Цього не можна робити перед тренуванням в залі, якщо хочеш вийти з нього живим

Цього не можна робити перед тренуванням в залі, якщо хочеш вийти з нього живим
 

 

Хочеш вийти зі спортзалу своїми двома - дотримуйся правил!
Усе, що робити під час тренування тобі порадить тренер. А ось що заборонено робити перед тренуванням, щоб воно пройшло комфортно і успішно.
Пити багато води
Якщо не встиг до тренування випити необхідну норму рідини, не поспішай надолужити нестачу! Інакше ризикуєш потрапити прямо із залу в лікарню. Пояснюємо: нирки здатні «переробити» 1 літр води за годину. Якщо ж кількість рідини перевищує норму, є ризик отримати приступ гіпонатріємії. Це порушення водного балансу в організмі. Простіше - надлишок зайвої води, при якому концентрація іонів натрію в плазмі крові критично зменшується. Ознаки гіпонатріємії - сонливість, запаморочення, судоми, нудота і навіть втрата свідомості. В тяжких випадках - кома та смерть.
Забудь про статичну розтяжку
Це коли ти залишаєшся в тій чи іншій позі на 15-60 секунд. Лікарі кажуть, що це найефективніший вид розтяжки. Але досліди говорять про інше. Учасники експерименту, які використовували статистичну розтяжку до або під час силових тренувань, показували на 8% менше сили і на 23% менше рівноваги та стійкості.
Важливо:
Якщо хочеш розігрітися перед тренуванням – обирай динамічну розтяжку. Вона виконується до легкої напруги у м’язах, а потім плавно переходить в інший рух.
Не переїдай
Звичайно, поповнити запаси енергії необхідно. Але відштовхуйся від своєї мети та певних правил.  Якщо твоє завдання наростити м‘язи та набрати масу - їж за 3-4 години до візиту в зал. Якщо ж навпаки - мета схуднути, то краще утримайся від їжі.
Важливо:
Вченими доведено, що прийом їжі за 4 години до тренування покращує обмін речовин. Досліди підтвердили, що ситі спортсмени мають вищий RMR - рівень метаболізму, ніж ті, хто тренувався на голодний шлунок.  Завдяки підвищеному рівню метаболізму – обміну речовин, учасники експерименту після тренування їли більше білка, необхідного для відновлення м‘язів. Цікаво, що підвищений рівень метаболізму тримається впродовж 12-24 годин, що свідчить про процес спалювання жиру в організмі.
Не доганяйся вуглеводами
Все просто-всередині вуглеводи розщеплюються на цукор, що легко засвоюється. Організм відчуває, що ти вирішив прокачати його на тренажерах і довго не думаючи, бере енергію з цього цукру. А мав би її брати з зайвого жирочку, який ти прагнеш зігнати раз і назавжди.
Важливо:
Ти ж пам’таєш: після тренування твій рівень метаболізму підвищений. Це означає, що корисні вуглеводи можна їсти. Бо ж у цей період організм спалює калорії з шаленою швидкістю.
Не відмовляй собі у каві
Ученими доведено, що чашка кави за 20-30 хвилин до тренування не лише не нашкодить, а навпаки-буде корисною під час тренування! Дослідники з‘ясували, що кофеїн збільшує витривалість організму на 11%, на 3-10% покращується рівень метаболізму і до 10% збільшує рівень спалювання жиру. В дослідженнях брали участь люди, які не вживають каву регулярно. І результат вразив! Ті з учасників, які щоденно випивали 2 чашки кави і тренувалися, скидали до 2,5 кг ваги на місяць!
Важливо:
ефективність кави залежить від того, скільки кофеїну ти вживаєш в конкретний момент.
Забудь про безсонні ночі 
І це не чергове бла-бла-бла про необхідність вчасно засинати. Учені говорять: усе серйозно! Недосипання зменшує швидкість спалювання жирів. Щоб це перевірити, зібрали контрольну групу. Учасників посадили на дієту для спалювання жиру, згідно якої вони контролювали спожиті калорії. Ті з піддослідних, хто мав гарний та достатній сон більше 5 годин – втрачали більшу кількість жирової маси.  
Гарного тренування та хроших результатів! 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

С чего начать ремонт балкона?
Нередко получается так, что благоустройство балкона или его поддержание в надлежащем виде отодвигается на задний план. Причем это не зависит от того, остекленный он или нет.
Сегодня, 21:3057
Особенности вывоза строймусора
В процессе любого ремонта или стройки появляются отходы. Они накапливаются, загромождают проходы и проезды, затрудняют передвижение по участку. Но просто вынести их в ближайший контейнер нельзя. Мало того, что это запрещено на законодательном уровне, так еще и большая часть мусора обычно
Сегодня, 15:3584
Фасовка и упаковка косметических средств
Упаковка и фасовка — 2 неотъемлемых процесса на любом заводе по изготовлению косметологических продуктов. И к их организации нужно подойти с ответственностью.
Вчера, 19:42122
В чем особенность оздоровительно-курортных комплексов
Оздоровительно-курортный туризм в нашей стране пользуется довольно большой популярностью.
Вчера, 16:59126
Твердотопливные котлы: почему стоит купить отопительное оборудование Altep
Твёрдотопливный котел – один из наиболее экономичных и безопасных видов отопительного оборудования. Чтобы оценить все преимущества данного класса техники, необходимо внимательно отнестись к выбору бренда-производителя и модели по параметрам.
Вчера, 16:52125
Особенности и разновидности бижутерии
Для создания красивого образа, каждая девушка всегда старается подобрать разные аксессуары и украшения. Конечно, приобрести дорогие виды ювелирных изделий могут себе позволить не все, поэтому многие представительницы прекрасного пола пытаются найти более доступные по цене вещи.
Вчера, 16:47106

События

50 млн гривен ущерба по делу об афере с Нацгвардией возместил Микитась
Бывший народный депутат и экс-глава строительной компании "Укрбуд" Максим Микитась Микитась возместил 50 млн гривен ущерба по делу об афере с квартирами для Национальной гвардии.
Сегодня, 21:2147
Избранный президент Молдовы Майя Санду заявила о попытке парламента страны захватить власть
Санду призвала граждан Молдовы выйти на акции протеста.
Сегодня, 21:1950
Тотальное тестирование на COVID-19 готовит Кабмин
Кабинет министров Украины готовит проект тотального тестирования на COVID-19.
Сегодня, 21:1847
ВОЗ ужесточила правила ношения масок
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) ужесточила правила ношения масок во время пандемии CОVID-19.
Сегодня, 21:1652
Санду заявила что решение приднестровского вопроса должно быть только мирным
Избранный президент Молдовы Майя Санду настаивает на мирном формате решения ситуации в Приднестровье.
Сегодня, 20:0853
В суд передали дело о пытках и изнасиловании в Кагарлыке
Прокуратура направила в суд резонансное дело о пытках и изнасиловании в Кагарлыцком отделении полиции.
Сегодня, 19:4555