Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу

Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу
Українські розробники створили сервіс, який автоматично проходить перевірку веб-сайтів на розрізнення реальних користувачів від ботів. У демо-версії сервіс пропонує до 1000 безкоштовних автоматичних реєстрацій
З початку 2000-х, коли інтернет став масовим майданчиком не тільки для обміну інформацією, а й для онлайн-торгівлі, з’явилася проблема ботів — штучних систем, які можуть реєструватися на певних сервісах під виглядом реальних людей.
Рішення знайшли в університеті Карнегі - Меллона: програмісти розробили так званий «Повністю автоматизований публічний тест Тьюринга для розрізнення комп’ютерів і людей», більш відомий як «капча».
Рядовий користувач мережі стикається з капчею кожен день під час реєстрації на сайті або навіть повторному відправленні повідомлень в соцмережах. Щоб довести, що ви не бот, потрібно вручну ввести кілька цифр, які зображені на картинці в спотвореному вигляді або вибрати «усі клітинки на фотографії, де є автомобілі».
Примітивний для людини тест є трудомістким завданням для комп’ютера, в чому, власне, і є сенс капчі. Звичайно, враховуючи поширення ботів в усіх сферах, зараз доводиться стикатися з капчею по кілька разів на день, що часто забирає час і нерви.
Набагато гірше SEO-фахівцям і онлайн-маркетологам, які протягом дня змушені розшифрувати кілька сотень капч. Вихід знайшла команда українських фахівців Big Data SEO, яка розробила сервіс DeepCaptcha. Протягом півроку розробники навчали свою нейронну мережу різними картинками з капчею для того, щоб система могла розпізнавати кожен тип ілюстрації.
В результаті з’явився сервіс, який, за словами авторів проекту, може «моментально вирішувати капчу з точністю до 98%». Нова технологія дозволяє не тільки обійти захист Google, але і значно економить час: розробники DeepCaptcha підрахували, що на вирішення однієї капчі у людини йде до 30 секунд, і, відповідно, для того, щоб розшифрувати 1000 капч потрібно витратити повноцінний 8-годинний робочий день.
Раніше подібні завдання віддавали на аутсорс в країни третього світу, — капчу автоматично завантажували на сервер підрядників, які розшифровували її і відправляли назад. Такий процес є відносно дешевим, але все одно вимагає часу, оскільки залежить від кількості активних підрядників, які відразу ж можуть впоратися з завданням.
Тепер моментально доводити системі, що ви не робот, зможе нейромережа. Якщо для пересічного користувача новий сервіс не є чимось надзвичайно корисним, то для компаній, що займаються збором та аналізом даних, а також маркетингових агентств DeepCaptcha є must have-інструментом.
Зараз розробники запустили бета-версію сайту, де можна отримати промокод на безкоштовну першу 1000 капч. Надалі, за розшифровку 1000 капч сервіс планує брати 30 грн, що в кілька разів нижче, ніж плата за аналогічну послугу у конкурентів.
Автори DeepCaptcha планують вийти на міжнародний ринок, розширити список можливих капч, працювати з іншими типами нейромереж і створити технологію, яка зможе розпізнавати аудіокапчі.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Ткани для штор: правила выбора
В обустройстве уютного дома важное место занимают шторы
13-фев-2020, 19:27351
Прижимные грили
Среди множества специального профессионального оборудования для заведений, занимающихся общественным питанием, выделяются
13-фев-2020, 14:12345
Секрет старого часовщика – как победить время? (Сказка)
Сказка для взрослых и детей из цикла "Рождественские рассказы".
12-фев-2020, 11:392809
Красивые платья: для каких случаев они уместны?
Выбрать универсальное красивое платье — задача не из простых
31-янв-2020, 09:15695
Наушники FiiO. Испытательный срок
Относительно молодая китайская компания FiiO добиралась к производству высоклассных наушников
23-янв-2020, 19:281132
Виды контактных линз. Как выбрать
Для тех, кто решил применить контактную коррекцию зрения
23-янв-2020, 18:581448

События

Тактику и методологию расследования дел Майдана меняет ГБР
Расследование ускорят после передачи всех дел из Офиса генпрокурора
Сегодня, 20:2893
От статуса потерпевших майдана отказались четыре человека
ГБР не называет, кто именно отказался от такого статуса
Сегодня, 20:2561
ФСБ стоит за убийством грузина в Германии - Bellingcat
Подготовкой к убийству руководил глава благотворительного фонда для бывших офицеров ФСБ
Сегодня, 20:2367
В сети появилось видео из самого закрытого на сегодня города в мире - Ухань
В Ухане - мегаполисе с 12-миллионным населением - ещё месяц назад бурлила жизнь
Сегодня, 18:51189
Закрепят отдельным приказом воинское приветствие "Слава Украине"
Приказ будет издан после вступления в силу закона об отмене Устава ВСУ
Сегодня, 16:40144
Полицейского, устроившего смертельное ДТП в Броварах, уволили со службы
Полицейский в состоянии опьянения сбил двоих пешеходов, после чего пытался скрыться
Сегодня, 16:3884