Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу

Українські розумники обдурили Google вигадавши сервіс, який обходить капчу
Українські розробники створили сервіс, який автоматично проходить перевірку веб-сайтів на розрізнення реальних користувачів від ботів. У демо-версії сервіс пропонує до 1000 безкоштовних автоматичних реєстрацій
З початку 2000-х, коли інтернет став масовим майданчиком не тільки для обміну інформацією, а й для онлайн-торгівлі, з’явилася проблема ботів — штучних систем, які можуть реєструватися на певних сервісах під виглядом реальних людей.
Рішення знайшли в університеті Карнегі - Меллона: програмісти розробили так званий «Повністю автоматизований публічний тест Тьюринга для розрізнення комп’ютерів і людей», більш відомий як «капча».
Рядовий користувач мережі стикається з капчею кожен день під час реєстрації на сайті або навіть повторному відправленні повідомлень в соцмережах. Щоб довести, що ви не бот, потрібно вручну ввести кілька цифр, які зображені на картинці в спотвореному вигляді або вибрати «усі клітинки на фотографії, де є автомобілі».
Примітивний для людини тест є трудомістким завданням для комп’ютера, в чому, власне, і є сенс капчі. Звичайно, враховуючи поширення ботів в усіх сферах, зараз доводиться стикатися з капчею по кілька разів на день, що часто забирає час і нерви.
Набагато гірше SEO-фахівцям і онлайн-маркетологам, які протягом дня змушені розшифрувати кілька сотень капч. Вихід знайшла команда українських фахівців Big Data SEO, яка розробила сервіс DeepCaptcha. Протягом півроку розробники навчали свою нейронну мережу різними картинками з капчею для того, щоб система могла розпізнавати кожен тип ілюстрації.
В результаті з’явився сервіс, який, за словами авторів проекту, може «моментально вирішувати капчу з точністю до 98%». Нова технологія дозволяє не тільки обійти захист Google, але і значно економить час: розробники DeepCaptcha підрахували, що на вирішення однієї капчі у людини йде до 30 секунд, і, відповідно, для того, щоб розшифрувати 1000 капч потрібно витратити повноцінний 8-годинний робочий день.
Раніше подібні завдання віддавали на аутсорс в країни третього світу, — капчу автоматично завантажували на сервер підрядників, які розшифровували її і відправляли назад. Такий процес є відносно дешевим, але все одно вимагає часу, оскільки залежить від кількості активних підрядників, які відразу ж можуть впоратися з завданням.
Тепер моментально доводити системі, що ви не робот, зможе нейромережа. Якщо для пересічного користувача новий сервіс не є чимось надзвичайно корисним, то для компаній, що займаються збором та аналізом даних, а також маркетингових агентств DeepCaptcha є must have-інструментом.
Зараз розробники запустили бета-версію сайту, де можна отримати промокод на безкоштовну першу 1000 капч. Надалі, за розшифровку 1000 капч сервіс планує брати 30 грн, що в кілька разів нижче, ніж плата за аналогічну послугу у конкурентів.
Автори DeepCaptcha планують вийти на міжнародний ринок, розширити список можливих капч, працювати з іншими типами нейромереж і створити технологію, яка зможе розпізнавати аудіокапчі.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2160
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5095
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04112
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57136
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0587
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:21100

События

Проверку мостов начал "Укравтодор"
Только 36% украинских мостов соответствуют современным стандартам, и только 2% в исправном состоянии
Сегодня, 03:0050
Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4967
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4790
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3067
Расследовать  как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5270
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3571