Гройсман стверджує, що пішов у школу, коли йому було 2 роки

Гройсман стверджує, що пішов у школу, коли йому було 2 роки
"Я пішов до школи, коли мені було 2 роки. Хоч це і звучить як жарт, але це жарт тільки наполовину. Моя мама була вчителькою. І не тільки мама, більша частина родини, починаючи з діда - педагоги
Тоді мене, ще зовсім малюка, мама брала за руку і приводила до школи. Я сідав на останній парті, мама викладала, а я слухав", - написав на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook Прем‘єр-міністр Володимир Гройсман.
 
Голова вітчизняного Уряду також зазначив у дописі, що із самого дитинства не тільки зрозумів, а й відчув, що таке освіта. Що це важка праця для вчителів і фундамент усього наступного життя для дитини. "Намагався завжди запитувати себе, чим я можу допомогти, щоб освіта ставала кращою.", - зізнався прем‘єр.
Володимир Гройсман вважає, що для поліпшення рівня вітчизняної освіти по-перше, важливо повернути повагу до українських вчителів.
"Так сталося, що на початку 90-х, коли життя було достатньо складне, мама вже не могла, працюючи вчителем, забезпечувати для нашої родини нормальне життя. Вона була змушена залишити школу, справу свого життя, і пішла в іншу сферу, щоб заробляти більше грошей. Фактично, уже тоді в країні була зароджена несправедливість", - підкреслив у своєму пості Гройсман.
Також він стверджує, що як тільки прийшов працювати в Парламент, потім в Уряд для нього було вкрай важливо розпочати системні зміни в освіті.
"І ось ми підбиваємо підсумки першого року впровадження #НоваУкраїнськаШкола. У реформу середньої освіти вже вклали близько 7 млрд грн. А це нове обладнання, нові підходи до навчання дітей та стажування вчителів. Далі реформа має охопити всю середню школу.
Усе своє життя я був поруч з освітянами і як би не склалося надалі, вважаю відновлення поваги до вчителя своїм особистим завданням.", - підсумував свій допис Гройсман.

 

 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-17
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)