Стаціонарні зарядні станції для телефонів для будь-яких приміщень від компанії ChargeLab

Стаціонарні зарядні станції для телефонів для будь-яких приміщень від компанії ChargeLab
Сучасні містяни користуються смартфоном постійно - підраховано, що в середньому людина торкається екрану смартфона кілька сотень разів в день. Зарядка, за статистикою, потрібна телефону приблизно раз на добу - але що робити, якщо її з собою немає, як і павербанка?
Позбавте ваших клієнтів від головного болю і необхідності шукати зарядку на стійці рецепціоніста або у сусідів - встановіть у вашому закладі стаціонарні зарядні станції - і ви не тільки задовольните поточні потреби безлічі відвідувачів, але і залучите нових клієнтів, які будуть заходити просто зарядити телефон безкоштовно - а залишаться купувати. На сайті компанії ChargeLab за адресою chargelab.com.ua ви зможете знайти кілька моделей таких станцій.
Чим хороші саме стаціонарні моделі
Бувають і портативні зарядні станції, навіщо ж вибирати стаціонарні - запитаєте ви. Причин тут декілька, і найголовніша - це збільшена рекламна площа. Поки людина буде вартувати свій смартфон біля стійки підзарядки, він зможе вивчити всю нанесену на ній інформацію. Там же можна розмістити і роздавальну інформацію - від візитних карток до каталогів, в залежності від ваших потреб. А щоб клієнти не втрачали час, поки телефон заряджається, стаціонарні зарядки можуть бути і у вигляді шафок з кодовим замком - закрив і йдеш, наприклад, плавати. Їх теж можна брендувати.
Якщо ваш бізнес - це банкінг, страхування, конференц-сервіс - ваші клієнти оцінять стійки, зроблені у вигляді столиків. За такими можна зручно стати з чашкою кави і заряджати планшет або ноутбук, одночасно працюючи на ньому. Якщо ви здаєте в погодинну або поденну оренду зал для проведення конференцій, виставок і т.д. - цей варіант буде для вас ідеальним. З портативною зарядною станцією такого домогтися буде неможливо.
Для якого бізнесу підійдуть стаціонарні зарядки
Перш за все, як уже сказано, це конференц-зали та виставкові центри. Крім того, торгові, розважальні та офісні центри, кафе і ресторани, фітнес-зали та спа-салони, медичні установи, спортивні клуби, державні установи, офіси великих (і не дуже) банків, страхових компаній. Насправді, будь-які «присутні місця» можуть бути обладнані такими зарядними станціями, а поверхню можна використовувати для донесення будь корисної інформації за вашим бажанням.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-15
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)