Через збільшення отримувачів субсидій влада може взагалі від них відмовитися – експерт

Через збільшення отримувачів субсидій влада може взагалі від них відмовитися – експерт
Фінансовий експерт Олександр Охріменко переконаний, що найближчим часом умови отримання субсидій буде змінено, оскільки через зростання тарифів кількість бажаючих скористатись допомогою від держави зросте вдвічі: від 6 млн. до 12 млн. Про це пише видання Gazeta.ua.
Не виключено, що нові умови отримання субсидій будуть набагато складнішими, або субсидії взагалі замінять адресною допомогою.
"Якщо їх не міняти, то не виключено, що їх будуть отримувати більше 60% сімей. Плюс, раніше поставало питання, що за відсутності чіткого обліку субсидії отримують ті, кому вони не підходять. З цієї причини Кабмін хоче змінити умови, і тоді можна буде побачити, скільки людей буде звертатися. Якщо нічого не змінювати, то кількість охочих збільшиться в два рази. Якщо зараз субсидії отримують 6 мільйонів сімей, то їх може стати 12 мільйонів", повідомив Охріменко.
Також експерт впевнений, що через подорожчання тарифів сама система субсидій стане неефективною, тому її можуть замінити адресною допомогою. Нагадаємо, з 1 травня в Україні подорожчали газ, опалення та гаряча вода.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)