ЗМІ розповіли про жахливі умови в одеській "Вікторії" напередодні пожежі

ЗМІ розповіли про жахливі умови в одеській "Вікторії" напередодні пожежі
 
В одеському муніципальному таборі відпочинку для дітей "Вікторія" було незадовільне харчування, за дітьми майже ніхто не доглядав, а усуненням технічних несправностей ніхто не займався

Про це з посиланням на громадську активістку Світлану Підпалу повідомляє місцеве видання Пушкинская.net.

За її даними, які вона отримала від батьків дітей та інших осіб на правах анонімності, умови проживання дітей в таборі різко погіршилися 2017 року, проте, незважаючи на достатню кількість харчових отруєнь дітей, за цей час з'явилася тільки одна скарга від батьків.

Зокрема, замість 77,5 штатних одиниць за розкладом було близько 30 осіб, не вистачало вихователів й охоронців. Були відсутні в таборі й робітники, які займалися б поточним ремонтом. Підпала зазначила, що, за деякими відомостями, дітей залучали до прибирання, іноді їм навіть платили за це.

За 50 дітьми, які на момент трагедії перебували у таборі, мав би доглядати щонайменше 1 вихователька, проте вночі 16 вересня її не було на території "Вікторії". Фактично за вихованцями доглядала художній керівник дитячого танцювального колективу "Адель", в обов'язки якої це не входило.

З'явилася також інформація, що меню в їдальні не було погоджено з Департаментом освіти і науки Одеської міської ради. Діти часто не отримували м'яса та солодкого, а фрукти доводилося їсти недозрілими.

Підпала повідомила, що вона має свідчення того, коли залишки їжі повторно використовувалися для приготування нових страв. А пляшки води з фірмовим логотипом табору видавалися тільки перед приїздом посадовців.

"Як наслідок звичка до цих усіх порушень й призвела до того, що ігнорувалися правила протипожежної безпеки", - сказала активістка.

Вона також пояснила ситуацію з пожежною сигналізацією. За її словами, вона спрацьовувала настільки часто, що всі почали її ігнорувати. При заїзді дитячого колективу "Адель" вона спрацьовувала кожен день, а 10 вересня одна з вожатих її відімкнула.

За кілька днів до пожежі мешканці 1 поверху виявили, що у ванній тече вода. Оскільки ні вожатої, ні сантехніка не було, художній керівник колективу вирішила підставити відро, проте воно набиралося кожні 2 години. А в день перед трагедією кімнату повністю затопило. За словами Підпалої, відпочиваючих постійно просили "потерпіти лише пару днів - до кінця заїзду".

Підпала також розповіла, що діти з першого дня перебування в таборі готували танцювальні номери, спрямовані на поліпшення іміджу "Вікторії". Відеоматеріали постійно подавалися керівництву табору, а щоб діти могли отримати запис зі своїм виступом - з них запросили по 200 грн.

За даними громадських діячів, навіть потрапити до табору було непросто - деякі батьки дітей, які там відпочивали, анонімно повідомили, що платили 7500 тис грн у касу, і 100 доларів на руки.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-01-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обшивка автомобильного руля: зачем это нужно?
«Вы за рулем?» или «Я за рулем!» - эти фразы можно довольно часто услышать о или от владельца транспортного средства.
Вчера, 17:16137
Зачем приложение “Smap для бизнеса” владельцу интернет-магазина: 4 причины
Существует масса способов популяризовать интернет-магазин, но большинство из них платные. Контекстная и таргетированная реклама съедают прилично денег, а если настроены не правильно, не приносят результата. 
Вчера, 17:14123
Особенности выбора района для покупки квартиры в Одессе
К числу наиболее интересных и выгодных городов для постоянного проживания со всей уверенностью можно отнести Одессу, где располагается крупнейший морской порт. Мягкий черноморский климат, хорошо развитая инфраструктура, наличие крупнейших университетов и институтов – вот далеко не все
Вчера, 13:18122
Помощники в бизнесе: программы онлайн - записи
Для  любых компаний, работающих в различных сферах, важно правильно вести учет своих клиентов. Записи стандартно делаются в бумажный журнал или тетрадь, по телефону или через сайт в Интернете, и это иногда приводит к допуску ошибок в датах и конкретных услугах.
Вчера, 12:24143
Особенности и виды лазерной эпиляции
Современные женщины активно пользуются услугами косметологов. Часто прибегают к лазерной эпиляции. Это один из самых эффективных и качественных методов удаления волос на теле.
Вчера, 12:21156
Шпатлевки по дереву: виды и характеристики составов
Древесина имеет массу преимуществ, однако существуют и недостатки, к основным из которых относится невысокая прочность, что зачастую приводит к образованию всевозможных трещин, сколов, отверстий при монтаже либо прочих дефектов.
25-янв-2021, 18:51211

События

Украина сможет получить широкий доступ к вакцине от коронавируса не раньше 2023 года
Вместе с Украиной самый поздний доступ к вакцине будут иметь еще 85 стран мира.
Сегодня, 13:5346
Украину накрыло новое похолодание
В Одесской и Николаевской областях объявлен красный уровень опасности из-за резкого похолодания.
Сегодня, 13:5140
Кабинет министров планирует компенсировать части бытовых потребителей повышение тарифов на электроэнергию
Компенсацию получают те, кто пользуется электроотоплением.
Сегодня, 12:5655
Глава украинского МИД Дмитрий Кулеба пояснил, чего ждет от венгерского коллеги во время встречи
Министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто 27 января посетит Украину с официальным визитом.
Сегодня, 11:2772
Новую цену на газ опубликовал "Нафтогаз"
Газопоставляющая компания "Нафтогаз" установила цену на газ в феврале.
Сегодня, 11:2374
В Раде отрицают манипуляции с вопросами на референдуме
В Верховной раде отрицают возможность манипуляций с вопросами во время референдума.
Сегодня, 11:1277