Астролог розповів, представникам яких знаків щаститиме в серпні

Астролог розповів, представникам яких знаків щаститиме в серпні
Астрологічний прогноз на серпень 2019 року дав знаменитий астролог Павло Глоба.
Експерт назвав кілька знаків, для яких серпень може стати відліком до нового і щасливого життя. Для кого кінець літа стане доленосним - читайте в матеріалі.
Діва
Кінець літа особливо позначиться на представниках цього знака. І справа навіть не в одержанні матеріальних благ, все буде набагато серйозніше: в серпні багато Дів нарешті зможуть перебороти свої страхи. У них вийде здобути перемогу над внутрішніми демонами і навчитися брати відповідальність за себе. Якщо Діви зможуть зрозуміти, в чому корінь їх проблем, їхнє життя кардинально зміниться.
Терези
У серпні 2019 року Терезів чекає виконання давніх бажань, які змінять їх життя з ніг на голову. Головне для представників цього знаку бути гранично уважними і не упустити свій шанс. Павло Глоба радить братися за будь-яку справу і не боятися потерпіти крах. Саме в серпні Всесвіт покровительствує Терезам, тільки треба уникати всіх сумнівів.
Водолій
В долю Водоліїв в кінці літа втрутиться Місяць. Він звичайно ж зуміє трохи заплутати думки, але не варто побоюватися божевільних ідей, які підкидає Галактика. Водолії мають повне право сумніватися у вірності своїх вчинків, але саме в такій плутанині вони зможуть зробити якийсь вчинок, який повністю змінить їх життя.
Риби
У серпні Риби відчують приплив сил і енергії. Вони зможуть виконувати свою роботу на "відмінно", вкладаючи в неї всю душу. Також Риб чекає стабільність у фінансовому плані і в любовних справах. Серпень 2019 року - прекрасний час для представників цього знака Зодіаку, щоб приймати важливі рішення.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)