Протести у Грузії: 10 поліцейських відсторонили від роботи за перевищення повноважень

Протести у Грузії: 10 поліцейських відсторонили від роботи за перевищення повноважень
Поліція Грузії усунула від служби 10 співробітників за можливі порушення під час розгону протестів у будівлі парламенту 20 червня. Про це УНН повідомляє з посиланням на "Грузія-Online"
"Десятьом правоохоронцям, які брали участь в операції по розгону акції, припинені службові повноваження", - заявив на брифінгу в.о. директора департаменту центральної кримінальної поліції МВС Мамука Челідзе.
За його словами, в діях двох співробітників правоохоронних органів виявлено ознаки кримінального злочину.
"Як відомо громадськості, 20-21 червня 2019 року, на території, прилеглій до парламенту, проходила мирна акція, яка згодом набула насильницького характеру - учасники акції спробували штурмувати будівлю парламенту, групою напали на поліцію і з використанням тупих предметів чинили їм опір", - сказав Челідзе.
Таким чином, з метою запобігання можливим загрозам, для розгону акції, поліція була змушена використовувати спеціальні засоби, визначені законом.
Тепер Генеральна інспекція Міністерства внутрішніх справ проводить розслідування можливих порушень з боку окремих співробітників правоохоронних органів, які брали участь в розгоні акції.
Він також додав, що відомство готове співпрацювати з Генпрокуратурою Грузії, яка порушила кримінальну справу за статтею "Перевищення службових повноважень із застосуванням насильства або зброї" КК Грузії в зв'язку з розгоном мітингу.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)