Корупція в оборонці: Київський бронетанковий завод купив власні запчастини на 9 млн гривень

Корупція в оборонці: Київський бронетанковий завод купив власні запчастини на 9 млн гривень
Державне бюро розслідувань (ДБР) підозрює ДП "Київський бронетанковий завод" у привласненні коштів під час ремонту та закупівлі деталей для бронетранспортерів на загальну суму 9,14 млн гривень
Про це свідчить ухвала Печерського районного суду № 757/29438/19-к.
Так, в рамках державного оборонного замовлення Міністерство оборони України уклало угоду з "Київським бронетанковим заводом" ("КБТЗ") на виготовлення для потреб Збройних сил бронетранспортерів БТР-3ДА.
Для цього "КБТЗ" 2 липня 2018 року уклав договір підряду з ТОВ "Торговий дім "Партсет". На виконання даного договору для маскування реального технічного стану бронетанкового майна на території заводу під виглядом стендових випробувань провели ремонт і косметичне відновлення 35 колісних редукторів та 12 мостів до бронетранспортерів, які вже були у використанні.
В кінці липня 2018 року ДП "КБТЗ" та ТОВ "Торговий дім "Партсет" уклали договір поставки на загальну суму 9,14 млн гривень. В рамках цього договору під виглядом нових була здійснена поставка комплектуючих і запчастин до БТР-3ДА, у тому числі відновлених і відремонтованих на території ДП "КБТЗ" 35 колісних редукторів та 12 мостів до бронетранспортерів, які, зазначає слідство, вже були у використанні та не відповідають встановленим технічним вимогам.
В ухвалі суду також йдеться про обшуки, які ДБР провело в "КБТЗ" 4 червня поточного року згідно з постановою Печерського районного суду міста Києва. В ході проведення даних слідчих заходів було виявлено частину комплектуючих, закуплених "КБТЗ" за контрактом з ТОВ "Торговий дім "Партсет".
Слідство підкреслює, що комплектуючі були невідомого походження та сумнівної якості. Згідно з визначенням суду, це майно заарештовано. Дана ухвала суду підлягає негайному виконанню і може бути оскаржена протягом 5 днів з дня оголошення.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)