«Розумні» замки: чим дивують виробники

«Розумні» замки: чим дивують виробники

 «Розумні» замки: чим дивують виробники

Тренд на електронні пристрої з «інтелектом» стрімко набирає обертів. Більшість виробників випускає прилади у двох варіантах виконання — звичайному і «розумному». Електромагнітні замки також не стали винятком. Їхніми сучасними аналогами можна керувати зі смартфона, вони реагують на рух, повідомляють про відвідувачів за допомогою SMS і передають відеозображення на монітор.  

«Розумні» замки: чим дивують виробники

Експерти Bezpeka-Shop розповіли, що вміють і як працюють електромагнітні замки з «інтелектом».

Принцип дії електромагнітного замка

Замок такого типу утримує двері в закритому положенні за допомогою потужного електромагніта, який складається із серцевини та мідної обмотки. При подачі напруги на обмотку утворюється магнітне поле, яке впливає на залізну планку. Коли живлення блокується  — замок відмикається.

Електрозамком керує контролер, який отримує інформацію від кодової панелі, клавіатури, сенсора відбитків пальців або зчитувача ключів/магнітних карт. Подальші дії залежать від запрограмованої реакції: якщо дані про ключ або його власника внесені до пам'яті — двері відкриваються, якщо ключ невідомий або занесений до чорного списку — замок залишається замкненим. З внутрішнього боку замок розблоковується за допомогою кнопки.

Чим «розумний» електронний замок відрізняється від звичайного?

«Розумні» функції замка забезпечуються додатковими вбудованими модулями, які значно спрощують процес управління. Виробники оснащують смарт-замки сенсорами, GSM-модулями, диктофонами та навіть відеокамерами. 

Більшість представлених на ринку смарт-пристроїв оснащені бездротовими приймачами (Bluetooth, Wi-Fi, NFC або Z-Wave), які дозволяють відкривати двері віддалено за допомогою смартфонів, браслетів або брелоків. Щоб ознайомитися з повним асортиментом електронних замків, варто зайти в магазин охоронного обладнання

Більшість замків контролюється через мобільні додатки, в яких можна відстежувати історію подій (хто і коли приходив), створювати тимчасові електронні ключі для друзів, міняти коди авторизації та розмежовувати права доступу. Деякі моделі інтегруються з хабами «Розумних будинків» і централями охоронних сигналізацій.

Ефективні рішення для СКУД: «розумні» замки з камерами та датчиками руху

Деякими смарт-замками можна керувати навіть без допомоги смартфона або брелока. Приклад такого рішення — модель із вбудованою камерою. «Розумний» електрозамок ідентифікує відвідувача за зображенням обличчя, звіряючи отриманий знімок із базою даних. При ручному контролі доступу відеозамок підключається до монітора оператора. 

Ще один варіант — електромагнітні замки з датчиком руху, що встановлюються з внутрішнього боку дверей. Інфрачервоний сенсор виконує функцію кнопки виходу: він реагує на тепло людей, що увійшли в зону детекції (до 3 м), і вимикає електромагнітне поле.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-15
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)