Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу

Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу
Українські розробники створили сервіс, який автоматично проходить перевірку веб-сайтів на розрізнення реальних користувачів від ботів. У демо-версії сервіс пропонує до 1000 безкоштовних автоматичних реєстрацій
З початку 2000-х, коли інтернет став масовим майданчиком не тільки для обміну інформацією, а й для онлайн-торгівлі, з’явилася проблема ботів — штучних систем, які можуть реєструватися на певних сервісах під виглядом реальних людей.
Рішення знайшли в університеті Карнегі - Меллона: програмісти розробили так званий «Повністю автоматизований публічний тест Тьюринга для розрізнення комп’ютерів і людей», більш відомий як «капча».
Рядовий користувач мережі стикається з капчею кожен день під час реєстрації на сайті або навіть повторному відправленні повідомлень в соцмережах. Щоб довести, що ви не бот, потрібно вручну ввести кілька цифр, які зображені на картинці в спотвореному вигляді або вибрати «усі клітинки на фотографії, де є автомобілі».
Примітивний для людини тест є трудомістким завданням для комп’ютера, в чому, власне, і є сенс капчі. Звичайно, враховуючи поширення ботів в усіх сферах, зараз доводиться стикатися з капчею по кілька разів на день, що часто забирає час і нерви.
Набагато гірше SEO-фахівцям і онлайн-маркетологам, які протягом дня змушені розшифрувати кілька сотень капч. Вихід знайшла команда українських фахівців Big Data SEO, яка розробила сервіс DeepCaptcha. Протягом півроку розробники навчали свою нейронну мережу різними картинками з капчею для того, щоб система могла розпізнавати кожен тип ілюстрації.
В результаті з’явився сервіс, який, за словами авторів проекту, може «моментально вирішувати капчу з точністю до 98%». Нова технологія дозволяє не тільки обійти захист Google, але і значно економить час: розробники DeepCaptcha підрахували, що на вирішення однієї капчі у людини йде до 30 секунд, і, відповідно, для того, щоб розшифрувати 1000 капч потрібно витратити повноцінний 8-годинний робочий день.
Раніше подібні завдання віддавали на аутсорс в країни третього світу, — капчу автоматично завантажували на сервер підрядників, які розшифровували її і відправляли назад. Такий процес є відносно дешевим, але все одно вимагає часу, оскільки залежить від кількості активних підрядників, які відразу ж можуть впоратися з завданням.
Тепер моментально доводити системі, що ви не робот, зможе нейромережа. Якщо для пересічного користувача новий сервіс не є чимось надзвичайно корисним, то для компаній, що займаються збором та аналізом даних, а також маркетингових агентств DeepCaptcha є must have-інструментом.
Зараз розробники запустили бета-версію сайту, де можна отримати промокод на безкоштовну першу 1000 капч. Надалі, за розшифровку 1000 капч сервіс планує брати 30 грн, що в кілька разів нижче, ніж плата за аналогічну послугу у конкурентів.
Автори DeepCaptcha планують вийти на міжнародний ринок, розширити список можливих капч, працювати з іншими типами нейромереж і створити технологію, яка зможе розпізнавати аудіокапчі.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-12-01
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Фасовка и упаковка косметических средств
Упаковка и фасовка — 2 неотъемлемых процесса на любом заводе по изготовлению косметологических продуктов. И к их организации нужно подойти с ответственностью.
Вчера, 19:4262
В чем особенность оздоровительно-курортных комплексов
Оздоровительно-курортный туризм в нашей стране пользуется довольно большой популярностью.
Вчера, 16:5976
Твердотопливные котлы: почему стоит купить отопительное оборудование Altep
Твёрдотопливный котел – один из наиболее экономичных и безопасных видов отопительного оборудования. Чтобы оценить все преимущества данного класса техники, необходимо внимательно отнестись к выбору бренда-производителя и модели по параметрам.
Вчера, 16:5284
Особенности и разновидности бижутерии
Для создания красивого образа, каждая девушка всегда старается подобрать разные аксессуары и украшения. Конечно, приобрести дорогие виды ювелирных изделий могут себе позволить не все, поэтому многие представительницы прекрасного пола пытаются найти более доступные по цене вещи.
Вчера, 16:4771
NovuMedical Хмельницкий: демонстрационный центр посетили сотни людей
После того, как в демонстрационных центрах возобновились презентации, о Novumedical отзывы быстро распространились по сети и создали настоящий ажиотаж вокруг оборудования. Пользователи в интернете начали бурно обсуждать как само оборудование, так и его эффективность.
Вчера, 11:43104
Чем обшить балкон?
Внутреннее оформление – один из наиболее сложных вопросов в деле обустройства утепленного балкона. С остеклением и материалом утепления разобраться намного проще, ведь тут достаточно определиться с тем, какая зона вам требуется – теплая или холодная.
Вчера, 07:49109

События

Посла Венгрии из-за ситуации на Закарпатье вызвал
Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба сегодня, 1 декабря, вызвал на разговор венгерского посла Иштвана Ийдярто.
Вчера, 22:1465
НАТО заявило что Российские войска в Приднестровье нарушают целостность Молдовы
Размещение российских войск в непризнанном Приднестровье нарушает территориальную целостность Молдовы.
Вчера, 22:1254
К отметке 20 тысяч долларов приближается Биткойн
Сегодня, 1 декабря, криптовалюта биткойн (bitcoin) побила абсолютный рекорд.
Вчера, 20:2163
Способ обойти санкции против "Северного потока-2" нашли в Германии
В Германии могут создать специальный фонд, который поможет компаниям обойти санкции США против газопровода "Северный поток-2".
Вчера, 20:1755
При локдауне Транспорт останавливать не будут
Министерство здравоохранения не планирует останавливать работу общественного транспорта после введения локдауна в Украине.
Вчера, 19:5669
Данилов заявил что локдаун будет 100%
Локдаун в Украине из-за ситуации с COVID-19 в любом случае будет введен.
Вчера, 16:4668