Відомий туроператор не оплатив рейси українців: туристи застрягли в аеропорту

Відомий туроператор не оплатив рейси українців: туристи застрягли в аеропорту

В аеропорту "Жуляни" застрягли близько сотні українців, які не можуть вилетіти до Іспанії через те, що туроператор "IdrisKa tour" не оплатив їхні рейси.

Як повідомляє ТСН, два чартерні рейси авіаперевізника Dart Airlines постраждали, оскільки туроператор "IdrisKa tour" не оплатив переліт. Інформації про виліт – в аеропорту немає.

Зокрема, мова йде про рейси "Київ – Аліканте" та "Київ – Тенеріфе".

Телефонні номер туроператора "IdrisKa tour" не відповідають. Туристи стверджують, що купили в туроператора тури, в які включено проживання, переліт та трансфер з/до аеропорту. Вартість квитків коливається в межах 500-600 євро.

Туристи очікують в аеропорту вже більше 2,5 годин. За їх словами, інформації про виліт була присутня на сайті аеропорту "Жуляни" вчора, 30 серпня. Одна сьогодні вона вже відсутні.

В аеропорту "Жуляни" журналістам підтвердили, що це резонансний випадок і раніше такого не було. Рейси дійсно не були оплачені, тому були зняті, але оплата, очікується протягом години.

"Туроператор "IdrisKa tour" не сплатив цей рейс, ми зараз очікуємо оплату, як тільки оплата пройде – люди полетять. Нам про це повідомили у керівництві. Вчора ще інформація про рейс була і про неоплату нічого не було відомо. Це вперше у нас така ситуація. Так що, поки всі чекаємо. Нам сказали, що протягом години оплата повинна бути, іншої інформації у нас поки немає", – повідомили в аеропорту.

Компанія "IdrisKa tour" працює на туристичному ринку України з 2006 року і займає одну з лідируючих позицій як туроператор по напрямках: Туреччина, Іспанія та Португалія.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)