На Луганщині під землею страйкують шахтарі

На Луганщині під землею страйкують шахтарі
У шахті "Горська" ДП "Первомайськвугілля" на глибині 700 м знаходяться 6 гірників, люди відмовляються виїжджати на поверхню і таким чином висловлюють протест у зв'язку з відключенням шахти від електроенергії, що спричинить затоплення гірничих виробок і насосних станцій
Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Луганській області Павла Лисянського.
За його словами, спроба відключення шахти від електроенергії, була вчора, 1 липня, після чого люди відмовилися виїжджати на поверхню.
За дорученням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової Павло Лисянський прибув на шахту "Горська" ДП "Первомайськвугілля" (підприємство розташоване в 10 км від лінії фронту).
Зараз на шахті введено в дію план ліквідації аварії, також чергує воєнізований гірничорятувальний загін, електроенергія на даний момент є.
Лисянський провів телефонні переговори з протестуючими гірниками, а також з'ясовував ситуацію з директором шахти. Стан здоров'я протестуючих гірників задовільний, з ними постійно знаходиться медсестра, повідомив представник Уповноваженого з прав людини.
У телефонній розмові з Лисянським профспілковий лідер Віктор Видиш, повідомив, що вимога гірників - це надання гарантій про невідключення електроенергії на підприємстві.
Звернення шахтарів зафіксовано і передано до центрального апарату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-05
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)