Названо улюблені серіали, які переглядає королева Єлизавета II

Названо улюблені серіали, які переглядає королева Єлизавета II
Став відомий список серіалів і телешоу, які особистий секретар королеви замовляє у телеканалів. Єлизавета II буде переглядати їх під час відпустки
Щороку напередодні відпочинку королеви в замку Балморал, особистий секретар Єлизавети II складає список фільмів, які королева буде дивитися у відпустці. Інсайдер видання The Sun дізнався, які серіали найбільше подобаються королеві.
Чисто англійське вбивство / The Bill
Детективний серіал, 1984 — 2010
Серіал розповідає про життя і роботу співробітників поліції. Це улюблений серіал королеви Єлизавети. Вона дуже засмутилася, коли в 2010 році телешоу вирішено було закрити. Всього за 26 років вийшло 2 425 серій.
 
Вбивства в Мідсомері / Midsomer murders
Детективний серіал, 1997 і на сьогоднішній день
Серіал розповідає про вбивства, скоєні у вигаданому англійському графстві Мідсомер. Він заснований на серії детективних романів з циклу Старший інспектор Барнабі відомого британського драматурга Керолайн Грем. Всього вийшло 20 сезонів серіалу, що складаються з 122 епізодів.
 
Дотримуючись пристойності / Keeping Up Appearances
Комедійний серіал, 1990 — 1995
Головна героїня Гіацинта Бакет (В перекладі з англ. відро) намагається з усіх сил піднятися по соціальних сходах. Один із способів — змінити свою неблагозвучне прізвище, яку вона вимовляє на французький манер — Букет. Але всі її зусилля призводять до комічних ситуацій.
Нові трюки / New Tricks
Детективний серіал, 2003 — 2015
Досвідчений офіцер поліції Лондона Сандра Пуллман зіпсувала свою успішну кар'єру: через безглузду випадковість вона зірвала операцію зі звільнення викраденого гангстерами мільйонера. Випадок набув розголосу, начальство не може залишити Сандру на колишній роботі, а й втрачати цінного працівника не бажає. Сандрі доручають очолити новостворюваний відділ з розслідування нерозкритих злочинів — UCOS (Unsolved Crime and Open Case Squad).
Бабине літо / Last Of The Summer Wine
Ситком, 1973 — 2010
Британська комедія положень. Три чоловіки у віці з Йоркшира, що постарішали, але не подорослішали, згадуючи дні своєї юності, намагаються зробити подвиги, не властиві людям похилого віку.
 
Доктор Хто / Doctor Who
Науково-фантастичний серіал, 1963 і до сьогодні
Доктор Хто — інопланетний мандрівник у часі. Разом зі своїми супутниками він подорожує в часі і в просторі, рятує цілі цивілізації і людей. Це найтриваліший науково-фантастичний серіал в світі. Всього було знято 26 сезон, які складаються з 842 епізодів.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)