенційно може існувати в марсіанських умовах.
Допускають, що такий вид бактерій може жити і на поверхні Марса. Sulfurihydrogenibium yellowstonense каталізує утворення кристалічних гірських порід, які виглядають як шари макаронних виробів.
Унікальна форма та структура порід, пов'язаних з Sulfurihydrogenibium yellowstonense, є результатом її незвичайного способу життя. У воді бактерії чіпляються одна за одну і «тримаються щосили». Вони утворюють тугі нитки, які майорять, як прапор. Вони видимі для людського ока і найбільше схожі на пасту.
Вчені вважають, що якщо ці структури вдасться виявити на Марсі, це буде одною з головних ознак наявності життя на планеті в сьогоденні або минулому.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)