Експертне опитування: чи можна українцям дати зброю для самозахисту?

Експертне опитування: чи можна українцям дати зброю для самозахисту?

Український уряд спонукає людей озброюватися будь-якими способами, оскільки силові органи в екстреній ситуації не в змозі їм допомогти.

При цьому кожному, хто придбає незареєстровану зброю, загрожує кримінальна відповідальність. Ці проблеми обговорювались на прес-конференції «РИА Новости Украина».

 На думку президента Всеукраїнської асоціації операторів ринку Сергія Шабовти, сьогодні є два світи – люди, яких зброєю нагороджують і які її застосовують, відстрілюючись від простих громадян(як в історії з нардепом Пашинським), і інший світ – звичайні громадяни, які ходять вулицями абсолютно незахищені. У них немає зброї, їх не може захистити правоохоронна система, а кримінал при цьому розперезався.

 Експерт відзначив, що насправді зареєстрована зброя дисциплінує власників. У країні немає закону про зброю громадянського призначення, а він необхідний. Тому сталося найстрашніше: вчорашні законослухняні громадяни сьогодні звернули свій погляд на ринок нелегальної зброї, зауважив він.

 Представник Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко заявив, що відсутність закону про зброю – це не проблема, а біда суспільства. Проблема ж у тому, що народні депутати не збираються визнавати наявність такої біди і щось з нею робити. На думку експерта, органи державної влади всіма силами намагаються використовувати антизбройну риторику для того, щоб, як їм здається, убезпечити себе від можливих народних хвилювань з використанням зброї.

 За словами Юрія Гаврилечка, відсутність закону про зброю і можливість легально захистити себе провокує законослухняних громадян використовувати будь-які способи для захисту, і держава тут виступає в ролі глобального провокатора. Робиться це для того, щоб всі громадяни так чи інакше стали незаконослухняним.

 Експерт наголосив, що мова про вільний продаж зброї не йде, його не продаватимуть, як хліб і молоко. Але держава намагається зомбувати суспільство, провокуючи злочинців і збільшуючи кількість смертей від нелегальної зброї, тому що протидіяти їм нічим, підсумував він.

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)