Чому лікарі критикують Apple Watch?

Чому лікарі критикують Apple Watch?
Моніторинг ЕКГ – ключова фішка розумних годинників Apple Watch Series 4, яка в теорії здатна врятувати життя свого власника. Втім, не завжди рекламні обіцянки співпадають з реальністю, тому лікарі-кардіологи поставили під сумнів користь такої функції "яблучного" девайса.
Співробітники порталу CNET провели консультації з низкою кардіологів і зібрали дані маркетингових досліджень.
Цільова аудиторія смарт-годинників. За статистикою, більшість покупців Apple Watch – люди у віці від 18 до 34 років. За даними Центру профілактики і контролю захворювань США, від фібриляції передсердь, яку, за заявою виробника, може діагностувати пристрій, страждають в основному користувачі старше 65 років.
Іншими словами, для більшої частини цільової аудиторії Apple Watch 4 функція реєстрації ЕКГ в більшості випадків просто не потрібна.
Чому лікарі-кардіологи сумніваються в основній функції Apple Watch 4? Доктор медичних наук, професор профілактичної кардіології в Університеті Мічигану Венкатеш Мурті стверджує, що близько 90% відсотків "тривожних сигналів" пристрою у користувачів молодших вікових груп є помилковою тривогою.
Використання кардіомоніторингу мільйонами людей може призвести до призначень лікування навіть у випадках, коли в цьому немає необхідності.
Apple Watch 4 все ж можуть бути корисними. Лікарі відзначають, що смарт-годинники з ЕКГ-датчиком все ж можуть бути корисні для тих, хто вже має підтверджений діагноз порушення серцевого ритму.
У такому випадку найбільш ефективною буде комбінація тривалого кардіомоніторингу у лікаря і використання ґаджетів на зразок Apple Watch, здатних робити «моментальні» кардіограми.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)