Садовий не заперечує інформацію про продаж 24 каналу соратнику Медведчука, а власник «Прямого» відмовився продавати свій канал

Садовий не заперечує інформацію про продаж 24 каналу соратнику Медведчука, а власник «Прямого» відмовився продавати свій канал
Власник телеканалу "Прямий" Володимир Макєєнко заперечує чутки про можливий продаж телеканалу соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку.
Про це йдеться на офіційному сайті телеканалу.
"Прямий" канал нікому не продам! Тому, хочу заспокоїти співробітників телеканалу і розчарувати опонентів. Телеканал встиг завоювати довіру глядача і відстоює розвиток демократичних процесів в країні. Тому навіть мови не може бути про продаж телеканалу", - заявив Макеєнко.
Нагадаємо, власник телеканалів 112 і NewsOne купив канал ZIK. Холдинг очолить колишній керівник "Прямого".
А ще на початку року з'явилася інформація, що мер Львова Андрій Садовий дійсно продає належний йому 24 канал. Про це, посилаючись на свої джерела у Львові, написав у Facebook блогер Михайло Чаплига. За відомостями Чаплиги - це результат домовленості між Садовим і Порошенко про те, що влада не буде використовувати адмінресурс проти партії «Самопоміч».
«Сорока на хвості принесла щодо продажу «24» каналу, що мовляв Порошенко і Садовий домовилися, що президентська вертикаль не буде протидіяти "Самопомочі" на виборах в Раду за умови адекватної поведінки" Садового. А натомість у "Самопомочі" не буде перешкод у вигляді адмінресурсу та інші "позитиви" під час виборів до ВР», - написав Чаплига.
Михайло Чаплига розкрив суть домовленостей між Садовим і Порошенко, суть яких зводиться до того, щоб телеканал відмовився від підтримки вуличних акцій протесту.
«Головний сенс операції - щоб канал 24 не закликав до масових акцій протесту проти влади. Інших змін у редакційній політиці не буде... та й сенсу немає. 
За даними блогера, гарантом угоди виступає український політик Віктор Медведчук. Саме Медведчука автор назвав покупцем 24 каналу. «Але! Увага! Мої джерела зі Львова повідомляють, що гарантом угоди виступає... Медведчук... тому Садовий продає телеканал "24" саме йому», - повідомив Чаплига.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-13
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)