ТОП-7 способів покращити пам’ять

ТОП-7 способів покращити пам’ять

Ми часто вважаємо, що хороша пам’ять – це те, що дається нам від природи, а погану пам’ять змінити неможливо. Насправді ж, ми можемо зробити чимало для того, щоб покращити свою пам’ять. І це зовсім не вимагає багато часу чи великих зусиль. Ось основні рекомендації фахівців.

1. Зацікавтеся і докладіть трішки зусиль. Ми всі пам’ятаємо речі, які нам цікаві, і забуваємо те, що вважаємо нудним. Будьте зацікавлені у тому, що намагаєтеся запам’ятати і свідомо концентруйтеся на цьому.

2. Повторення – це найкращий спосіб запам’ятати щось на короткий час, наприклад, номер телефону на кілька секунд. Великі номери на перший погляд можуть здаватися неможливими для запам’ятовування, як от 8103314921789. Але гляньте на цей же номер, записаний в іншому варіанті, коли певні цифри є погрупованими: 810 331 492 1789, – і запам’ятовування вже здається реальнішим.

3. Придумуйте уявні картинки. Інший спосіб зробити матеріал легким для запам’ятовування – це придумати якусь візуальну асоціацію до нього. Створіть уявну картинку, і чим дивнішою вона буде, тим краще ви її запам’ятаєте.

4. Вигадайте історію. Для запам’ятовування довгого списку, спробуйте придумати історію, яка б вміщувала всі позиції, які ви хочете запам’ятати.

5. Організовуйте свої думки. Якщо логічно організувати роботу – результат буде кращим. Робіть добре впорядковані записи. Впевніться в тому, що ви розумієте матеріал. Якщо ні – запитуйте, поки не зрозумієте.

6. Виконуйте розумові вправи. Якщо ви не хочете втратити свою пам’ять з віком, вам слід підтримувати свій мозок у формі, точно так само, як ви це робите зі своїм тілом. Розв’язування логічних загадок, кросвордів, математичних прикладів в умі – це все є хорошою «мозковою аеробікою».

7. Займайтесь фізичними вправами. Фізичні вправи також важливі для пам’яті, бо вони підвищують частоту серцевих скорочень і сприяють потраплянню більшої кількості кисню до мозку, що в свою чергу покращує пам’ять. Вправи також зменшують стрес, який негативно впливає на пам’ять.

За матеріалами Академії розвитку

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5467
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07112
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52118
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09142
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47234
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16251

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1460
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:1267
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1157
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4392
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3382
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:24105