Рейтинг надійних засобів для підвищення потенції

Рейтинг надійних засобів для підвищення потенції
Близько третини чоловіків за 40 років відзначають втрату потенції, що значно псує якість сексуального життя. З віком відсоток пацієнтів з еректильнимм порушеннями тільки збільшується.
Зниження інтересу до сексу, труднощі з досягненням і утриманням ерекції, передчасне виверження, неможливість контролювати хід сексу: все це вказує на наявність проблем з потенцією, які не можна залишати без уваги. Найбільш швидкий, надійний і доступний метод лікування еректильної дисфункції у чоловіків полягає в застосуванні спеціальних препаратів, що поліпшують потенцію. Використання таких ліків дозволяє уникнути повного чоловічого безсилля без радикального втручання. До речі, великий вибір ліків для лікування імпотенції представлений в інтернет-аптеці Індія фарм - центрі якісних медикаментів для чоловіків. Вибрати потрібний препарат, ознайомитися з його характеристиками, а також оформити замовлення можна на сайті аптеки, перейшовши за посиланням вище.
Рейтинг надійних засобів для підвищення потенції
6 топ-засобів для поліпшення потенції
Асортимент препаратів для підвищення потенції різноманітний, проте в цій статті пропонуємо ознайомитися з 6 топ-засобами, які довели свою ефективність, ставши фаворитами серед чоловіків. Такі препарати зазвичай випускаються у формі таблеток для прийому всередину, проте відрізняються діючою речовиною, дозуванням, тривалістю ефекту, кількістю таблеток в упаковці. Механізм дії у всіх однаковий: потрапивши в організм, вони активізують кровообіг в області геніталій, що сприяє досягненню гарної ерекції природним чином (при наявності стимуляції).
Найнадійніші засоби для підвищення потенції:
1. Віагра. Ліки для поліпшення ерекції. Головний діючий компонент - sildenafil. У продажу доступна в дозуванні 25, 50, 100 і 200 міліграм активного діючої речовини. За один прийом дозволяється пити 50 мг силденафілу. Ефект помітний через півгодини після застосування і триває не менше чотирьох годин.
2. Сіаліс. Препарат, що підвищує потенцію. Основний діючий компонент - тадалафіл 20 мг. Ефект роботи ліки спостерігається через чверть години після застосування і зберігається 36 годин! За цей час чоловік може мати необмежену кількість статевих контактів.
3. Левітра. Ліки з варденафілом, поліпшує якість ерекції. Працює через 14-20 хвилин після застосування і зберігає свою дію ще 4-5 годин поспіль. Засіб є в дозуваннях 5, 10 і 20 мг варденафілу, при цьому стандартна добова доза становить 10 мг.
4. Дапоксетін. Регулятор потенції, який використовується при передчасних оргазмах. Дозволяє збільшити тривалість статевого акту в 3-4 рази. Основна діюча речовина - dapoxetine. Стандартно п'ють 1 таблетку на добу (60 мг Дапоксетін).
5. Камагра. Засіб для лікування еректильної дисфункції. Аналог Віагри. Основна діюча речовина - силденафіл. Камагра випускається у формі таблеток по 50 і 100 мг. Норма - 50 мг sildenafil на добу. Засіб приймають за годину до сексу, запиваючи водою. Тривалість ефекту становить 4-5 годин.
6. Жіноча Віагра. Препарат для жінок, які страждають фригидню і аноргазмою. Засіб підвищує лібідо, сприяє гарному порушення і виділенню вагінального змащення, допомагає досягти оргазму. Випускається в дозуванні 100 мг sildenafil, що є добовою нормою. Діє через півгодини після застосування і зберігає ефект протягом п'яти годин.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)