Кримська влада пообіцяли припинити трансляцію українських медіа на півостріві

Кримська влада пообіцяли припинити трансляцію українських медіа на півостріві
Мовлення українських медіа на територію Криму, яке планується розпочати за допомогою вишки, що будується в Херсонській області, буде припинено. Причина - воно не відповідає російському законодавству, заявив РІА Новини міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму Дмитро Полонський.
Монтаж телевізійної вишки для забезпечення українського теле- і радіомовлення в Криму почався в селі Чонгар Херсонської області, - заявив в п'ятницю заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко. За його словами, вишка буде заввишки 150 метрів.
"Цей проект не має ніяких перспектив, в цьому сенсі він аналогічний українському проекту "Стіна", який більш відомий масштабними розкраданнями коштів", - заявив Полонський. Результатом зусиль української влади, на думку кримського міністра, може стати тільки більш стійкий прийом українських програм в самій Херсонській області. Мовлення на Крим допущено не буде через відсутність законних підстав, сказав міністр.
"У нас достатньо технічних засобів, щоб припинити недозволене російським законодавством мовлення на території республіки Крим", - сказав Полонський.
Кримський міністр додав, що про проект української влади давно відомий, до нього готові. Він зазначив, що придушення сигналу з нової вишки на територію півострова не позначиться на якості теле- і радіомовлення в Криму.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)