Стаціонарні зарядні станції для телефонів для будь-яких приміщень від компанії ChargeLab

Стаціонарні зарядні станції для телефонів для будь-яких приміщень від компанії ChargeLab
Сучасні містяни користуються смартфоном постійно - підраховано, що в середньому людина торкається екрану смартфона кілька сотень разів в день. Зарядка, за статистикою, потрібна телефону приблизно раз на добу - але що робити, якщо її з собою немає, як і павербанка?
Позбавте ваших клієнтів від головного болю і необхідності шукати зарядку на стійці рецепціоніста або у сусідів - встановіть у вашому закладі стаціонарні зарядні станції - і ви не тільки задовольните поточні потреби безлічі відвідувачів, але і залучите нових клієнтів, які будуть заходити просто зарядити телефон безкоштовно - а залишаться купувати. На сайті компанії ChargeLab за адресою chargelab.com.ua ви зможете знайти кілька моделей таких станцій.
Чим хороші саме стаціонарні моделі
Бувають і портативні зарядні станції, навіщо ж вибирати стаціонарні - запитаєте ви. Причин тут декілька, і найголовніша - це збільшена рекламна площа. Поки людина буде вартувати свій смартфон біля стійки підзарядки, він зможе вивчити всю нанесену на ній інформацію. Там же можна розмістити і роздавальну інформацію - від візитних карток до каталогів, в залежності від ваших потреб. А щоб клієнти не втрачали час, поки телефон заряджається, стаціонарні зарядки можуть бути і у вигляді шафок з кодовим замком - закрив і йдеш, наприклад, плавати. Їх теж можна брендувати.
Якщо ваш бізнес - це банкінг, страхування, конференц-сервіс - ваші клієнти оцінять стійки, зроблені у вигляді столиків. За такими можна зручно стати з чашкою кави і заряджати планшет або ноутбук, одночасно працюючи на ньому. Якщо ви здаєте в погодинну або поденну оренду зал для проведення конференцій, виставок і т.д. - цей варіант буде для вас ідеальним. З портативною зарядною станцією такого домогтися буде неможливо.
Для якого бізнесу підійдуть стаціонарні зарядки
Перш за все, як уже сказано, це конференц-зали та виставкові центри. Крім того, торгові, розважальні та офісні центри, кафе і ресторани, фітнес-зали та спа-салони, медичні установи, спортивні клуби, державні установи, офіси великих (і не дуже) банків, страхових компаній. Насправді, будь-які «присутні місця» можуть бути обладнані такими зарядними станціями, а поверхню можна використовувати для донесення будь корисної інформації за вашим бажанням.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-08
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Chery Eastar - китайский взгляд на представительский класс
Chery Eastar - один из лучших представителей автомобилей для бизнес-класса. Он предлагает удобство и надежность, за довольно низкую цену.
Вчера, 13:2078
Ремонт холодильника: когда нужно вызывать мастера
Бытовая техника уже давно стала обычными и обязательными составляющими каждого дома. Это, разумеется, касается и холодильника, без которого в современном мире – ну никак, и это факт. Если данное устройство выходит из строя или в его работе помечаются изменения в худшую сторону, такая ситуация
Вчера, 12:4081
В чем преимущества кроссовок Puma
Краткий обзор главных преимуществ и серии Legacy от бренда Puma.
6-июл-2020, 20:55116
Упрощенные закупки. Ответы на важные вопросы
Процедура упрощенных закупок как один из видов допорогов появилась вместе с новой редакцией Закона Украины «О публичных закупках» (далее по тексту — Закон) 19 апреля 2020 года. Отныне она обязательна для тендеров с бюджетом более 50 тысяч гривен и менее 200 тысяч гривен или суммы,
6-июл-2020, 20:53136
Медальон: особенности украшения и его выбора
Выбираем и правильно носим медальон: советы от ювелирного магазина
6-июл-2020, 20:44129
Как выбрать детскую обувь - производитель DDStep рекомендует
На что обращать внимание при выборе детской обуви? Как правильно определить размер обуви для ребенка? 8 основных моментов, которые обязательно необходимо проверить перед покупкой.
5-июл-2020, 10:24188

События

Экспорт медицинских масок может разрешить Украина
По его словам, наполнение больниц и аптек масками на нормальном уровне
Вчера, 22:5945
Один из очагов пожара потушили в Луганской области
В селе Смоляниново от пожара пострадало 59 домов, из них 24 полностью сгорели
Вчера, 21:2252
Как получить отсрочку от призыва в 2020 году разъяснили абитуриентам
Выпускники колледжей и университетов могут продолжить обучение, получив отсрочку от призыва
Вчера, 20:2256
Для приемных отделений райбольниц выделили на оборудование более 5 млрд гривен
Средства выделили из фонда для борьбы с коронавирусом
Вчера, 20:2058
Автоматически будут измерять температуру на ж/д вокзале Киева
С помощью новых систем на ж/д вокзале температуру смогут измерять более 100 человек в минуту
Вчера, 20:0165
В полиции заявили что причиной лесных пожаров в Луганской области может быть обстрел боевиков
У полиции новая версия возникновения пожаров в Луганской области
Вчера, 15:3173