«Розумні» замки: чим дивують виробники

«Розумні» замки: чим дивують виробники

 «Розумні» замки: чим дивують виробники

Тренд на електронні пристрої з «інтелектом» стрімко набирає обертів. Більшість виробників випускає прилади у двох варіантах виконання — звичайному і «розумному». Електромагнітні замки також не стали винятком. Їхніми сучасними аналогами можна керувати зі смартфона, вони реагують на рух, повідомляють про відвідувачів за допомогою SMS і передають відеозображення на монітор.  

«Розумні» замки: чим дивують виробники

Експерти Bezpeka-Shop розповіли, що вміють і як працюють електромагнітні замки з «інтелектом».

Принцип дії електромагнітного замка

Замок такого типу утримує двері в закритому положенні за допомогою потужного електромагніта, який складається із серцевини та мідної обмотки. При подачі напруги на обмотку утворюється магнітне поле, яке впливає на залізну планку. Коли живлення блокується  — замок відмикається.

Електрозамком керує контролер, який отримує інформацію від кодової панелі, клавіатури, сенсора відбитків пальців або зчитувача ключів/магнітних карт. Подальші дії залежать від запрограмованої реакції: якщо дані про ключ або його власника внесені до пам'яті — двері відкриваються, якщо ключ невідомий або занесений до чорного списку — замок залишається замкненим. З внутрішнього боку замок розблоковується за допомогою кнопки.

Чим «розумний» електронний замок відрізняється від звичайного?

«Розумні» функції замка забезпечуються додатковими вбудованими модулями, які значно спрощують процес управління. Виробники оснащують смарт-замки сенсорами, GSM-модулями, диктофонами та навіть відеокамерами. 

Більшість представлених на ринку смарт-пристроїв оснащені бездротовими приймачами (Bluetooth, Wi-Fi, NFC або Z-Wave), які дозволяють відкривати двері віддалено за допомогою смартфонів, браслетів або брелоків. Щоб ознайомитися з повним асортиментом електронних замків, варто зайти в магазин охоронного обладнання

Більшість замків контролюється через мобільні додатки, в яких можна відстежувати історію подій (хто і коли приходив), створювати тимчасові електронні ключі для друзів, міняти коди авторизації та розмежовувати права доступу. Деякі моделі інтегруються з хабами «Розумних будинків» і централями охоронних сигналізацій.

Ефективні рішення для СКУД: «розумні» замки з камерами та датчиками руху

Деякими смарт-замками можна керувати навіть без допомоги смартфона або брелока. Приклад такого рішення — модель із вбудованою камерою. «Розумний» електрозамок ідентифікує відвідувача за зображенням обличчя, звіряючи отриманий знімок із базою даних. При ручному контролі доступу відеозамок підключається до монітора оператора. 

Ще один варіант — електромагнітні замки з датчиком руху, що встановлюються з внутрішнього боку дверей. Інфрачервоний сенсор виконує функцію кнопки виходу: він реагує на тепло людей, що увійшли в зону детекції (до 3 м), і вимикає електромагнітне поле.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2022-01-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Качественные удобрения от Grow.in
Если есть желание приобрести качественные удобрения, стоит изучить предложения интернет-магазина Grow.in.
Сегодня, 07:4268
Особенности покупки женской одежды оптом
Жизнь представительниц прекрасного пола играет яркими красками. Для них процесс выбора гардероба играем важную роль, поэтому одежду они приобретают ответственно. Для девушек важно выглядеть неотразимо в любой ситуации, ощущая при этом удобство и комфорт.
Вчера, 20:52115
8 этапов лечения каналов под мікроскопом
Каналом зуба называют пространство внутри его корней, в котором располагается пульпа – пучок из сосудов и нервов.
Вчера, 20:48124
5 причин посетить онлайн-магазин настолок Gametime
Онлайн-магазин настолок Gametime привлекает широким и разнообразным ассортиментом. На виртуальной витрине представлено просто невероятное количество настолок разных жанров. 
Вчера, 19:11139
Как купить криптовалюту: основные способы в 2022 году
На криптовалютном рынке существует огромное количество способов купить криптовалюту.
Вчера, 17:01133
Как выбрать компрессионные колготы
Сейчас компрессионные колготы получили широкое распространение. Их используют в лечебных целях. Какими особенностями они обладают.
Вчера, 11:39123

События

Под Кривым Рогом родители напоили младенца этиловым спиртом для успокоения
В Кривом Роге будут судить родителей, которые напоили этиловым спиртом своего шестимесячного ребенка, чтобы его успокоить.
Сегодня, 12:394
Срочно покинуть Украину своих граждан призвала Япония
Правительство Японии призывает граждан своей страны в срочном порядке покинуть территорию Украины.
Сегодня, 12:3515
К массовой эвакуации евреев из Украины в случае вторжения РФ готовится Израиль
Израильское правительство готовится к возможности того, что тысячи украинских евреев захотят иммигрировать в страну в случае вторжению РФ. 
Сегодня, 09:2989
В Украину из США на днях прибудет новая партия "Джавелинов"
США в рамках оборонной помощи Вооруженным Силам Украины вскоре отправят в Киев новую партию противотанковых ракет Javelin.
Сегодня, 09:2586
Мощный снегопад обрушился на Грецию
На Грецию, которую ранее накрывало чередой землетрясений, обрушился сильнейший снегопад.
Сегодня, 09:2276
Кузин заявил что тошнота, озноб и боль после вакцинации от коронавируса - признаки того, что формируется иммунитет
Главный государственный санитарный врач Игорь Кузин заявил, что негативные реакции после вакцинации  от коронавируса вплоть до болей - это признаки формирования иммунитета.
Сегодня, 09:2095