Стало відомо, чим замінять традиційний парад на День Незалежності

Стало відомо, чим замінять традиційний парад на День Незалежності
Замість традиційного параду на День Незалежності відбудеться Хода гідності. Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Богдан під час брифінгу.
"На честь Дня Незалежності в Києві відбудеться Хода гідності. Цього року Україна святкуватиме День Незалежності у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності", - повідомив Андрій Богдан.
За його словами, цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна.
"Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ ЗСУ. Ветерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. Разом з військовими у заході також візьмуть участь зокрема медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери", - пояснив керівник Офісу президента.
У Ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього голова держави звернеться до українського народу.
За словами Богдана, також у центрі Києва відбудеться концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)