«Розумні» замки: чим дивують виробники

«Розумні» замки: чим дивують виробники

 «Розумні» замки: чим дивують виробники

Тренд на електронні пристрої з «інтелектом» стрімко набирає обертів. Більшість виробників випускає прилади у двох варіантах виконання — звичайному і «розумному». Електромагнітні замки також не стали винятком. Їхніми сучасними аналогами можна керувати зі смартфона, вони реагують на рух, повідомляють про відвідувачів за допомогою SMS і передають відеозображення на монітор.  

«Розумні» замки: чим дивують виробники

Експерти Bezpeka-Shop розповіли, що вміють і як працюють електромагнітні замки з «інтелектом».

Принцип дії електромагнітного замка

Замок такого типу утримує двері в закритому положенні за допомогою потужного електромагніта, який складається із серцевини та мідної обмотки. При подачі напруги на обмотку утворюється магнітне поле, яке впливає на залізну планку. Коли живлення блокується  — замок відмикається.

Електрозамком керує контролер, який отримує інформацію від кодової панелі, клавіатури, сенсора відбитків пальців або зчитувача ключів/магнітних карт. Подальші дії залежать від запрограмованої реакції: якщо дані про ключ або його власника внесені до пам'яті — двері відкриваються, якщо ключ невідомий або занесений до чорного списку — замок залишається замкненим. З внутрішнього боку замок розблоковується за допомогою кнопки.

Чим «розумний» електронний замок відрізняється від звичайного?

«Розумні» функції замка забезпечуються додатковими вбудованими модулями, які значно спрощують процес управління. Виробники оснащують смарт-замки сенсорами, GSM-модулями, диктофонами та навіть відеокамерами. 

Більшість представлених на ринку смарт-пристроїв оснащені бездротовими приймачами (Bluetooth, Wi-Fi, NFC або Z-Wave), які дозволяють відкривати двері віддалено за допомогою смартфонів, браслетів або брелоків. Щоб ознайомитися з повним асортиментом електронних замків, варто зайти в магазин охоронного обладнання

Більшість замків контролюється через мобільні додатки, в яких можна відстежувати історію подій (хто і коли приходив), створювати тимчасові електронні ключі для друзів, міняти коди авторизації та розмежовувати права доступу. Деякі моделі інтегруються з хабами «Розумних будинків» і централями охоронних сигналізацій.

Ефективні рішення для СКУД: «розумні» замки з камерами та датчиками руху

Деякими смарт-замками можна керувати навіть без допомоги смартфона або брелока. Приклад такого рішення — модель із вбудованою камерою. «Розумний» електрозамок ідентифікує відвідувача за зображенням обличчя, звіряючи отриманий знімок із базою даних. При ручному контролі доступу відеозамок підключається до монітора оператора. 

Ще один варіант — електромагнітні замки з датчиком руху, що встановлюються з внутрішнього боку дверей. Інфрачервоний сенсор виконує функцію кнопки виходу: він реагує на тепло людей, що увійшли в зону детекції (до 3 м), і вимикає електромагнітне поле.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-09-28
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

6 причин, по которым маленькие пространства - лучшие места для комфортной жизни
Учитывая высокую стоимость жилья, особенно для жителей больших городов, многие выбирают более компактное жилье, чем хотелось бы. Но на самом деле, маленькая квартира обладает значительными преимуществами.
Вчера, 20:2974
Телевизоры: три тренда 2020 года
Тренды 2020 года в дизайне и начинке телевизоров. Умные телевизоры, телевизоры-картины и встраиваемые устройства
Вчера, 14:05190
Почему вакууматор популярен в нашем магазине
Бытовой вакууматор используется для упаковки продуктов, тем самым продлевая срок их использования. Что собой представляет такое устройство?
Вчера, 12:23136
Экспертная оценка квартиры
Оценка квартиры – это один из самых распространенных видов оценивания. Любое отчуждение квартиры предусматривает в обязательном порядке проведение оценки.
Вчера, 10:11610
Автоматические гаражные ворота. Виды управления и приводов
Автоматические гаражные ворота - это исключительное удобство, а также возможность минимизировать физическую нагрузку. Большинство автовладельцев, как правило, занятые люди, для которых время бесценный ресурс и его бессмысленная трата, является непозволительной роскошью.
27-сен-2020, 14:26169
Душевые кабины: ТОП-3 модели на Santehroom.com
Отличной альтернативой традиционным ваннам являются душевые кабины. Они компактны, практичны, идеально подходят для активных людей, а также станут оптимальным вариантом для ванной комнаты с ограниченным пространством.
27-сен-2020, 12:48381

События

Более 40 свидетелей допросили в деле катастрофы АН-26
В деле авиакатастрофы военного самолета АН-26 в Харьковской области допросили более 40 свидетелей.
Вчера, 21:3763
Обвинительный акт огласили в деле Шеремета
Прокуратура огласила обвинительный акт в деле об убийстве журналиста Павла Шеремета.
Вчера, 21:2867
Въезд иностранцев до 11 октября запретил Израиль
Израиль ограничил въезд для иностранцев до 11 октября.
Вчера, 20:4873
Движение по Южному мосту временно ограничат в Киеве
В Киеве на Южном мосту частично ограничат движение автотранспорта.
Вчера, 18:52188
Антитеррористические учения провели в Сумской области
Сегодня, 28 сентября, на территории Сум и Сумского района проведены плановые двухдневные тактико-специальные антитеррористические учения.
Вчера, 18:4888