Масові замінування: МВС налаштоване рішуче

Масові замінування: МВС налаштоване рішуче
Останнім часом в різних містах України різко збільшилася кількість повідомлень про замінування тих чи інших установ чи об'єктів. МВС вирішило реагувати рішуче.
Зауважимо, тільки на Закарпатті бригадам за останні дні ледь не щодня доводилося виїжджати на виклики: повідомляли про замінування супермаркетів, лікарень, навчальних закладів, маршруток. Усі повідомлення виявлялися хибними. 
Міністерство внутрішніх справ України у зв'язку зі зростанням кількості неправдивих викликів про мінування об'єктів має намір змінити порядок реагування на такі повідомлення, повідомляє глава департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.
"В силу масових повідомлень про мінування тих чи інших об'єктів у столиці за останній час ми ініціюємо підготовку проекту змін у наші внутрішні правові акти, які уточнюють регламент реагування органів правопорядку на такі повідомлення. А також готуємо зміни до Кримінального Кодексу для посилення відповідальності за такі повідомлення. У ряді випадків запропонуємо збільшити термін кримінальної відповідальності і обмеження волі на строк більше шести років, а також передбачити додатково конфіскацію майна в таких випадках", - заявив він.
За його словами, в основній своїй масі такі повідомлення про неправдиве замінування надходять від ботів з території Росії і непідконтрольних територій на сході країни. За допомогою IP-телефонії та інтернету розсилаються анонімні повідомлення. Але є також випадки, коли і громадяни України вирішують дезінформувати про мінування, за що залучаються до кримінальної відповідальності.
Також Шевченко додав, що основні торговельні рітейлери зазнають величезних збитків через необхідність зупиняти торгівлю в "замінованих супермаркетах або торгових центрах, що іноді трапляється по кілька разів на день.
"Один з таких великих рітейлерів повідомив нам про збитки в розмірі 56 млн грн за певний період тільки в силу зупинки продажів, евакуації людей і персоналу... Тому не виключено, що в регламентні норми будуть внесені поправки про порядок евакуації", - прогнозує він.
Що ж стосується перевірки пологових будинків, то там "евакуація проводиться тільки в спокійному режимі і тих, кому це не зашкодить. Аналогічно це стосується дітей, які перебувають у боксах", - додав він.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)