Обережно! Цей символ може зблокувати роботу вашого iPhone

Обережно! Цей символ може зблокувати роботу вашого iPhone
У Apple тривають проблеми з програмним забезпеченням: новий баг дозволяє перезавантажити iPhone і Mac, а також заблокувати доступ до Messages, WhatsApp, Facebook Messenger, Outlook, Gmail та інших популярних додатків.
Вперше проблему помітили автори італійського ресурсу Mobile World. Як передає AIN.ua, вразливість проста: достатньо відправити на пристрій специфічний символ з однієї з мов Індії (мови телугу з родини дравідійських мов), після чого з'явиться екран перезавантаження (Springboard). Ось як виглядає цей символ - జ్ఞా (рекомендується не відправляти його нікому, щоб уникнути проблем). Читайте також У США у чоловіка прямо у вусі задимівся навушник Apple, а потім вибухнув - ЗМІ Спроби знову відкрити месенджер або поштовий клієнт виявляться безуспішними. Додаток спробує обробити специфічний символ і знову відправить iPhone в ребут.
Єдиний знайдений спосіб повернути доступ, наприклад, до iMessages - отримати нове повідомлення і спробувати видалити усю розмову. Для WhatsApp допоможе доступ з веб-версією і видалення проблемного повідомлення. Проблема спостерігається на всіх актуальних версіях iOS, що знаходяться у публічному доступі, включаючи iOS 11.2.5. У публічній збірці бета-версії iOS 11.3 баг вже не відтворюється. Також йому схильні не всі програми - журналістам не вдалося відтворити його в Telegram і Skype. Не рекомендується тестувати вставку символу і на Mac: комп'ютери не перезавантажуються, використані програми (TextEdit, Finder, Notes) зазвичай відключаються. Це не перший випадок, коли в iOS і macOS знаходять схожі уразливості.
Минулого місяця виявилося, що iPhone може перезавантажуватися через посилання, у 2015 році телефони відключало повідомлення iMessage, а в 2016 році iOS не могла встояти перед 5-секундним відео. У грудні 2017 року компанії навіть довелося відкликати велике оновлення iOS 11 через кілька годин після релізу через виявлені проблеми з безпекою. На тлі цих тривожних новин з'явилися повідомлення, що нова мобільна операційка - iOS 12, буде сфокусована на покращення стабільності та продуктивності. Появу нових функцій можуть відкласти до більш пізніх релізів.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)