Алкоголь небезпечніший, ніж наркотики: висновки комісії

Алкоголь небезпечніший, ніж наркотики: висновки комісії
Глобальна комісія з наркополітики опублікувала доповідь, в якій закликала переглянути класифікацію наркотичних речовин ООН, схвалену ще півстоліття тому. Алкоголь виявився на першому місці потенційної шкоди для оточення. Саме під впливом алкоголю найчастіше трапляються випадки насилля та вбивств.
Вчені прийшли до висновку, що найнебезпечнішим для суспільства є спиртне. Алкогольні напої випередили героїн і крек. Про це повідомляють у доповіді "Global Commission on Drug Policy". 
Цей висновок опирається на дослідження британських вчених, які оцінили шкідливі речовини за 16-ма критеріями. Дев'ять критеріїв стосувалися шкоди, яка наноситься споживачеві через вживання конкретної речовини, а інших сім критеріїв – шкоди для оточення.
Як стверджують автори цієї доповіді, класифікація наркотичних речовин морально застаріла. За їхніми словами, законодавчі бар'єри в цій сфері призвели до того, що 83% населення планети не мають доступу до опіоїдних знеболювальних. Також в доповіді йдеться про небезпеку алкоголю та тютюну, проте вони не заборонені законом.
Варто зазначити, що лідерами за ступенем шкоди для здоров'я самих споживачів шкідливих речовин стали крек, героїн та метамфетамін, а тютюн знаходиться на шостому місці.
У складі організації Global Commission on Drug Policy безліч відомих громадських діячів та політиків: Річард Бренсон, президент Польщі Олександр Кваснєвський, прем'єр-міністри Нової Зеландії та Греції – Хелен Кларк та Георгіос Папандреу, а також президент Португалії Жоржу Сампайо. Вони активно виступають за лібералізацію наркополітики у світі.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)