На що звертати увагу при виборі штор?

На що звертати увагу при виборі штор?
Сучасний інтер’єр має декілька характерних особливостей. Дизайн приміщення повинен бути функціональним та стилістично доцільним
Лише естетична відповідність усіх деталей одна одній здатна створити атмосферу затишку та вишуканості оселі. Одним з важливих інструментів оформлення інтер’єру є текстильний дизайн. Гармонічне поєднання тканин з оточуючим середовищем здатне привнести в житло бажані функціонал та стилістичну відповідність. Саме тому є доцільним розібратися з питанням вибору штор для дому, а інтернет магазин штор Sunny Store в Україні може надати додаткову консультацію та запропонувати найкращі варіанти сонцезахисту для Ваших вікон.
Популярні різновиди
Сучасний ринок повністю задовольняє наявний попит на текстильні вироби. Штори є невід’ємною частиною будь-якої оселі, саме тому їх різноманіття як і раніше досить значне.
1. Портьєри
Класичні довгі полотна, виготовлені переважно з важких текстильних матеріалів. Традиційно мають довжину до полу, а також ширину на всю стіну.
2. Рулонні
Більш домашній різновид жалюзі, що виготовляється із цільного полотна. Завдяки різноманіттю кольорів та ступенів пропуску світла ідеально підходять для кухонь.

3. Римські
Загалом нагадують рулонні штори. Але їх конструктивною особливістю є здатність згортатися у складки.

4. Гардини
На відміну від щільних портьєр гардини є виключно прозорими. Зазвичай виконуються на основі вуалі, тюлю та органзи.
C:UsersmanderAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordgardiny.jpg
Форма вікон
Залежність вибору штор від форми вікна є провідним фактором, адже деякі різновиди завіс просто не підійдуть віконній рамі за геометрією та стилістикою.
Балконне вікно краще за все екіпірувати класичними портьєрами по боках в комбінації з тюлем посередині.
Стандартне прямокутне вікно є виключно універсальним у відношенні штор. Тут можна вибирати будь-який різновид – від широких спадаючих до полу портьєр у вітальні до лаконічних римських або рулонних штор на кухні.
Аркові вікна є нестандартними за формою. Ідеальним рішенням для них стануть жалюзі або тканинні штори, що залишатимуть арку відкритою.
Матеріали
Вибирати доведеться з натуральних та синтетичних матеріалів. Звісно, найякіснішими є натуральні льон, шовк та бавовна. Але краще за все використовувати більш практичні штори на основі поєднання натуральних та синтетичних волокон. Таким чином вони будуть краще зберігати форму та первісний вигляд.
Кольорова палітра
При виборі кольорового забарвлення штор головним є зберегти стилістичну відповідність дизайну інтер’єру.
Для спальні краще вибирати приглушені кольори, а саме – зелений, синій, сіро-кремовий та перловий.
Антураж вітальні дозволяє експериментувати з яскравими забарвленнями, що виділяють приміщення, підтверджуючи його центровий статус.
Штори світлих тонів в смужку з яскравим орнаментом стануть хорошим рішенням для кухні, створюючи затишок та візуальний баланс.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-15
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)