"Йому світять страшні дні, місяці і роки", - засновник "1+1" про Зеленського

"Йому світять страшні дні, місяці і роки", - засновник "1+1" про Зеленського
Олександр Роднянський, засновник телеканалу "1 + 1" і в минулому його продюсер, який перший показав по телебаченню концерт "95 Кварталу", вважає, що президента України Володимира Зеленського не варто порівнювати з Рональдом Рейганом, перш за все, через відсутність політичного досвіду
Про це він розповів в інтерв'ю виданню Meduza.
На думку Олександра Роднянського, Володимира Зеленського очікують важкі роки президентства, а найстрашніше чекає ще попереду.
"Йому світять страшні дні, місяці і роки. І чесно кажучи, йому не позаздриш, і я переконаний в тому, що нелюбов до нього ще навіть не починалася. Все станеться, і він зіткнеться і з жахливим непорозумінням, і, може бути, приниженням, і, ймовірно, образами. Все це має бути", - сказав Роднянський.
Продюсер додав, що багато хто навіть не припускав, що Володимир Зеленський може перемогти в президентських виборах.
"Дуже багато хто з еліти не допускали всерйоз думки, що він переможе. До останнього. Повірте, я з дуже багатьма колегами розмовляв, товаришами, підприємцями. Вони всі вважали: ну неможливо, ну малоймовірно. І раптом - на тобі, сталося", - сказав Олександр Роднянський.
Він додав, що однією з найбільших слабкостей Володимира Зеленського на посаді президента є відсутність політичного досвіду, і саме через це його не можна порівняти з голлівудським актором, який став знаменитим президентом США, Рональдом Рейганом.
"Відсутність політичного досвіду - його жахлива слабкість. Порівняння його з Рейганом, фільм про якого "1 + 1" показав за пару днів до виборів, - дитяче. Тому що Рейган був чиновником, довгі роки очолював колосальний за потужністю профспілку артистів Голлівуду, а потім двічі був губернатором найбільшого штату США Каліфорнії, і тричі були спроби балотуватися в президенти. тобто це колосальний досвід адміністративно-політичному житті. Звичайно, він жодним чином не Рейган, і у нього немає ясності по величезному колу найважливіших питань життя країни. Є просто жахлива незгода з тим, як було. Явно виражена, артикульована і дотепно дискутована незгода", - сказав Роднянський.

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)