Переваги цифрових грошей

Переваги цифрових грошей

Захищеність, анонімність, дешевизна, швидкість — ці слова найчастіше ставлять в пару до біткоїна, але їхнє значення відомо далеко не всім, навіть досвідченим користувачам. Розберемося в цьому питанні та визначимо реальні переваги цифрових монет.

Переваги цифрових грошей

Хеджування капіталу

Перше, що криптоентузіасти цінують у цифрових грошах, — захист від інфляції та знецінення. Обмежена емісія біткоїна обумовлює той факт, що з ростом попиту на монету також збільшиться її вартість. 

Зростання ціни призводить до підвищення інтересу з боку користувачів, що, у свою чергу, знову штовхає котирування вгору. Простіше кажучи, біткоїн у майбутньому не тільки не втратить купівельну спроможність, а й істотно її наростить.

За 10 років існування вартість монети BTC піднялася з 0,000001 цента до 10 тис. доларів. У довгостроковій перспективі «цифрове золото» принесе великі дивіденди. Тому сучасні інвестори вкладають гроші в крипту, щоб зберегти та примножити капітал.

Переваги цифрових грошей

Таких користувачів називають ходлерами. Купивши монету, вони тримають її до тих пір, поки курс не виросте до певного рівня. Багато ходлерів зробили мільйонні статки, хоча починали лише з кількома тисячами доларів.

Вся критика біткоїнів не витримує тиску об'єктивної реальності. За нетривалу історію валюта пережила два пампи (бульбашки), два хардфорки, правову ізоляцію, неодноразову депресію крипторинку.

Bitcoin купити надійніше та вигідніше, ніж зробити банківський вклад.

Безпека

У мережі є сотні згадок про зломи криптобірж, крадіжки хакерами надзвичайних сум і відверте шахрайство. Недосвідчений користувач може неправильно оцінити цю інформацію, злякатися та відмовитися від використання цифрових грошей.

Насправді, коли йдеться про особисті активи, можете бути впевнені: ваші кошти захищені на 100%. Доступ до гаманця є тільки у вас або в тих осіб, яким ви надали права на використання. Зламати та вкрасти гроші з криптогаманця — неможливо.

На відміну від трастового фонду, брокера або навіть банку, криптогаманець не може розоритися, з нього не можна вкрасти гроші або вивести їх третім особам. Станом на 2019 рік — це найбезпечніший спосіб зберігання коштів.

Переваги цифрових грошей

Швидкість і зручність

Банки пропонують пластикові карти, інтернет-кабінет, нещодавно з'явилися додатки для телефону. Це зручно, якщо оплата відбувається всередині країни. При цьому доведеться заплатити від 1% до 5% залежно від постачальника послуг.

Здавалося б, з 1 тис. грн 1% комісії «ПриватБанку» — лише 10 грн. Тепер уявіть, що 8 років поспіль ви щомісяця знімали 8000 грн. За 96 місяців комісія складе 7860 грн. На аналогічних умовах із переказами біткоїна ви витратили б не більше 1000 грн.

Цей простий приклад показує, що криптотранзакції майже у 8 разів дешевші, ніж банківські. Але це стосується внутрішніх платежів. Якщо потрібно зробити міжнародний переказ від 50 доларів, комісія складатиме 3-5% від суми. При транзакції крипти цей показник залишиться на рівні кількох центів.

Якщо говорити про зручність, то, довіряючи гроші банку або будь-якому іншому посереднику, ви фактично втрачаєте ці кошти, сподіваючись на чесність обраного контрагента.

При роботі з біткоїнами повний контроль над грошима залишається за вами. Для цього потрібен лише телефон. Відповідно, ймовірність зіткнуться з недобросовісними посередниками дорівнює нулю.

Переваги цифрових грошей

Застосування

В Україні працює більше ніж 100 магазинів, які приймають біткоїни. За криптогроші можна купити техніку, одяг, мотоцикли та навіть корм для тварин. 

Кожного дня сфера застосування біткоїнів розширюється. Раніше монету не розглядали серйозно, а тепер за неї можна оплатити послуги адвокатів і детективів.

У 2016 році в Києві було підписано першу в Україні угоду, предметом якої стала житлова квартира. Продавець підписав договір міни (бартеру), а покупець передав йому флешку з криптогаманцем, на якій лежала обумовлена сума біткоїнів.

Суть такого обміну ще й в тому, що обидві сторони істотно заощадили на податках, оскільки, по суті, купівлі-продажу не було, а оцінити фактичну вартість угоди в такій ситуації неможливо.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
Вчера, 16:2177
Утепление дома пенопластом: ключевые преимущества
Энергоэффективность дома в условиях активного повышения цен на энергоносители, а, следовательно, и на отопление, - вопрос актуален, и даже очень. И чтобы в зимний период счета, мягко говоря, не поражали Вас заоблачными суммами, самое время позаботится об утеплении собственного жилища.
Вчера, 13:5081
Целебные и лекарственные травы для нашей нервной системы
Врачи и целители разных культур и цивилизаций на протяжении всего времени применяют лекарственные травы для нервной системы, чтобы защитить организм от стресса и беспокойства.
Вчера, 11:40150
Строительство ферм для животных, или Как открыть свиноферму?
Строительство свинофермы – выгодная инвестиция денежных средств. Чтобы избежать ошибок и финансовых потерять, советуем довериться одному подрядчику и заказать проект фермы под ключ.
Вчера, 09:5683
Приобретение жилья в Испании с ВНЖ и без него: в чем разница и что лучше?
При покупке жилья в Испании мало кого интересует получение ВНЖ. Ведь апартаменты покупаются в качестве инвестиций, и проживать в этой стране собираются далеко не все. Но тут есть один нюанс.
26-мая-2020, 21:05104
Цены на ремонтные работы
При планировании ремонта один из наиболее актуальных вопросов – цена вопроса. От бюджета зависит, какие идеи можно реализовать в квартире или офисе, а от которых придется отказаться из-за стоимости.
26-мая-2020, 13:44113

События

Число антисемитских преступлений растет в Германии
Также в стране возросло число преступлений, связанных с вандализмом
Сегодня, 07:0020
Проект по сокращению тюрем запускает Минюст
В Украине ни одна тюрьма не заполнена на 100% в отличие от СИЗО
Сегодня, 05:0045
В этом году мировой туризм упадет на 70%
В предыдущие кризисные ситуации в мире наблюдался спад на 10-20%
Сегодня, 03:0056
Из-за махинаций уволили руководство "Интерсити"
В ближайшее время "Укрзализныця" проведет прозрачный и конкурентный отбор с соблюдением законодательства
Сегодня, 01:0076
Подозреваемого в поджоге прокуратуры Каховки задержали
Подозревают 27-летнего жителя Каховского района
Вчера, 21:2871
Пляжи в Киеве 1 июня все же не откроют
Пляжи должны получить санитарные паспорта, процедура длится 7-10 дней
Вчера, 20:4774